U wilt een eigen huis? Wie ben ik? Van de politie F.E.V.I.O.R.-nieuws Eetcafé ’De Tijd’ in Moergestelse handen ’Wat doet de Vereniging Thuiszorg Midden Brabant?’ Rabobank Gelukkige winnaars bij Woninginrichting J. Michiels Landelijke enquête over het Sparmerk Bekijk dan eerst de video zHuis kopen?' Werkgroep G.V.O. Thuiszorg Midden Brabant, afd. Moergestel organiseert thema-avond over: Ruiten bij Nistria vernield Aanranding vrouw lijstenmakerij Gesloten van 2 t/m 19 juni a.s. Spar hecht groot belang aan oordeel consument Een volle Sparmerk-kar Het Sparmerk Internationale organisatie -Al MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 31 ME11995 PAGINA 5 één van de drie. Of helpt hun verhaal u de juiste stappen te nemen. U wilt een eigen huis en ontdekt al gauw dat daar heel wat bij komt kijken. Daarom hebben we bij de Rabobank de informatieve Wilt u weten hoe u in uw eigen situatie het best kunt handelen, dan video ‘Huis kopen?' voor u klaar liggen. U kunt 'm gratis bij ons lenen. kunt u natuurlijk altijd even bij ons langs komen. In ongeveer 15 minuten nemen we u mee langs alle zaken die We nemen rustig de tijd om u alles te vertellen over onze vele en belangrijk zijn bij het kopen van een huis. U volgt drie gezinnen die net een huis gekocht hebben. Misschien herkent u zich in Kom dus gerust eens praten. flexibele hypotheekvormen en onze prettig lage rentetarieven. Deze week iemand die al heel lang uit ons dorp weg is. Toch zullen er ongetwijfeld ve len zijn die hem herkennen... Het vriendinnenclubje van vorige week: Jo en Tini Jansen en Nel en Betsie de Laat. De foto werd gemaakt in 1958 toen het viertal nog op de Tilburgseweg woonde. het citaat van de dag enz. Bij toerbeurt vindt u de vier eigenaars in de zaak: Nicole is er elke ochtend; Jon is er woensdag en donderdag; Mirjan op vrijdag en zondag en Niels op zaterdag en maandag. Rest ons nog te melden dat John en Nicole Cornelissen de rest van de week te vinden zijn in ’De Veerkes’, want ook dat gaat gewoon door. Graag feliciteren we het viertal met hun onderneming en wensen hen al le succes toe in het hartje van Oisterwijk. ’De Tijd’ is telefonisch bereikbaar onder nummer 04242-85678. Vanaf eind april is in Oisterwijk aan De Lind 53 het Eetcafé ’De Tijd’ gevestigd. Op zich niet bij zonder, het is tenslotte buiten Moergestel, ware het niet dat het etablissement een initiatief is van ’n viertal Moergestelnaren. John en Nicole Cor nelissen, Mirjan Theuns en Niels van Hulten zwaaien de scepter in dit sfeervolle en gezellige eetcafé dat elke dag (behalve dinsdag) is geopend van 10.00 tot 02.00 uur. Op de placemat staat, heel origineel, het menu afgedrukt dat dagelijks wordt aangepast. Elke dag heeft men een ande re dagschotel. Daarnaast staan er allerlei interes sante gegevens op, zoals o.a. het weer van de dag, Afgelopen weekend werden ruiten van het be drijfspand van ’Nistria’ ingegooid. Het bedrijf heeft al eerder last ondervonden van vernielin gen. De politie vermoedt dat de daders gezocht moeten worden in kringen van feestvierende jongeren. Woensdagmorgen omstreeks 11.15 uur fietste een Moergestelse vrouw over het vernieuwde fietspad aan de Bakschevenweg te Berkel-En- schot en werd plotseling door een achterop ko mende fietser onzedelijk betast. De vrouw was zo geschrokken dat ze slechts kon schelden naar de dader, waarna de man er spoorslags vandoor ging. De dader was een ongeveer 40-jarige blanke man met een groot grof postuur en een lengte van ongeveer 1.80 mtr. Hij droeg een kort stijl kap sel. Inmiddels heeft de werkgroep het programma voor 1995 vastgesteld. In 1995 zullen 4 thema- avonden worden gehouden met de volgende on derwerpen: - Wat betekent de Vereniging Thuiszorg Mid den Brabant voor de inwoners van Moergestel? - Osteoporose (botontkalking); - Speel goed met speelgoed; - Anders denken. Wegens enorme belangstelling zijn voor het the ma ’Osteoporose’ inmiddels 2 avonden georga niseerd. De thema-avond: Wat betekent de Vereniging Thuiszorg Midden Brabant voor de inwoners van Moergestel? Op maandag 12 juni 1995 om 20.00 uur wordt in het wijkgebouw aan de Prinses Margrietstraat weer een thema-avond gehouden. Tijdens deze bijeenkomst zal mevr. Rian Jansen, teamleidster voorlichting van de vereniging, o.a. door middel van een videofilm, een uiteenzetting geven van de aktiviteiten van de Vereniging Thuiszorg Midden Brabant. Belangstellenden voor deze avond kunnen zich tot en met 9 juni opgeven bij: Marianne van den Meijdenberg, tel. 3790; Corrie van Dijk, tel. 1309; Jan van de Wiel, tel. 3505, Karin Boo- gaers, tel. 3009. De Werkgroep G.V.O. Moergestel. Wij verzorgen al uw inlijstwerk! Heusdensebaan 27, Oisterwijk, 04242-84856 Tijdens een algemene ledenvergadering eind 1994 van de Kruisvereniging Moergestel werd besloten de Kruisvereniging Moergestel per 1 ja nuari 1995 op te heffen. Vanaf deze datum is Moergestel een afdeling van de Vereniging Thuiszorg Midden Brabant te Tilburg. De leden van de voormalige kruisvereniging wer den automatisch lid van de Vereniging Thuiszorg Midden Brabant. Voor het organiseren van aktiviteiten, zoals cur sussen en thema- avonden werd een werkgroep ingesteld, bestaande uit: mevr. Marianne van den Meijdenberg, Schoolstraat 22; mevr. Corrie van Dijk, Postelstraat 4; de heer Jan van de Wiel, De Stappert 81 en de heer Walter Smetsers, D’n Duyp 15. Walter Smetsers wordt, wegens verhuizing naar Best, opgevolgd door Karin Boogaers, Hopveld 10. De afgelopen weken vierde Woninginrichting J. Michiels het 15-jarige bestaan van de zaak in Haaren. Liefst 15 dagen lang konden klanten profiteren van extra kortingen op hun aankopen. Daarnaast bood Michiels de kopers tijdens die dagen mee te dingen naar ’n aantal taarten die zouden worden verloot. De gelukkige winnaars daarvan waren: A. van de Poel, Eysenbrand 5, Moergestel; P. van Ker- koerle, Huysackerstraat 13, Moergestel; Jan Moorman, Zandstraat 10, Moergestel; P. van den Dries, Chr. v/d Aalaan, Oisterwijk; Mevr. Vugts, Lindelaan 2, Haaren; P. van Riel, Toon Hermanslaan 11, Haaren; R. Op ’t Hoog, Tem- perliersdal 5, Haaren; Fam. Koster, Oistelvoirt- jes 24, Moergestel; Fam. Op ’t Hoog, Nerne- laerstraat 30, Haaren; Mevr, van de Ven, Pla- taanlaan 1, Haaren; J. de Graaf, Jorisstraat 4, Helvoirt; F. Hövel, Meierijsingel 29, Vught; Hr. Kepers, Gr. van Bokhovenstraat 32, Oisterwijk; Dré Mulders, Oisterwijkseweg 3a, Haaren en P. van Zantvoort, Nimrodlaan 2, Boxtel. Zij hebben hun taart inmiddels in ontvangst genomen. Tijdens de in Haaren gehouden markt en de Open Dag van Woninginrichting J. Michiels op zondag 21 mei was er de mogelijkheid om te ra den naar het gewicht van vier stoelen. Na contro le van de ingevulde formulieren bleek de heer Fr. van Abeelen uit Haaren er het dichtst bij te zit ten. Hij werd dan ook de gelukkige winnaar van de vier massief eiken stoelen die een totaalge- wicht hadden van 35 kg. Jan en Diny Michiels wensen alle winnaars van harte proficiat! Van week 24 tot en met week 27 staan alle Spar- winkels in het teken van een grootscheepse Sparmerk-campagne. De basis voor de campag ne wordt gevormd door een wekelijks aanbod van 10 Sparmerken met minimaal 25% korting. Hier mee willen de Spar-winkeliers hun consumenten laten profiteren van de uitstekende prijs/kwali- teit verhouding van het eigen merk. Maar de campagne gaat verder. Tijdens de actie- periode stelt Spar haar klanten in de gelegenheid een enquête in te vullen; aan de hand van een aantal vragen kan de consument zijn/haar mening geven over het eigen merk van Spar. De Spar-klant kan het ingevulde enquêteformu lier inleveren bij de supermarkt. Wekelijks trekt de ondernemer één winnaar uit de ingeleverde enquêteformulieren; hij of zij krijgt dan de in houd van een volle winkelwagen met Spar- artikelen ter waarde van maar liefst 100,- gratis. Het Sparmerk is een belangrijk onderdeel van de Spar-formule met een duidelijk uitgangspunt: een artikel onder private label is kwalitatief ge lijkwaardig aan het A-merk en in prijs beduidend lager dan het referente a-merk. Versteviging en ondersteuning van de formule zelf is vanaf het al lereerste begin van groot belang geweest. Inmid dels is het aantal artikelen onder private label toe genomen tot een kleine 400. De Spar-merkarti- kelen worden uitvoerig getest voordat ze in de winkel komen te liggen; naast een vast consu mentenpanel dat de nieuwe artikelen test en be oordeelt worden er ook regelmatig enquêtes on der consumenten gehouden. De klant bepaalt dus uiteindelijk wat er in de winkel komt. Spar is wereldwijd een begrip. De internationa le Spar-organisatie is de grootste levensmiddele- nenorganisatie ter wereld. Zij is vertegenwoor digd in 25 landen met 21.000 aangesloten vesti gingen. Spar wil het komend jaar ook Spar-produkten uit andere landen naar Nederland halen. In week 22 gaat de actie ’België op loopafstand’ van start, als eerste in een serie acties met Spar-artikelen uit het buitenland. Samen met de collega’s in België is een keuze gemaakt uit Spar-produkten die in België verkocht en die nu een week lang in de Nederlandse Spar-winkels zullen liggen. Ande re landen zullen volgen. Uitslagen Tilburg Spona 25 mei Viertal klasse LIe prijs Louise van Velthoven, Alexander, kl. Z1 3e prijs Caroline Peters, Goofy, kl. M23e prijs José Broers, Evelyne, kl. Ml 4e prijs Monique van Gurp, Fleetwood, kl. B. Ie prijs Ilsa Rijnen, Denieze, kl. B4e prijs Esther Broers, Glorius Gwasz, kl. B 5e prijs Springen: Paul Donkers, Havanta D, kl. B4e prijs Michel Elesen, Joinville, kl. B4e prijs Dennis van Mensvoort, Non Stop, kl. L 6e prijs A? mot

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5