U wilt een vakantie van NBBS Reizen boeken I Dan mag u eerst wel even langs bij de bank. Wie zijn wij? PRINSES JULIANA Een woordje van uw aandachtsfunktionaris Voorbij... Voorbij... Voorbij... Voorbij... Rabobank De brochures van NBBS Reizen liggen klaar bij de Rabobank. MUZIEKVERENIGING Q Als u een vakantie boekt bij Rabobank Moergestel, bent u niet alleen verzekerd van een onbezorgde vakantie, maar ontvangt u ook een gratis fotorolletje. Met uw mooiste vakantiefoto maakt u bovendien kans op een gratis weekend Brugge voor 2 personen. De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. u; O 2 Serenade aan alle vaders Schoolconcert ’De Graaf van Ursel’ kringloop bedrijf oisterwijk Wijziging acceptatie-criteria bouw- en sloopafval op de milieustraat met ingang van 1 maart Puin: maximaal een halve kubieke meter per keer en per dag. Prijs: f 11,75 per halve kubieke meter. Zwarte grond en ander bouw- en sloopafval: registratie en MONSTERAFNAME verplicht. aanbieder is aanprakelijk voor eventuele veront reiniging. Prijs: f 20,55 per 100 kilo. Bij twijfel over de samenstelling van het afval kan dit geweigerd worden. De criteria voor de overige afvalstromen blijven ongewijzigd. O ui Irc q Bibliotheek Moergestel in vakantiestemming dat betekent: - andere openingstijden; - langer lenen; - meer meenemen. Wat mag U meenemen in de vakan tieperiode? Hoe gaan we ons huis beveiligen? Afwezigheidsmelding PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 14 JUN11995 Of met afwisselende rondreizen door de hele wereld en met Zin in een vakantie die net even anders is? Kom dan bij ons langs voor een vakantie van NBBS Reizen. Een reisorganisatie die Kijk maar in de gidsen met korte vakanties en stedentrips. Iedereen ervan uitgaat dat een gewone vakantie altijd nog kan. O, u kent NBBS Reizen nog niet? Reden te meer om eens de Tot ziens bij de Rabobank! brochures in te duiken met lui-lekker- én actieve zonvakanties. mei I jun I jui. aug. sep okt. nov. dec. I9 apr. Bijzonderheden: deze kaart wordt zonder sleuteladreMsen) niet geaccepteerd. 1 Afwezig van te tot Postcode kan zo’n NBBS-reis bij ons boeken. Of alleen een vliegticket. oietHW Nog maar weer ’ns twee broers deze week, ’n Herinnering uit hun schooltijd in 1935... Vorige week-zagen we Jan (links) en Bart Denissen in deze rubriek. Ten tijde dat deze foto werd gemaakt woonde de familie De nissen op de Vrijhoef. jan. feb. mrt. AFWEZIGHEIDSMELDING: UJ M H co W H M H olololo CL, Nu met rasse schreden de zomer er weer aan komt, gaan we met z’n allen ook weer plannen maken voor onze vakanties. Hoe lang blijven we weg? Waar gaan we naar toe en hoe gaan we daar naar toe? Dat zijn vaak de belangrijkste vragen die we ons stellen, als we aan de vakantie denken. Maar daarnaast moeten we ook stil staan bij za ken zoals: is ons huis goed beveiligd en wie houdt er een oogje in het zeil? Om maar met het eerste in huis te vallen. Naam: Adres: VAKANTIEADRES: Eventueel telefoonnummer(s): Wie kan er bij ONRAAD worden gewaarschuwd:* I. Naam: 2. Naam: Adres: Adres: Woonplaats: Woonplaats: Telefoon: Telefoon: Zorg dat op dn (deze) adres(sen) een sleutel van uw woning aanwezig is. Vakantievervoermiddel: merk: kleur: kenteken: Het opleidingsorkest van onze harmonie is in de huidige samen stelling al weer enkele maanden aan het re peteren. Tijd voor een koffie-concertje en dat valt dit jaar op vaderdag. Een soort serenade dus aan alle va ders. U bent van harte welkom op 18 juni om 12.30 uur in Den Boogaard en natuurlijk komen de moeders, opa’s, oma’s en de kinderen ook mee. Het opleidingsorkest heeft een nieuwe start ge maakt en bestaat nu voornamelijk uit muzikan ten, die ongeveer een jaar muziek maken, jonge ren maar ook volwassenen. De stukjes die ze spe len zijn nog niet al te moeilijk. Zou je ook bij de harmonie willen spelen dan is het nu de beste tijd om je op te geven, de opleiding begint dan tege lijk met het nieuwe schooljaar. Er zijn bestuurs leden aanwezig die de nodige informatie kunnen geven. Of kom eens naar een repetitie op de dins dagavond van 18.30 uur tot 19.45 uur in Den Boogaard. Beleef het plezier van samen muziek maken. Tot ziens op 18 juni. Een druk weekend voor het opleidingsorkest, want voorafgaand aan het koffie-concert op va derdag is er op vrijdag 16 juni het jaarlijks school- concert. Dit keer is de basisschool De Graaf van Ursel aan de beurt. Tijdens het concert komen diverse instrumenten aan bod, zodat de leerlingen een goede indruk krijgen van de klanken in een harmonie- orkest. We hopen er samen een leerzame maar vooral ook muzikale middag van te maken. 1 1 1 5 een eindeloos aanbod USA Canada-reizen. Minder ver kan ook. Nog enkele weken en de basisschoolvakantie be gint. Voor velen het startsein van ’inpakken en wegwezen’. Anderen blijven lekker thuis. In bei de gevallen betekent het extra veel tijd om te le zen en/of naar muziek te luisteren, onderweg of in eigen tuin: reisgidsen, lekkere leesboeken, doe-boeken, housemuziek, rock&roll, goud-van- oud uit de jaren zestig of zeventig enz. Zomervakantie betekent ook de mogelijkheid om extra materialen extra lang mee te nemen. Alles wat U meeneemt in de periode van 19 juni tot en met 4 augustus wordt langer uitgeleend, met uitzondering van CD’s en jeugdvideo- banden. De openingstijden van de bibliotheek zijn aange past aan de vakantie. De bieb is drie dagen per week geopend. En in plaats van de middagen is de bibliotheek ’s ochtends open, dus: 's morgens naar de biblio theek en dan..met een boek onder een boomDe avondopeningstijden blijven hetzelfde. De openingstijden in de periode van 3 juli tot en met 11 augustus 1995 zijn: maandag 9.30 - 12.00 uur 18.00 - 22.00 uur woensdag 9.30 - 12.00 uur vrijdag 9.30 - 12.00 uur 18.00 - 20.00 uur leesboeken/romans 5 tijdschriften5 strips 4 informatieboeken/documentatie naar behoefte puzzels diaseries/geluidscassette videobanden CD’s Wij wensen U alvast een fijne vakantie! Met betrekking tot Voorkoming van Misdrijven kunt u informatie krijgen bij het politieteam Oisterwijk. Wij hebben daar diverse folders en brochures over. U kunt deze krijgen op het po litiebureau te Oisterwijk, Burg. Verwielstraat 59. Als u een meer persoonlijk advies op prijs stelt, kunt u ook met mij (of een andere collega) een af spraak maken, waarna we samen uw woning be kijken op eventuele zwakken punten op het ge bied van inbraakbeveiliging. U kunt natuurlijk hierover ook informatie krij gen op het spreekuur in de Roozendries op vrij dagmiddag van 14.00 uur tot 15.00 uur. U kunt ook gebruik maken van de afwezig heidsmelding, als u op vakantie gaat. Gedurende de vakantieperiode worden tijdens de surveillances steekproefsgewijs alleenstaande wo ningen gecontroleerd op eventuele bijzon derheden. U kunt een afwezigheidsmelding verkrijgen op het politiebureau te Oisterwijk of op het spreek uur in de Roozendries. Een ingevulde melding kunt u opsturen naar het politiebureau in Oisterwijk of daar inleveren of afgeven tijdens het spreekuur in Moergestel. Op zo’n afwezigheidsmelding kunt u aangeven wanneer u op vakantie bent en wie er op uw wo ning past en er een sleutel van heeft. Een afwezigheidsmelding wordt enkel door ons geaccepteerd als er minimaal 1 sleutelhouder op ingevuld is. Met betrekking tot de sleutelhouder nog het volgende. Het verdient aanbeveling om iemand als sleutel houder te vragen, die vlak bij uw woning woont (uw (over)buren?). Deze wonen dicht bij uw woning en kunnen dus ook eerder reageren bij eventuele bijzonderhe den. Met andere woorden: de controle op uw wo ning is dan groter. Mocht u uw buren niet als sleutelhouder willen of kunnen vragen, laat ze dan in ieder geval wel weten, dat u op vakantie bent, om dezelfde redenen. Beste mensen, Misschien hebben jullie inmiddels vernomen dat Middenkoer ’Voices’ besloten heeft te stoppen, dit besluit hebben we genomen in onderling overleg. Na jaren tevergeefs zoeken naar muzikale bege leiding en meer leden hebben we de moed op gegeven. Langs deze weg willen we iedereen bedanken die op welke wijze dan ook, ons tot steun was en be langstelling heeft getoond. Als u ons nog een keer wil horen zingen, kom dan vooral op zaterdagavond 24 juni om 19.00 uur naar onze afscheidsviering. Tot ziens. Allen hartelijk bedankt! Middenkoor ’Voices’.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5