A. OP T HOOG inzet-hor BEKENDMAKING Weer uitgerust een nieuw 'bouwjaar' tegemoet... GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. DRAAI-KIEPRAMEN BEKENDMAKING BEKENDMAKING tijdelijke vrijstelling bestemmingsplan ONTEIGENING - BEKENDMAKING BEKENDMAKING verleende bouwvergunningen Voornemens tot verlenging bouwvergunning WET MILIEUBEHEER bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Geschikt voor vrijwel alle merken en typen kunststof draai-kiepramen Gemak dient... het draai-kiepraam Deze inzet-horren zijn zonder enige montage direct en eenvoudig te plaatsen en ook weer uit te nemen. Bovendien zijn ze geschikt voor vrijwel alle merken en typen kunststof draai-kiepramen. Inzet-horren voor draai-kiepramen 5 jaar garantie op systeem en 1 jaar op het gaas Zonder montage direct en simpel te plaatsen en uit te nemen Geschikt voor vrijwel alle merken en typen kunststof draai-kiepramen Maandag gesloten tijdelijke verkeersmaatregel Doe-Het-Zelf Centrum Industrieweg 15, Moergestel, Telefoon 04243 - 3615 Openbare kennisgeving ontwerp-beschikking (art. 3.19, lid 2 Algemene wet bestuursrecht) MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 9 AUGUSTUS 1995 PAGINA 8 869-5 869-1 869-2 869-6 869-3 869-7 869-4 Sé Moergestel, 9 augustus 1995. De burgemeester van Moergestel, mr. J.J.M. Dosker Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met de op 7 tot en met 11 augustus te organiseren jeugdvakantieweek en een op 11 augustus te houden kindermarkt, de vol gende tijdelijke verkeersmaatregelen zijn getroffen: 7 tot en met 11 augustus 1995 van 09.00 uur tot 16.30 uur: Afsluiting van de Bosstraat voorbij het Brieltje tot aan de ingang naar de volkstuinen (voor O.B.S. De Bienekebolders); en 11 augustus 1995 van 12.00 uur tot 17.00 uur: Afsluiting van de Kloosterlaan vanaf de Raadhuisstraat tot aan de Boonhofstraat met uitzondering van bestemmingsverkeer. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aanvragen om bouwvergunning heeft ontvangen van: - H.M.M.G. van Brunschot te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 2972, plaatselijk bekend Krijtestraat 7 een serre aan te bouwen; - M.W. Nouwen te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3913, plaatselijk bekend Krijtestraat 35 een woning uit te breiden. Moergestel, 9 augustus 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeen te het voornemen hebben om, met toepassing van het bepaalde in artikel 17 Wet op de Ruimtelijke Ordening, de tijdelijke vrijstelling van het bestemmingsplan tot 19 maart 1996 te verlengen ten behoeve van: - de heer P.A.J.M. van den Meijdenberg te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2441, plaatselijk bekend Hild 20, een timmerwerkplaats uit te oefenen. De hierop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 10 augustus 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage op de afdeling V.R.O.M. van de gemeente secretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bedenkingen tegen ge noemd voornemen naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 9 augustus 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker De burgemeester van Moergestel maakt met verwijzing naar artikel 13 van de Onteigeningswet be kend dat, in verband met de voorgenomen onteigening ten behoeve van de aanleg van een fietspad tussen km 20.496 en km 24.435 en de reconstructie van de hoofdrijbaan van km 22.300 tot km 22.455, van km 23.030 tot km 23.315 en van km 24.140 tot km 24.435 van de weg Oirschot - Moergestel met bijbehorende werken, een en ander gelegen in de gemeenten Oisterwijk, Oirschot en Moergestel met ingang van 10 augustus 1995 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage liggen op het gemeen tehuis van Moergestel, Raadhuisstraat 21: - het advies van de gecommitteerde, benoemd tot het aanhoren van de bezwaren tegen het plan van onteigening, met betrekking tot de bezwaren die in de hoorzitting van 28 juni 1995 tegen dit plan zijn ingediend: - het proces-verbaal van voornoemde hoorzitting. Moergestel, 3 augustus 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, hoofd afdeling VROM i.o. M. Snellen De burgemeester van Moergestel brengt ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente bouwvergunnning heeft verleend aan: - J.A.A. Op ’t Hoog te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie A nummer 2727, plaatselijk bekend Korenstraat 1c, een carport te bouwen; - Th. M.H. Raaijmakers te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 3144, plaatselijk bekend Stokske 5, een serre aan te bouwen; - E.C.M. Kouwenberg-Heijkants te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie A nummer 2942, plaatselijk bekend Rootven 57, een serre aan te bouwen; - J.W. Bloemen te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 4233, plaatselijk bekend Postelstraat 23, een woning intern te verbouwen en de voorge vel te wijzigen; - A.J.W. van Kempen te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 4990, plaatselijk bekend Postelstraat 22, een carport te bouwen; - P.C.P. van Gestel te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sec tie B nummer 2354, plaatselijk bekend Molenstraat 1, een woonhuis uit te breiden; - M.J.H.W. van den Bosch te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2847, plaatselijk bekend De Looijakker 50 een woning uit te breiden; - A.G.J. Persoons te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 2731plaatselijk bekend Burg. Bardoelstraat 2, een garage-berging te wijzigen/verkleinen; - J.C. Berkelmans te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 4109, plaatselijk bekend Vinkenberg 14, een varkensstal te verbouwen tot opslagruimte. Moergestel, 9 augustus 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker Burgemeester en wethouders van Moergestel zijn voornemens om medewerking te verlenen aan het bouwplan voor: - het oprichten van een hondenfokkerij aan de Molenakkerstraat 2 te Moergestel. Dit bouwplan ligt met ingang van donderdag 10 augustus 1995 gedurende twee weken ter inzage op de afdeling V.R.O.M. van de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bedenkingen tegen ge noemd voornemen naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 9 augustus 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr. J.J.M. Dosker Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel liggen met ingang van 9 augustus 1995 gedurende vier weken ter inzage de ontwerp-beschikkingen over de ingediende aanvragen van: - de heer J.A.M. van Gils, Heuvelstraat 2 te Moergestel om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een dierenartsenpraktijk op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1628, plaatselijk bekend Heuvelstraat 2; - de heer J.W.S. Emmen, Industrieweg 8b te Moergestel om een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een offset drukkerij en metaalbewerkingsbedrijf op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4426, plaatselijk bekend Industrieweg 8b; - de heer C.G.M. Donkers, De Sonman 9 te Moergestelom een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een autoschade-herstelinrichting op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel,sectie A, nummer 4768 en 4920, plaatselijk bekend De Son man 9; - de heer R.C.M. van de Ven, Industrieweg 5 te Moergestel om een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een garagebedrijf en tankstation op het per ceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummers 4153 en 4148, plaatselijk bekend Industrieweg 5. Wij zijn voornemens te besluiten de gevraagde milieuvergunningen te verlenen onder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het College van Burgemeester en Wethou ders schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst, moet u dat schriftelijk - tegelijkertijd met de bedenkingen- bij het gemeente bestuur indienen. Wilt u mondelinge bedenkingen inbrengen, dan kunt u tot het einde van de inzage termijn vragen om een gedachtenwisseling, waarbij u in de gelegenheid wordt gesteld uw bedenkin gen in te brengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Alleen wie tijdig bedenkingen heeft ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kan later beroep instellen bij de Raad van State, tenzij men aantoont daar redelijkerwijs niet toe in staat te zijn geweest. Moergestel, 9 augustus 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.M.M. van Zundert

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 8