r 22 van 10-18 uur 23 van 10-20 uur 24 van 10-17 uur Marjan’s Bankstellenhal TOTALE LEEGVERKOOP van oude grenen meubelen L bankstellen 1 Wie zijn wij? 25 juni TEGEN SUPERLAGE PRIJZEN PGB-nieuws Jubilarissen bij Damesgymclub van de Loo i Leiding J eugd vakantie week VVD Achterbanvergadering Straatopera: Boodschappen doen? Allemaal op de fiets! Het CDA nodigt u uit Je gratis Diplomap ligt voor je klaar! rotan 1 WOf T f M/fG Rabobank spiegels A donderdag vrijdag zaterdag zondag Geslaagd! Lekker lezen op vakantie Mgr. Verhoevenlaan 28 - OISTERWIJK - Tel. 04242 - 82112 1 ’i Til L A PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 14 JUN11995 Geslaagd? een gratis Diplomap aan je neus voorbij. En die is nou Je bent geslaagd. Gefeliciteerd! Waarschijnlijk staat net zo handig als je straks gaat studeren of solliciteren. je hoofd nu alleen maar naar vakantie en een beetje de Wij doen daar namelijk kopietjes in van je diploma en beest uithangen op feesten van je klasgenoten. Een bezoek aan de Rabobank is dan wel het bonnen. Prettige vakantie! laatste waar je aan denkt. Sorry, maar dan gaat er wel cijferlijst en daar bovenop nog eens 4 fun-vakantie- Wie zijn deze twee zusjes? Op de foto uit 1935 van vorige week zagen we Jan van de Wouw en Jo van de Wouw op resp. 10- en 8-jarige leeftijd. De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. van 10-17 uur A.s. vrijdag, 23 juni, worden de groepen ver deeld en het programma besproken. Dit jaar is dit in De Roozendries, Prinses Margrietstraat 1. Iedereen die zich opgegeven heeft, wordt om 20.00 uur daar verwacht. Ook als je je nog niet opgegeven hebt, maar je wilt toch meedoen als leiding, kom naar de Roozendries! Je hoeft je niet perse met z’n tweeën op te geven, ook alleen kun je je aanmelden als leider of leidster. We zien je a.s. vrijdag om 20.00 uur in De Roo zendries. De koffie en thee staat klaar. Tot dan, Organisatie Jeugdvakantieweek Niet wereldschokkend, maar belangrijk voor ’Damesgymclub van de Loo’, mocht het bestuur van genoemde vereniging Dimphy Kogels, Tilly Kogels en Diny Kogels feliciteren en huldigen vanwe ge hun 25-jarig lidmaatschap. Ook Toos Roosen en Jo Jansen kregen een flinke bos bloemen voor hun 12 V?-jarig lidmaatschap. Damesa, van harte proficiat! De P.G.B. houdt op maandag 26 juni a.s. haar maandelijkse achterbanvergadering om 20.30 uur in de zaal van de Schouw. Besproken zullen worden o.a. de agendapunten van de raadsvergaderingen van 29 juni a.s. Het P.G.B. bestuur en fractie wenst U allen een zeer prettige vakantie! Op maandag 26 juni om 21.00 uur is er weer een achterbanvergadering van de WD, in Herberg ’De Veerkes’. Er zal onder meer besproken worden over de ko mende commissie- en raadsvergaderingen en an dere actuele politieke onderwerpen. Iedereen is van harte welkom. Links en rechts hangen de vlaggen al buiten. Di ploma’s zijn inmiddels afgehaald. De geslaagden zijn gelukkig, de ouders vaak al niet minder. En last but not least, het weer begint eindelijk eens mee te werken. Alle ingrediënten zijn dus aanwe zig om een gezellig feestje te bouwen. Ouders en kinderen beginnen dapper met het ontruimen van woonkamers en op tenten gelijkende bouw sels maken de feestruimte groter en gezelliger. Het feest kan beginnen. O ja, de buren zijn uit genodigd of worden ingelicht. Aanvankelijk heeft het feest een rustige start. De gigantische geluidsinstallatie staat op 3. De aan loop wordt groter. Het geroezemoes luider en de drankvoorraad wordt getest. Even na enen dreu nen de eerste house-beats al door de buurt. Het eerste telefoontje komt bij ons binnen. De betref fende tuin of woning is snel gevonden. De zwa re trillingen, veroorzaakt door een bas, ’waven’ ons tegemoet. Begripvol bellen de collega’s aan. Niemand hoort het. Dan maar even achterom. Zich een weg banend door de menigte, komt het feestvarken op ons toe. In overleg wordt de in stallatie teruggedraaid naar een aanvaardbaar ni- vo. Het dunne tentzeil zorgt namelijk amper voor demping van het geluid. Plotseling weer een melding van de meldkamer. Verderop klagen omwonenenden over een soort gelijk feest. Ook daar dezelfde taferelen. Echter hier worden de melders als zijnde kinderachtig afgeschilderd. Wat blijkt? Een moede zit met twee huilende kinderen die de slaap niet meer kunnen vatten. De andere melder moet de dag erop al weer vroeg beginnen. Het bovenstaande is een blauwdruk van de werk zaamheden die ons in de juni-maand te wachten staan. Voor velen is een tijdperk afgesloten. Een nieuw tijdperk wordt ingeluid. Desondanks hoopt het Politieteam Oisterwijk dat de organisatoren van dergelijke feesten ook rekening houden met meerdere mensen dan de directe buren.. Veel succes met uw nieuw te volgen of te aan vaarden werkkring. DENKT U OOK AAN DE VAKANTIE- KAARTJES VOORDAT U WEGGAAT? Dat lees ik nog weleens... Wie kent dat gevoel niet? Heel vaak komt het er niet van. Maar nu... binnenkort vakantie! Een fantastische gelegenheid om diep weg te dui ken in: De kinderen van de dageraad, Het volk van de Wolf, Advocaat van de duivel, Eenzame erfgename of een andere aanrader. Om U een handje te helpen heeft de bibliotheek een keuzelijst met een aantal aanraders gemaakt. Prachtige, spannende, grappige of interessante boeken. Deze lijst is in de bibliotheek verkrijgbaar. Na tuurlijk is het slechts een selectie uit de duizen den boeken waarover de bibliotheek beschikt en wat voor de één een aanrader is, vindt een ander maar niets. Openingstijden in de periode van 3 juli t/m 11 augustus 1995 zijn: Maandag 9.30 tot 12.00 uur en 18.00 tot 20.00 uur. Woensdag 9.30 tot 12.00 uur. Vrijdag 9.30 tot 12.00 uur en 18.00 tot 20.00 uur. Tot ziens in de bibliotheek! De Fietsersbond ENBF afdeling Midden- Brabant organiseert op zaterdag 24 juni 1995 de actie ’Boodschappen doen? Allemaal op de fiets! Om 11 en 12 uur zal op de Lind bij de muziek- kiosk door de theatergroep Lopend Vuurtje de straatopera ’Het mysterie van de gesmolten auto’s worden opgevoerd. In dit muzikale sprookje wordt gefantaseerd over wat er allemaal weer mogelijk is op straat op het moment dat de auto’s als sneeuw voor de zon zouden verdwij nen. Van 11 tot 12 uur geeft de Fietsersbond prakti sche tips over de mogelijkheden die de fiets heeft bij het winkelen. Geheel in stijl zal hierbij ge bruik gemaakt worden van een fietskar die tot voorlichtingskraam wordt omgebouwd. De actie in Oisterwijk is onderdeel van een tournee langs acht Brabantse steden in de maanden mei en juni. Waarom deze.actie ook in Oisterwijk? De Wet houder van Verkeer en Vervoer, de heer R. Ho ra, die de actie zal openen, zal worden gevraagd prioriteit te geven aan de in het kader van het Verkeerscirculatieplan geplande uitbreiding en verbetering van stallingsvoorzieningen in het Centrum. Ook zou de instelling van een bezorg dienst kunnen worden gestimuleerd. De Fietsersbond wil met deze actie de mensen aansporen bij het winkelen vaker de fiets te ge bruiken. In toenemende mate raakt het centrum van Oisterwijk verstopt, vooral op zaterdagen, koopavonden en in het toeristenseizoen, doordat de mensen met de auto naar het centrum komen. Dit levert behalve verkeersonveiligheid en onrust ook veel irritatie op. Vaker de fiets gebruiken is een belangrijk deel van de oplossing! Het CDA nodigt haar leden en ander belangstel lenden uit voor de achterbanvergadering van maandag 26 juni. De achterbanvergadering begint om 20.30 uur in de Roozendries. In de achterban wordt besproken de Paraplu- nota, de verbetering van de Broekzijde en de agendapunten van de raadsvergadering van 29 juni.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5