475 H. Verkooijen Aardbeienvlaaitjes Kverkooyen I Puntbroodjes Ad van den Boer 7 Fijne komt van de Banketbakker...! isolerende beglazing schilder- en behangwerk Banke tbakkerij WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER 0 GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING VOORBEREIDINGSBESLUIT Weekendreclame vrijdag en zaterdag per stuk NU Goedkeuring bestemmingsplan Oirschotseweg (fietspad) Goedkeuring bestemmingsplan Papenacker II 10 stuks voor Voor al uw: Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 04242-16833 Openbare kennisgeving beschikking (art. 3.40 e.v. Algemene Wet Bestuursrecht) Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 Scharen-Messenslijperij Rootven 23 - Moergestel - Tel. 3788 De gehele week geopend. Alleen dinsdagmiddag gesloten. Openbare kennisgeving beschikking (art. 3.40 e.v. Algemene Wet Bestuursrecht) lijstenmakerij Schildersbednjf PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 MEI 1995 861-1 861-3 861-2 861-4 861-5 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van 11 mei 1995 heeft besloten te verklaren dat voor het gebied dat wordt begrensd door de Pastoor de Louwstraat, Bosstraat, Postelstraat en het verlengde van de Schoolstraat een bestemmingsplan wordt voorbereid (voorbereidingsbesluit). Het betreffende gebied heeft voornamelijk betrekking op bestaande bebouwing. De raad heeft tevens besloten dat het besluit met ingang van 26 mei 1995 in werking treedt. Het besluit met de daarbij behorende stukken ligt in het gemeentehuis Sector Grondgebiedzaken voor een ieder ter inzage. Moergestel, 24 mei 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 24 mei 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 24 mei 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M van Zundert. 22° Bij de Sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, lig gen met ingang van 24 mei 1995 gedurende zes weken ter inzage de beschikkingen over de inge- Wij verzorgen al uw inlijstwerk! Heusdensebaan 27, Oisterwijk, 04242-84856 Openingstijden: di. t/mdo. 9.00-18.00 uur vr. 10.00-18.00 uur; za. 10.00-16.00 uur Moergestel, 24 mei 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat het college van Gedeputeerde Staten het bestemmingsplan Oirschotseweg (fietspad) op 6 april 1995 heeft goedgekeurd. Het besluit van Ge deputeerde Staten ligt met het bestemmingsplan met ingang van 29 mei 1995 gedurende 6 weken voor een ieder ter gemeentesecretarie Sector Grondgebiedzaken ter inzage. Het bestemmingsplan heeft betrekking op gronden tussen de kruising Oirschotseweg/Heiligenboom/Hild en de gemeente grens met Oirschot en voornamelijk liggende zuidelijk van de Oirschotseweg. Het bestemmingsplan biedt het planmatig/juridisch kader voor het aanleggen van een fietsverbinding over de genoemde gronden. Deze fietsverbinding maakt onderdeel uit van het Bereikbaarheidsplan Markant Brabant (voorheen Park land Zuid Oost). Tegen het besluit van Gedeputeerde Staten kan tijdens de termijn van terinzagelegging beroep wor den ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage door: - degenen die zich tijdig op grond van artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedepu teerde Staten hebben gewend; - belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeenkomstig ar tikel 27 eerste of tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeerde Staten te wenden. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn tenzij binnen die beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van genoemde Af deling is ingediend. In dit laatste geval treedt het besluit in werking nadat op het verzoek is beslist. Moergestel, 24 mei 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij de Sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, ligt met ingang van 24 mei 1995 gedurende zes weken ter inzage de beschikking over de ingediende aan vraag van: - Mols Driedflowers BV, De Sonman 15 te Moergestel voor het oprichten en in werking hebben van een groothandel voor droogbloemen, waar tevens bloemen worden gedroogd, geverfd en verpakt, op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4771plaatselijk bekend De Sonman 15. Wij hebben besloten de ingediende bedenkingen gedeeltelijk gegrond te verklaren en de vergunning te verlenen onder het stellen van diverse, ten opzichte van de ontwerp-beschikking gedeeltelijk ge wijzigde, voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tegen de beschikking staat ingevolge artikel 20.1lid 1 juncto artikel 20.6, lid 1 van de Wet milieube heer beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Overeenkomstig artikel 6.8 Algemene Wet Bestuursrecht staat beroep open gedurende zes weken na de dag waarop een exemplaar van de beschikking ter inzage is gelegd. Het beroep kan worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp beschikking; - degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden, aan wie redelijkenwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Indien beroep wordt ingesteld kan, overeenkomstig artikel 8.3.1 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bovendien een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voor zitter van genoemde Afdeling. diende aanvraag van: - Aannemersbedrijf Gebr. Janssen BV, Oisterwijkseweg 30 te Moergestel om een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergunning (art. 8.4 Wet Milieubeheer) voor een timmerfabriek en kantoor op het perceel kadastraal bekend gemente Moergestel, sectie A, nummers 3804 en 4065, plaatse lijk bekend Oisterwijkseweg 30; - De heer J.M.H. Smits, Tilburgseweg 6 te Moergestel voor het oprichten en in werking hebben van een meubelstoffeerderij waar tevens verkoop van meubels plaatsvindt op het perceel kadastraal be kend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3123, plaatselijk bekend Tilburgseweg 6; - Dovako BV, De Sonman 1 te Moergestel voor het oprichten en in werking hebben van een stratenmakers-, riool-, sloop- en loonwerkbedrijf op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie A, nummer 4762, plaatselijk bekend De Sonman 1. De beschikkingen zijn ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikkingen niet gewijzigd. De vergunningen zijn derhalve verleend onder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tegen de beschikkingen staat ingevolge artikel 20.1lid 1 juncto artikel 20.6, lid 1 van de Wet milieu beheer beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Overeenkomstig artikel 6.8 Algemene Wet Bestuursrecht staat beroep open gedurende zes weken na de dag waarop een exemplaar van de beschikking ter inzage is gelegd. Het beroep kan worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebbeh ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp beschikking; - degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Indien beroep wordt ingesteld kan, overeenkomstig artikel 8.3.1 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bovendien een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voor zitter van genoemde Afdeling. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat het door de gemeenteraad op 22 december 1994, nr. 94/108 vastgestelde bestemmingsplan 'Papenacker II’ door Gedeputeerde Sta ten van Noord-Brabant bij besluit van 10 april 1995, nrs. 135784/139937 is goedgekeurd. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied dat wordt begrensd door de Akkerweg, de Krij- testraat, de Pastoor van den Boogaardstraat en de Schoolstraat. Daarnaast zijn enkele bestaande wo ningen en het motorbrandstoffenverkooppunt aan de Akkerweg in het plan opgenomen. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan liggen met ingang van 29 mei 1995 voor de duur van zes weken tijdens openingsuren ter inzage in de gemeentesecretarie, sector Grond gebiedzaken aan de Raadhuisstraat 21 Tegen het besluit van Gedeputeerde Staten kan binnen genoemde termijn van zes weken beroep wor den ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te 's-Gravenhage, door degene, die tijdig bedenkingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan heeft ingebracht bij Gedeputeerde Staten, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij hiertoe redelijkerwijze niet in staat is geweest.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 7