Bakkerij Jos van Hulten H. KERKHOF BRUURS OEAi Wij zijn met vakantie van 16 juli t/m zondag 6 augustus Programma Jeugdvakantieweek 1 Kadoboetiek ’Carola’ AUTOMOBIELBEDRIJF De hele vakantieperiode zijn wij halve dagen geopend... Schieten of schilderen? Kerkhof!!! c Bel dus even voor een afspraak!!! GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Dat kan niet missen!!! Tijdens de vakantie zijn we geopend van dinsdag 1 augustus t/m zaterdag 12 augustus van 9.00 tot 12.30 uur. Heuvelstraat 20 - 5066 PC Moergestel - Telefoon 04243 -1496 Prettige vakantie! Kerkstraat 12, Moergestel, Telefoon 04243-1268 ’s-Maandags gesloten! Rootven 35 LOON- EN TRANSPORTBEDRIJF DONKERS i Envrun Volkswagen Groep De cementkuipen staan bijna leeg... we zijn nu even niet op dreef! 5066 AT Moergestel Tel. 04243 - 2221 Containerservice Zand, grint, etc. Mestdistributie Grondverzet Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 04243-1110 Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Olsterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen BEHANGWERKEN f SCHILDERWERKEN Dit jaar staat de hele week in het teken van het circus! De kinderen mogen na tuurlijk verkleed komen. @■1 Programma voor de kleuters Programma voor de grotere kinderen Genieten in de bibliotheek De bibliotheek zet u op het spoor. Leiding Wij wensen iedereen een prettige vakantie!!! Rootven 35B - Moergestel - Telefoon 04243 - 3747 'MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 12 JUL11995 PAGINA 8 (I officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. KRIJTESTRAAT 3 MOERGESTEL TEL. 04243-3242 BEGLAZINGSWERKEN De kinderen worden iedere dag om 9.30 uur bij Den Donk verwacht, let op de uitzondering! Maandagmorgen verzamelen alle kleuters zich bij de bordjes 1/2. De leiding komt daar de kin deren ophalen. Is de groep compleet, dan begint de kennismakingstocht. Om 12.00 uur gaan de kinderen naar huis. ’s-Middags zijn de kleuters vrij. Dinsdagmorgen wordt een spelcircuit gedaan bij Den Donk. Ook vandaag zijn de kinderen van 9.30 tot 12.00 uur in touw. ’s-Middags zijn de kleuters vrij. Woensdag verzamelen de kleuters zich om 10.00 uur!!! bij Den Donk. Zij gaan met de bus de hele dag naar het Wandelbos in Tilburg; een lunch- pakketje meebrengen dus! Zij zijn om 15.30 uur weer terug bij Den Donk. Donderdag beginnen de kinderen om 9.30 uur met knutselen. De kleuters maken de versierin gen voor de tent en maken vast attributen voor de optocht van vrijdagavond. Om 12.00 uur gaan zij naar huis. Vrijdagmorgen zijn de kleuters vanaf 9.30 uur welkom bij de circusvoorstelling, die verzorgd wordt door de grotere kinderen. Om 12.00 uur is de voorstelling afgelopen. ’s-Middags zijn de kleuters in gezelschap van vader, moeder, broert jes, zusjes, opa’s, oma’s, ooms en tantes en be langstellenden welkom als kopers op de kin- dermarkt. Vrijdagavond worden alle kinderen om 18.00 uur bij Den Donk verwacht. Daarvandaan zal de optocht vertrekken. De route: Bosstraat, Scheer- man, Past. Janssenstraat, Pr. Margrietstraat, Rootven, Schoolstraat, Past, de Louwstraat, Bosstraat. Na de optocht is het disco in de tent bij Den Donk. Om 20.30 uur is de jeugdvakan tieweek afgelopen en gaan alle kinderen naar huis. Het ochtendprogramma is van 9.30 tot 12.00 uur; het middagprogramma duurt van 13.30 tot 16.00 uur let op de uitzonderingen! Maandagmorgen verzamelen alle kinderen zich bij Den Donk. De kinderen gaan bij de bordjes staan van de groepen waarin ze afgelopen jaar op school zaten. Daar worden de groepen door de leiding bij elkaar geroepen. Als de groep com pleet is begint de kennismakingstocht. Om 12.00 uur gaan alle kinderen naar huis. Maandagmiddag gaan de groepen hutten en kooien bouwen. Zelf gereedschap meebrengen is handig, maar voorzie het wel van een naamplaat je. Geen verf meebrengen, daar zorgt de organi satie voor. Dinsdag worden alle kinderen op de fiets! bij Den Donk verwacht. In groepen fietsen zij rechtstreeks naar de bossen. Een lunchpakket je moet meegebracht worden, omdat ze pas om 16.00 uur weer bij Den Donk zullen zijn. In de bossen worden allerlei spelletjes gespeeld. Woensdag is het dagje uit. De kinderen van groep 3 en 4 gaan met de bus naar de Beekse Ber gen, de andere kinderen gaan op de fiets! Om 16.00 uur is iedereen weer thuis. Fiets, zwemkle- ding en lunchpakketje niet vergeten mee te brengen. Donderdagmorgen verzamelen de kinderen zich om 9.30 uur op het Roef!-terrein! Daar wordt de hele morgen een spelcircuit gespeeld. Om 12.00 uur vertrekt iedereen vanaf het Roef!-terrein weer naar huis. Donderdagmiddag wordt er bij Den Donk gek nutseld voor de optocht, de acts voor de circus- OP de menukaart van het terras in de bibliotheek staat van 24 juli t/m 11 augustus informatie over verschillende literaire wandelingen en musea. Er ligt bijvoorbeeld informatie over een Coupe ruswandeling dwars door Den Haag. Voor va kantiegangers richting Engeland is er een wande ling door het centrum van Londen. En in Vene tië kunt u café’s bezoeken waar Couperus, Proust en Dickens u voorgingen. In dezelfde periode vermeldt de menukaart veel treinreisverhalen. Vanuit uw luie stoel reizen per trein naar verre oorden; schrijvers laten u hun treinavonturen meebeleven. Of houdt u meer van spannende avonturen? Samen met een speurder een moord oplossen? Ook voor speurdersverhalen kunt u in de biblio theek terecht. Lost u bever zelf een moord op? Dan vindt u in 4e bibliotheek informatie over o.a. een moordweekend, waarin u zelf een hoofd rol kunt spelen. Van 3 juli t/m 11 augustus zijn de openingstij den van de bibliotheek als volgt: maandag 9.30-12.00 en 18.00-20.00 uur; woensdag 9.30-12.00 uur; vrijdag 9.30-12.00 en 18.00-20.00 uur. Wij wensen u een prettige vakantietijd toe en tot ziens in de bibliotheek! voorstelling kunnen geoefend worden en de hut ten en kooien worden afgebroken. Ook vandaag geldt, zet op het meegebrachte gereedschap je naam. Vrijdagmorgen geven de kinderen hun voorstel ling. Toegang is er alleen voor de deelnemers aan de jeugdvakantieweek. Vrijdagmiddag worden alle kinderen in de Kloosterlaan verwacht, waar om 13.30 uur de traditionele kindermarkt van start zal gaan. Ouders, broers, zusjes, familie en andere be langstellenden zijn natuurlijk zeer welkom om een en ander te komen kopen. Vrijdagavond: worden alle kinderen om 18.00 uur bij Den Donk verwacht voor de optocht, (zie programma van de kleuters, boven). Vrijdag 4 augustus is er om 20.00 uur een bijeen komst in Den Donk. Het programma zal dan nog een keer doorgesproken worden en eventuele wij zigingen in de groepen worden meegedeeld. Ben je niet bij het verdelen van de groepen geweest, kom dan zeker vrijdag 4 augustus om 20.00 uur naar Den Donk. We zoeken nog phn. 15 leiders en leidsters voor de kleutergroepen. Wacht niet op een tele foontje van ons, maar bel zelf even naar Geesje van den Boer. Zij is na 17.00 uur bereikbaar op 04255 - 2345. Knip dit programma uit en bewaar het goed, zodat je weet wat er tijdens de Jeugdvakantie week allemaal gaat gebeuren!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 8