VOORKEURS BEHANDELING VOOR •I Wie zijn wij? Rabobank Moergestel 0 FOTOGRAFIE Kodak Service Kodak Premier Moergestelse Kelnerraces 1995 Afwezigheid aandachtsfunktionaris LV.N. insektenexcursie Vrijmarkt Moergestel 1995 Kermisconcert Muziekvereniging Prinses Juliana Als u Buitenlands geld, Reischeques een Rabocard of Europas, Reisverzekeringen en het InterHelp Protectieplan in één klap regelt wordt het pas echt genieten van je vakantie. Als u nu gebruik maakt van een van deze diensten van de ril Rabobank krijgt u RaboKompas, de onmisbare reiswijzer, gratis. Inschrijving gestart Bibliotheek Moergestel in vakan- tiestemming dat betekent: - andere openingstijden; - langer le nen; - meer meenemen. ^riffiMH 1* MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 28 JUN11995 PAGINA 5 den worden op het R< worden afgezet vanaf BIEB NIEUWS KWALITEIT BI] JU* i i i 5 Zondag 2 juli start er vanaf het Bezoekerscen trum aan de Van Tienhovenlaan in Oisterwijk een insektenexcursie o.l.v. natuurgidsen. Wilt u meer te weten komen over de fascineren de gewoonten van de vele soorten insekten, dan is het beslist de moeite waard mee te doen met deze excursie. Er wordt aandacht besteed aan zowel land- als waterinsekten. Er wordt gestart om 14.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Deelname is gra tis. De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. Rootven 26. Moergestel. Telefoon 04243 -1421 .-^ri^ÉRl Beste ’Kelners’, op dinsdag 4 juli gaat het gebeuren. Om de ker mis in Moergestel een extra impuls te geven zul len op deze dinsdag de eerste Moergestelse kel nerraces plaatsvinden. Dit evenement zal gehou- ~ootven, hiervoor zal de weg de kerk tot de Prinses Mar- grietstraat. Het startsein zal om 19.00 uur gege ven worden. Volop genieten van je vakantie Een andere prijs is weggelegd voor het team met het origineelste, gekste, mafste of mooiste tenue. Hiervoor is de zogenaamde Horeca- trofee in het leven geroepen. Voor zo’n evenement hebben we als organisatie comité natuurlijk wel deelnemers nodig. Teams kunnen zich opgeven door het invullen van een inschrijfformulier. Inschrijfformulieren zijn ver krijgbaar bij de volgende cafés: ’t Centrum (tel. 2564), De Steeg (tel. 2865), De Klaore (tel. 1961) en De Brouwer (tel. 1360). Het inschrijfgeld per team bedraagt 10,-, het is de bedoeling dat het inschrijfgeld wordt betaald wanneer u het in schrijfformulier inlevert. Het inleveren gebeurt bij één van de bovenstaande cafés. Teams kun nen worden ingeschreven tot uiterlijk 25 juni. Mochten er enige onduidelijkheden zijn dan kunt u altijd even bellen naar één van de bovenstaan de cafés. Hopende op een gezellig festijn wensen wij ieder een alvast een goede kermis, ’t Organisatiecomité. Nog enkele weken en de basisschoolvakantie be gint. Voor velen het startsein van ’inpakken en wegwezen’. Anderen blijven lekker thuis. In bei de gevallen betekent het extra veel tijd om te le zen en/of naar muziek te luisteren, onderweg of in eigen tuin, reisgidsen, lekkere leesboeken, doe-boeken, housemuziek, rock&roll, goud-van- oud uit de jaren zestig of zeventig, enzovoorts. Zomervakantie betekent ook de mogelijkheid om extra materialen extra lang mee te nemen. Alles wat U meeneemt in de periode van 19 juni tot en met 4 augustus wordt langer uitgeleend, met uitzondering van CD’s en jeugdvideo- banden. De openingstijden van de bibliotheek zijn aange past aan de vakantie. De bien is drie dagen per week geopend. En in plaats van de middagen is de bibliotheek *s ochtends open, dus: ’s morgens naar de biblio theek en dan..met een boek onder een boom! De avondopeningstijden blijven hetzelfde. De openingstijden in de periode van 3 juli tot en met 11 augustus 1995 zijn: maandag: 9.30 - 12.00 uur; 18.00 - 20.00 uur; woensdag 9.30 - 12.00 uur; vrijdag: 9.30 - 12.00 uur; 18.00 - 20.00 uur. Wat mag U meenemen in de vakantieperiode? Leesboeken/romans: 5 Tijdschriften: 5 Strips: 4 Informatieboeken/documentatie naar behoefte Puzzels: Diaseries/geluidcassettes: Videobanden: CD’s: Wij wensen U alvast een fijne vakantie! Op zondag 2 juli a.s. om 12.30 uur is er weer het jaarlijkse kermisconcert van Muziekvereniging Prinses Juliana. Ook dit jaar zal, als de weergo den ons gunstig gezind zijn, het concert in de open lucht op het St. Jansplein worden gegeven. Wij hopen i in een stralende zon en in groten ge tale te mogen begroeten. Twee jongelui op de dag van hun Eerste Communie... Wie zijn het? Vorige week zagen we Tiny Nouwens in de ze rubriek met op haar arm haar zusje Toos. Tiny is getrouwd met Pieter van den Berg en Toos met Tinus Schilders. De foto werd bijna 50 jaar geleden gemaakt... Het is de bedoeling dat teams, bestaande uit drie personen, een hindemisparcours afleggen. Dit parcours zal genomen moeten worden met een dienblad waarop negen glazen bier staan. Het team dat het parcours in de kortste tijd aflegt en daarbij zo min mogelijk bier morst zal uitgeroe pen worden tot winnaar van de eerste Moer gestelse Kelnerraces. De beste drie teams komen in aanmerking voor consumptiebonnen en de winnaar zal tevens een wisselbeker in ontvangst mogen nemen. In verband met vakantie is uw aandachtsfunk tionaris, Jan Volleberg, gedurende de periode van 10 juli t/m 1 augustus niet aanwezig. Er is gedurende deze periode ook geen spreek uur op de vrijdagmiddagen in de Roozendries. U kunt natuurlijk in deze tijd altijd een beroep doen op de reguliere politiedienst, tel. 04242- 19111. Of bij spoedeisende zaken: 06-11. Het politiebureau in Oisterwijk is gedurende de vakantieperiode normaal geopend. Openingstijden: maandag t/m vrijdag: 08.00 - 22.00 uur; zaterdag: 09.00 - 18.00 uur; zondag: 13.00 - 18.00 uur. Na maar liefst 21 vlooienmarkten te hebben ge organiseerd zal harmonie ’Prinses Juliana’ op 10 september aanstaande voor de eerste maal een groots opgezette vrijmarkt organiseren. De vrijmarkt zal plaatsvinden op het Sint Jansplein. Tevens zijn op deze dag de winkels in Moergestel geopend. Op de markt vindt U de gebruikelijke kramen van de harmonie met hierop uitgestald de in het afgelopen jaar verzamelde spullen; daarnaast zal een groot deel van kramen worden verhuurd aan particulieren (niet- ondernemers) en zal en aan tal kramen worden gereserveerd voor kinderen (kindermarkt). Aanmelding door zowel particulieren als kinde ren dient te geschieden vóór 1 augustus op een van de volgende telefoonnummers: R. van de Wouw, tel. 2308; T. van Nuenen, tel. 1713; S. Lapien, tel. 4002. Op deze telefoonnummers kan tevens aanvullen de informatie worden verkregen. FOTOAFWERKING DOOR

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5