r-ZWr f f a f. 1 Inftl i K De ’Trend Dance No Limitz Night’ Rabobank Wie? Zo is er maar éénl De operette ’Der Bettelstudent’ door ’Con Amore’ Fietstocht C.V. de Dorstvlegels Dansvoorstellingen Streekmuziekschool Oisterwijk e.o. 55 Bungalows van SIR 55 in Moergestel? v Je gratis Diplomap ligt voor je klaar! a.s. Weekend in Natuurtheater Zondag 18 juni: Zeskamp! Zonnebloemloterij Kom je rugzak vullen met afge schreven spullen Verliefd? Vlinders in je buik! n f’l I h w k Bk 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 7 JUN11995 PAGINA 5 Geslaagd? Je bent geslaagd. Gefeliciteerd! Waarschijnlijk staat een gratis Diplomap aan je neus voorbij. En die is nou je hoofd nu alleen maar naar vakantie en een beetje de net zo handig als je straks gaat studeren of solliciteren. beest uithangen op feesten van je klasgenoten. Wij doen daar namelijk kopietjes in van je diploma en Een bezoek aan de Rabobank is dan wel het laatste waar je aan denkt. Sorry, maar dan gaat er wel bonnen. Prettige vakantie! Zonnebloemafdeling Moergestel kinderen. volwassenen en Inleveren voor zondag 11 juni! Fietscommissie ’De Dorstvlegels’ Ik neem deel aan de fietstocht met Dit jaar houdt KPJ Moergestel weer een zes kamp op de sportvelden tegenover ’t Draai- boompje. Ook dit jaar heeft de organisatie gezorgd voor ’n aantal spectaculaire spelen. Teams, bestaande uit 6 heren en 4 dames en 1 coach, kunnen zich op geven bij Miranda van Korven, tel. 3322. Entree is gratis. Aan vang 12.00 uur. cijferlijst en daar bovenop nog eens 4 fun-vakgntie- In 1704 kreeg Polen zijn soevereiniteit en werd Stanislaus Lescinscki korting tot koning ge kroond. Reden genoeg voor de Polen om uitbun dig feest te vieren. Carl Millöcker greep dit thema aan om er een muzikaal verhaal van te maken in de vorm van de operette ’Der Bettelstudent’. Zeer fraaie muziek afgewisseld met schitterend koorwerk en dergelijke solo’s laten u kennisma ken met gravin Laura die beledigd wordt door overste Ollendorf, die op zijn beurt, zich open lijk vernedert voelt door de gravin. Hij zint op wraak. Twee studenten worden uit de gevangenis ge haald met het doel om zich voor te doen als prins Wibicki en zijn secretaris en de gravin het hof te maken. Dit leidt tot de nodige verwikkelingen, intriges en complicaties, die zorgen voor wervelende sce ne’s, waarbij familivetes, erfenissen en de liefde de ingrediënten zijn om u even uit de dagelijkse sleur te halen. Onnodig om te vermelden dat het dynamisch verloop bekroond wordt met een happy-end. De operette-vereniging ’Con Amore’ uit Moer gestel heeft kosten noch moeite gespaard om te zorgen voor een klinkende rolbezetting. De mu zikale begeleiding wordt verzorgd door het klein symphonie-orkest onder leiding van Ad Verbakel. Het decor voor deze operette is geplaatst in het feeërieke natuurtheater aan de Gèmullehoeken- weg. Veel aandacht is besteed aan de kleding, be lichting en grime, waardoor ook de details u aan genaam laten genieten van een zorgvuldig gere gisseerde show. De uitvoeringen zijn op zaterdag 10 juni om 20.00 uur en op zondag 11 juni om 14.30 uur. Nadere informatie wordt u graag verstrekt via het Natuurtheater, telefonisch bereikbaar on der nummer: 04242-83225. De jaarlijkse Zonnebloemloterij is weer van start gegaan. De vrijwilligers van de Zormebloemafde- ling Moergestel zullen in de periode van 11 t/m 18 juni bij u aanbellen om loten te verkopen. De ze loterij is een belangrijke bron van inkomsten voor de Zonnebloem. De opbrengst dient ter ondersteuning van het landelijke en plaatselijke werk van de vereniging ten behoeve van langdurig zieken, lichamelijke gehandicapten en hulpbehoevende ouderen van alle gezindten. Mede dankzij deze loterij kan onze afdeling weer verschillende activiteiten organiseren. Met de loterij zijn aantrekkelijke geld-prijzen te verdienen. De hoofdprijs is 25.000,-. De prijs per lot is 2,50 en ieder lot biedt twee kansen op één prijs. De trekking is in november en winnaars krijgen persoonlijk bericht. Als u de Zonnebloem en warm hart toedraagt, steun dan dit werk en koop loten!!! Op zondag 18 juni organiseren wij alweer voor de 8e keer de inmiddels overbekende fietstocht voor jong en oud. Gedurende deze tocht van ongeveer 35 km ko men we natuurlijk de voor ons bekende ingre diënten weer tegen, zoals: - Koffie- en worstebroodstop - Pitsstops - De overheerlijke koffietafel De kosten die aan deze fietstocht verbonden zijn bedragen: 15,00 voor leden; 25,00 voor niet- leden. Voor kinderen tot 12 jaar is deelname gratis. We vertrekken vanaf Café ’t Centrum om 9.00 uur (verzamelen vanaf 8.30 uur), we hopen dat iedereen op tijd aanwezig is zodat we ook rond 9.00 kunnen vertrekken. U kunt zich voor deze fietstocht opgeven bij de volgende personen: Marcel Oerlemans, Pater Helmerplein 22; Ad Bakkers, Pr. Margrietstr aat 15; Wim van Dijk, Oisterwijkseweg 56. Opgave dient te gebeuren voor zondag 11 juni door onderstaande strook ingevuld en wel in te leveren bij bovenstaande adressen. Zaterdag 10 en zondag 11 juni 1995 zullen de tweejaarlijkse dansvoorstellingen van de Streek muziekschool Oisterwijk e.o. plaatsvinden in de Kunstkring. Wekenlang hebben de dansdocen- ten Marie-Louise van Erve en Simone Houben de diverse dansen voorbereid. De Kunstkring zal in de week van de uitvoeringen bevolkt zijn met dansende kinderen en jongelui. Er wordt druk gerepeteerd om al die verschillende dansen en groepen kinderen tot een geheel te vormen. De titel van het spektakel is: Tn het holst van de nacht’. Het verhaal van de voostelling begint bij het laat ste TV-programma dat de kinderen mogen zien voordat ze Als je er meer over wilt weten kom dan zelf naar een van de vier voorstellingen kijken. De voorstellingen zijn: zaterdag 10 juni om 17.45 en 19.30 uur, zondag 11 juni om 13.00 en 14.45 uur Voor meer informatie: 04242-82753. Op woensdag 14 juni a.s. start de bibliotheek van Moergestel om 14.30 uur met de halfjaarlijkse verkoop van een partij afgeschrevven boeken en andere materialen. Handig voor mensen die op een voordelige manier een voorraadje vakantie- lektuur willen aanleggen! Wat is er te koop? Spannende leesboeken voor jong en oud, boeken met informatie over talloze onderwerpen, pren tenboeken, strips, CD’s, puzzels, tijdschriften en brochures. Iedere inwoner van Moergestel zal wel iets van zijn of haar gading kunnen .vinden! Verliefd zijn is: vlinders in je buik, je hoofd op hol, zweven in fantasieën, je gelukkig voelen, warm worden van binnen, nieuwe gevoelens ont dekken. Maar verliefd zijn is ook: verdrietig worden, door de grond gaan, van binnen verstenen, je heel al leen voelen, hopeloos verlangen. Over deze en andere gevoelens zijn veel boeken geschreven. Op de jeugdafdeling vind je ze allemaal bij elkaar van 6 juni tot en met 30 juni. Op zondag 1 oktober wordt weer de echt gezel lige Moergestelse Hobbybeurs gehouden. Wie wil er meedoen? Van elke hobby wordt maar 1 persoon toegelaten en ’n beperkt aantal kinderen. Wie het eerst komt, het eerst maalt. Wilt u informatie of uzelf opgeven? Bel dan naar Lia (2268) of Wim (1442). De publikatie van enige weken geleden in Moergestel-Nieuws en de Klepperman hebben voor zeer veel reacties gezorgd, daarom komt er zeker een informatieavond. De moeilijkheid is om in deze vakantietijd de noodzakelijke mensen voor deze avond op kor te termijn bij elkaar te krijgen. De stichting SIR 55 is daarom nu bezig om een avond te plannen in de tweede helft van augus tus. Iedereen die gereageerd heeft, krijgt ter zij ner tijd bericht. Indien er vragen zijn, kunt u mij altijd bellen. Piet Feelders, tel. 04243-1194. Met deze twee broers zullen we het zeker niet iedereen makkelijk maken... Vorige week zagen we Gerard van de Loo in deze rubriek. Gerard woont al 20 jaar in Amerika en kwam vorige week over om het gouden huwelijksfeest van zijn ouders a.s. vrijdag mee te vieren. Herhaaldelijk bereiken ons verzoeken om foto’s in deze rubriek te plaatsen bij gelegenheid van iemand die bijv. 50 jaar wordt of 25 jaar getrouwd is. He laas is dat onmogelijk, omdat we dan beloftes zouden maken die we niet kun nen nakomen. Denk maar eens aan drietal 50-jarigen in één week... Wel is het natuurlijk altijd mogelijk om felici- taties in advertentievorm over te bren gen. Informeer er gerust naar! V.l.n.r. boven: Karin Broeders, Frank Kouwenberg, Maikel Loods, Dennis Broers, Patrick Pen- nings, Corine van Laarhoven, Dave Verdonck, Corine Mulders, Roelof Janssen, Anouk Zeegers, Bas van Berkel, Wim Snijders, Luutgarde Huiskamp, Anita Oerlemans, Waker Janssen, Yvonne Poppelaars, Toos Swinkels, Karin Pennings, Richard van der Meys, Vanessa van Oudheusden, El len op ’t Hoog en Wendy van der Meyden. a.s. Zaterdag 10 juni in ’Den Boogaard’ Een presentatie van Dansgroep ’Trend’ Een presentatie van blaasorkest ’No Limitz’ Een avond voor u om ’ns lekker te swingen Wh W t ■4F" ab

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5