Op vrijdag 16 juni a.s. zetter la Vanaf 20.30 uur zijn wij weer open... PULLMAN Il wr Poirters WAAR VINDT U DE PULLMAN ONDER DE MATRASSEN? U BENT VAN HARTE WELKOM! Van de politie Afwezigheid aandachtsfunktionaris Beste sportliefhebbers en beoefenaars Zo is er maar één! Aan alle Moergestelse kinderen van de basisscholen Collecte Anjerfonds Ir t f l w *-\ •W te BE l o Uw Pullman dealer 1 Zondag 18 juni 1995 KPJ zeskamp Afsluiting seizoen Vernielingen ruiten gemeentehuis Klap met gevolgen Illegaal vuil gestort Optimaal slaapcomfort op de best denkbare kwaliteitsmatrassen. In binnen- vering, latex of lastilux. Afgestemd op uw persoonlijke voorkeur. Overtuig u in onze showroom en vraag naar de nieuwe Pullman-brochure. B MODEHUIS .^2 jji PAGINA 3 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 14 JUN11995 ar 9» Naam: School: 2. 3. 4. JAN MICHIELS V» COMPLETE WONINGINRICHTER Ik doe mee met de Jeugdvakantieweek: Inleve- ren vóór 19 juni! Zoals elk jaar zal ook in 1995 de Nationale Col lecte plaatsvinden voor het Anjerfonds. Het An jerfonds ondersteunt culturele activiteiten van re gionaal belang. Reden waarom ieder jaar ’n an dere vereniging of club in aanmerking komt, ’n Deel van de opbrengst gaat dan ook naar die be doelde instantie. Dit jaar collecteert de Percussiegroep en Majoret- ten van ’Art of Music’, voorheen Drumfanfare Moergestel. In de week tussen 18 en 24 juni mag u hen aan de deur verwachten. Alvast bedankt voor uw bijdrage die zal worden besteed aan nieuwe instrumenten en uniformen van deze Moergestelse groep. I Groep: I Ik wil wel/niet kamperen. I Belangrijk om te weten: Ik heb epilepsie/Ik ben *J allergisch voor W iets anders nl Ik wil graag in de groep bij: 1 <-.z Op zondag 18 juni is het weer zover, dan orga niseert de KPJ weer de jaarlijkse zeskamp. Wil je graag meedoen en heb je een team bestaan de uit 4 dames/meisje, 6 heren/jongens en 1 co ach? Bel dan snel naar Miranda van Korven, tel. 3322 om jouw team op te geven. Dit evenement wordt gehouden op het voetbal veld bij Partyboerderij ’t Draaiboompje, Hild 1 te Moergestel. Hier zal ook de prijsuitreiking plaats vinden. Dit alles wordt georganiseerd door KPJ Moer gestel m.m.v. disco ’Let’s Dance’ en artiest Rob van Holland en Partyboerderij ’t Draaiboompje. Aanvang 12.00 uur, entree is gratis! Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de Jeugdvakantie week. Ook dit jaar is het weer in de laatste week van de zomervakantie, dus van 7 t/m 11 augus tus. Dit jaar komt Circus Gekmyvja naar ons dorp. Wat gaan we zoal doen? We gaan hutten bouwen voor de circusartiesten en kooien voor de wilde dieren, we gaan een he le dag naar de bossen, we doen allerlei spelletjes en we gaan een dagje uit. De kindermarkt wordt weer gehouden en natuurlijk is er een circus voorstelling en disco. Voor de kinderen van groep 7 en 8 is er de mogelijkheid om een nachtje te kamperen. De kosten zijn: kinderen groep 1 - 2: 7,50; kinderen groep 3 - 6: 10,-; kinderen groep 7-8: zonder kamperen: 10,-; kinderen 7 - 8: met kamperen: 15,-. Lever je briefje wel vóór maandag 19 juni in, an ders kost het je 5,- extra in verband met al ge maakte kosten! Heb je zin om mee te doen, vul dan het strookje in. Doe het strookje samen met gepast geld in de brievenbus bij: J. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaardenhuis) of bij A. Donders, Eij- senbrand 20. Dit jaar houdt KPJ Moergestel weer een zes kamp op de voetbalvelden tegenover partyboer derij ’t Draaiboompje, Hild 1 te Moergestel. Ook dit jaar heeft de organisatie gezorgd voor een aantal spectaculaire spelen. Muzikaal zal dit spektakel worden opgeluisterd door disco ’Let’s Dance’ en als afsluiting hebben we een spectacu lair optreden van Rob van Holland. Teams bestaande uit 6 heren/jongens en 4 da- mes/meisjes en 1 coach kunnen zich opgeven bij Miranda van Korven, tel. 3322. Entree is gratis. Aanvang 12.00 uur. Tot dan! We hebben het een en het ander in petto om het jaar zo ’spontaan, liefdevol, spectaculair, leuk, mooi, enzaf te sluiten. Wil je weten welke afsluitingsactiviteit we heb ben bedacht voor onze leden? Kijk dan volgen de week in ’Moergestel-Nieuws’! Dinsdagmorgen bleek dat er twee grote Thermo- paneruiten van het gemeentehuis door middel van stukken trottoirtegels waren ingegooid. Het betrof hier de ruiten van de afdeling personeels zaken en voorlichting. De dader(s) van de vernie ling en hun motief zijn tot nu toe onbekend. Zaterdag 10 juni werd door een 17-jarige jonge man uit Udenhout naar aanleiding van een klap die hij een week eerder had opgelopen in een dancing te Moergestel, alsnog aangifte gedaan van mishandeling. De Udenhouter bevond zich op zondagavond 4 juni met zijn vriendin op de dansvloer waarbij zijn vriendin tijdens het dan sen een ander meisje raakte, waardoor wat drank uit het glas over haar kleding kwam. Hierop ont stond een kleine schermutseling waarbij de Udenhouter een klap ontving van een andere jon geman die zich mengde in het conflict. Aanvankelijk werd door een arts geconstateerd dat het slachtoffer een gekneusd jukbeen had overgehouden aan de klap, doch een paar dagen later bleek bij onderzoek in het ziekenhuis dat het gebroken was. Zondagmorgen werd geconstateerd dat een hoe veelheid vuil gestort was op het zandpad ge naamd de Helfortstraat. Het vuil bestond uit puin, metaal, bier- en wijnglazen, purschuim, glaswol, leidingen, gipsplaten enz. De verdach te zal zich moeten verantwoorden voor zijn daad. Dit soort milieudelicten wordt door justitie zeer hoog opgenomen. In verband met vakantie is uw aandachtsfunk tionaris, Jan Volleberg, gedurende de periode van 10 juli t/m 1 augustus niet aanwezig. Er is gedurende deze periode ook geen spreek uur op de vrijdagmiddagen in de Roozendries. U kunt natuurlijk in deze tijd altijd een beroep doen op de reguliere politiedienst, tel. 04242-19111. Of bij spoedeisende zaken: 06-11. Het politiebureau in Oisterwijk is gedurende de vakantieperiode normaal geopend. Openingstijden: maandag t/m vrijdag: 08.00 - 22.00 uur; zaterdag: 09.00 - 18.00 uur; zondag: 13.00 - 18.00 uur. I KerkstraaUÖ - Haaren Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 b.L

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 3