inppQr Moergestel broeii FRANS BECXtfJ TUINMACHINES natuurlijk ZOEKERTJES De Nieuwe Kleren van de Keizer’ Autotron Rosmalen breidt collectie uit met de Stirling Moss j Mercedes-Benz 300 SL ’Gullwing’ Excursie naar de Grevelingen Herinnering voor alle pupillen van Audacia Test zelf welke maaier bij u past! - ll-ls 1 lliii in f® rik van de week 4495.- 759.- 539.- 423.- 499.- 449.- 199.- 1095.- 495.- 189.- 229.- S 199.- 399.- 2195.- s o 2 u TONEELGROEP f* Openluchttoneel voor kinderen Een kijkje in de toekomst GA WIJS OP REIS FAST FOOD, FAST FAT PAGINA 11 BIEB NIEUWS vanaf vanaf H' vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf vanaf Rosmalen - Ze zijn bij Autotron Rosmalen maar wat trots Op hun nieuwste aanwinst: een puntga ve Mercedes-Benz 300 SL ’Gullwing’ uit 1955. Vanaf heden is deze historische auto in het auto- mobielmuseum te bewonderen. De auto rolde in 1955 in Stuttgart van de band. In totaal werden in de periode 1954 tot 1957 veer tienhonderd exemplaren gebouwd. De 300 SL WerK00' ©en O ru c Excursie naar de Kwade Hoek’; Excursie naar het ’Punt van Goeree’; Boottocht over de Grevelingen. In het kader van de actie ’Red de Wetlands’ or ganiseert het comité Midden-Brabant van het Wereld Natuur Fonds, in samenwerking met de vereniging van Natuurmonumenten en het Re creatieschap de Grevelingen, een excursie naar de Grevelingen op: zaterdag 10 juni. Aanmelden en inlichtingen: Inlichtingen: A. Janssens (tel. 01612-23079) of K. Scherders (tel. 013-352631). Aanmelden: door overmaken van 37,50 op ban krekening 49.74.76.959 (ABN-AMRO) t.n.v. A. Janssens te Rijen onder vermelding van: Deelna me... aantal personen excursie Grevelingen. ai ‘5 o. o c ju Q. c (V o 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 31 ME11995 twee zwervers in de stad, twee vrouwen die op al lerlei manieren aan de kost willen komen. Zij beloven aan de keizer dat zij voor hem heel bijzonder kostuum zullen ontwerpen voor zijn jaarlijkse rondrit door de stad, een kostuum dat alleen zichtbaar is voor mensen die eerlijk en oprecht zijn. Dat ziet de keizer natuurlijk wel zit ten. Maar voor het zover is zijn er nogal wat twij fels over dat schitterende kostuum. En dan, eindelijk breekt de ’grote’ dag aan waar op de keizer zijn nieuwe kostuum trots aan het volk laat zien. Tja, en hoe dat eruit zal zien. ’De Nieuwe Kleren van de Keizer’ is een vrolij ke produktie met veel live-muziek, kleurrijke kostuums en een prachtig decor, gebracht door ruim 40 spelers en speelsters, waaronder ook een groot aantal kinderen. De belangrijkste rollen worden gespeeld door: Carin Ligtvoet, Huub Poirters, Esther Hamels, Ton Willems, Igor van Os, Jurgen Vermaire, Mariëlle van den Heuvel, Jos Puts, Wilma Puts en Hanneke Klerks. Franca Russ Muller Jabush ontwierp een toepas selijk affiche dat de kinderen als kleurplaat mee krijgen en waar zij leuke prijsjes mee kunnen winnen. Kaartjes voor de voorstelling, a 2,50 voor zo wel ouders als kinderen, zijn verkrijgbaar vóór aanvang van de voorstellingen aan de kassa van het theater. Voorverkoop in boscafé ’de Rode Lelie’, op het terrein van het natuurtheater en bij het VVV-kantoor aan de Lind 57. Onlangs hebben jullie en brief gekregen over het vriendenweekend in augustus. We willen jullie eraan helpen herinneren het in schrijfformulier voor het ontbijt op 20 augustus a.s. niet vergeten in te vullen en zo spoedig mo gelijk in te leveren, zodat wij weten hoeveel hon gerige buiken wij moeten vullen. Vorig jaar is er ook flink ontbeten en het was heel gezellig. Dus kom op, allemaal snel invullen en inleveren bij één van onder staande dames: Mieke Boumans, de Voorbeemt 14; Lies de Laat, de Hoefkens 22 of Rinske Tik ken, Vooskerbos 14. alléén geplaatst bij kontante betaling! Haakse slijpers 850W, industrie-kwaliteit. f 90,- excl. handel korting. Tel./Fax 04997-74160. Degelijk schoorsteen vegen; riool ontstop pen met hogedruk en alle voorkomende werk zaamheden: 'De Klusjesman’, Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. VU-RIO riolering ontstoppen en vernieuwen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013-333864. Leuke meisjesjurkjes t/m maat 140 van o.a. 'Tammy’, 'Petit Bateau' en ’Bambola' bij Boetiek Bo nita. Happy Fish heeft volop vijvervissen tegen aan trekkelijke prijzen. Kom gerust vrijblijvend een kijkje nemen. Zaterdag de gehele dag geopend, andere dagen na 16.00 u. of na tel. afspraak: 04242-82361 Past, v/d Meydenstraat 125, Oisterwijk. Bevestigingsmaterialen, gereedschappen Kor ting tot 50%. Tel /Fax 04997-74160 Volop leuke bermuda’s en shirts voor jongens t/m maat 140 bij Boetiek Bonita. Te koop: trekhaak Opel Kadett D f 150,-, stoel- hoezen complete set f 75,-. Tel. 04243-2524. Voor motor Kawasaki ZXR 750: laser-uitlaat, als nieuw, f 300,-. Tel. 04243-3788. Te koop: zeer mooie Seat Marbella bj. 1989, APK 5-1996, kleur zwart. Tevens te koop VW Kever bj. 1973, revisie motor. Tel. 04243-2202. Te koop in Moergestel, Pr. Beatrixstraat 5: half- vrijstaande woning met garage. Perc.opp. 375 m2. Vraagprijs f 305.000,- k.k. Tel. 4082 Te koop: goed biljart, geheel demontabel, met verwarming, compleet met toebehoren, maat 105x210. Tel. 04243-3104. Te koop: eiken kaaskast. Hoogte 180 cm, breed te 125 cm. Tel. 04243-2481 Woning te huur gevraagd in Moergestel Brie ven onder nummer 862 van dit blad Op le en 2e Pinksterdag zal om 14.30 uur in het Oisterwijkse natuurtheater aan de Gemullehoe- kenweg onder regie van Jeanny Kooijmans de 7e kinderproduktie van de Toneelgroep Trap- paf gespeeld worden. Opgevoerd zal worden het sprookje ’De Nieuwe Kleren van de Kei zer’ in een bewerking van Frits Kooijmans. De keizer van het land houdt zijn volk onder dwang, ze zijn bang voor hem omdat hij ze laat onthoofden wanneer iets niet naar zijn zin is. De keizerlijke kleermaker wordt er doodnerveus van... en zelfs ziek. Zijn dochter maakt zich zorgen over haar vader en vergeet daardoor zelfs een afspraak met haar vriendje. Ook de smid en zijn knecht krijgen er ruzie over. En juist op dat moment komen er Gullwing met zijn markante ’vleugeldeuren’ was in de vijftiger jaren een auto die qua techniek en constructie zijn tijd ver vooruit was. De auto was bestemd voor de Noordamerikaanse markt, ware het niet dat de bekende coureur Sir Stirling Moss een van de vier voor het Mercedes raceteam beschikbare SL’s aan barrels reed. Besloten werd de wagen in Europa te houden. De nieuwste Autotron-aanwinst verkeert in per fecte staat en zou zonder problemen zo aan een volgende race van historische automobielen kun nen deelnemen. Zelfs de schitterende lederen be kleding is in perfecte conditie gebleven. Het au- tomobielmuseum had reeds een open versie van de Mercedes 300 SL in de collectie. Het automobielmuseum en het autopretpark Au totron Rosmalen is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur. De entreeprijs bedraagt 17,50. Kinderen tot vier faar gratis. In de bibliotheek is van 8 juni tot 20 juni een pre sentatie te zien over de toekomst gericht op de jeugd van 10 tot 14 jaar. Dit is een presentatie in het kader van ’het jaar van de toekomst 1994/1995’. Van april 1994 tot en met augustus 1995 zijn in de bibliotheken in Nederland uiteenlopende tentoonstellingen te zien die met de toekomst te maken hebben. De uitstalling bestaat uit een boekenkast in de vorm van een zilverkleurige robot en een stan daard. De robot is gevuld met boeken en ande re materialen over de toekomst. Puzzelwedstrijd voor kinderen vanaf 10 jaar Bij de tentoonstelling vind je en aantal vragen die betrekking hebben op science-fiction en de toe komst. Deze vragen kunnen worden opgelost met behulp van de boeken uit de bibliotheek. Welke boeken dat zijn staat op een lijst aangege ven. Onder de goede inzenders verloten we een leuke prijs. Ontwerp je eigen space-pak Vanaf vandaag zijn in de bibliotheek tekeningen verkrijgbaar waarmee je je eigen space-pak kunt ontwerpen. Lever je het ontwerp weer bij de bi bliotheek in dan laten wij ze bij de tentoonstel ling zien en maak je bovendien ook kans op een leuke prijs. Kom toekomst kijken en maken in de biblio theek! Dat kan tijdens de openingsuren. Bibliotheek gesloten In verband met Pinksteren is de bibliotheek op maandag 5 juni de gehele dag gesloten. In het kader van het ecologisch (natuurlijk) groenbeheer, gaat de gemeente Moergestel dit voorjaar starten, de lagere scholen toelichting te geven over natuurlijk groenbeheer. De bedoeling is om de kinderen te laten zien wat de voordelen van dergelijk groenbeheer zijn. De toelichting zal geschieden door middel van dia’s, en we zullen in het dop op plaatsen gaan kijken waar men met dergelijk beheer begonnen is. Er zal ook iets verteld worden waarom de ge meente is gestopt met het gebruik van onkruid bestrijdingsmiddelen. En wat de positieve gevol gen hiervan zijn. Dit voorjaar wordt begonnen met de kinderen uit groep 7 en 8. Door dergelijke informatie aan de kinderen te geven hopen we bij te dragen, er sa men voor te zorgen dat de natuur weer een plaats krijgt in onze woon- en speelomgeving. Mocht uw nieuwe gazonmaaier niet perfect bij u passen, dan hint u hem binen 3 weken omruilen zonder extra bijbetaling n u HONDA De beste maaier is uw nieuwe Honda-motormaaier Een probleemloze, altijd startende machine met een uiterst lichte bediening, ook voor de kleinste hoekjes. Met en perfect gras-opvangsysteem van bijna 50 liter maait u moeiteloos bij een maaibreedte van 42 cm. 1400 m2 per uur. De trilllingsvnje. geluidsarme en zuinige motor J \J; (have liter loodvrije benzine per maaiuur.) maken van uw grasveld een gazon. Uw keus is snel gemaakt want u kunt nu rekenen op zeer lage onderhoudskosten en de extra M voordelige aktieprijs van Honda HRB 423 ■dfcSB nu VOOr 7 V J <>Taa^ raal voorwsarder Electromaaiers Benzinemaaiers Zitmaaiers met pulversysteem of diverse gras-opvangsystemen Honda zitmaaiers nu met extra hoge korting Motor-tuinfrezen Stihl motorkettingzagen Stihl bos maaiers Stihl hogedrukreinigers met zware rubber hogedrukslang Tuinafval-hakselaar Bladblazer/zuiger combinatie vanaf Stroomagregaten 1600 watt Compressoren 240 itr/min. Zware compressoren met gietijzeren pomp 795.' Zelfaanzuigende waterpomp 2400 Itr/uur bij 2,5 atm. Electrische heggeschaar Speciale meststof voor bestrijding van mos Complete tuin - beregenings .installaties VERKOOP SERVICE SLIJPEN VERHUUR INDUSTRIEWEG 8d MOERGESTEL TEL. 04243 1140 'fit JLJ .1 4 pi j L w/ i&y Jü

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 11