y-f£Eb/j> Pastor naar nieuwe woonhuis begeleid Koninklijk zilver voor G. Oerlemans Een woordje van uw aandachtsfunktionaris Tilff-Baskenaken-Tilff voor wielertoeristen The ’Trend Dance No Limitz! Night’ I ap' Urineverlies bij vrouwen Businessclub ’De Rooi Pannen’ opgericht O dansgroep Reizen, alleen de voorpret al... 2 Afwezigheidsmelding PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 MEI 1995 I mei I jun jul. I aug. sep. okt nov. dec. I9 AFWEZIGHEIDSMELDING: Postcode Bijzonderheden deze kaart wordt zonder sleuteladres(sen) niet geaccepteerd. Afwezig van te X O Eerst lekker grasduinen in de reisgidsen van de bibliotheek. Voor sommigen is reizen een ernstige aangelegen heid, voor anderen ontspanning. De een wil zijn horizon verruimen, de ander wil de zon zien. Reizen. Kijkt U er ook verlangend naar uit? En dan de voorpret: het uitzoeken van een be stemming, er over dagdromen en er over lezen. Veel vlot lezende verhalen spelen zich af in een ander land. Al lezende proef je de sfeer van het land. De bibliotheek beschikt over een uitgebrei de collectie met reisverhalen. Maar ook over een collectie reisgidsen met feitelijke informatie over wat waar te zien is. In de ’landenkast’ van de bi bliotheek treft U een groot aantal gidsen met praktische informatie aan over een groot aantal landen. Voor vakanties dichtbij, maar ook voor verder weg gelegen bestemmingen. Voor bergbe klimmers, fietsers, wandelaars en kanovaarders, voor cultuurfreaken, natuurmensen en zonaan bidders. Iedereen kan informatie vinden over zijn/haar favoriete vakantiebestemming. En daar voor moet U in de bibliotheek zijn. Tot ziens in de bibliotheek! Naam: Adres: VAKANTIEADRES: Eventueel telefoonnummer(s): Wie kan er bij ONRAAD worden gewaarschuwd:* I Naam: 2. Naam: Adres: Adres: Woonplaats: Woonplaats: Telefoon: Telefoon: Zorg dat op dit (deze) adres(sen) een sleutel van uw woning aanwezig is. Vakantievervoermiddel: merk: kleur: kenteken: Onder de hierboven genoemde naam organiseert de Moergestelse dansgroep Trend met medewer king van No Limitz! een swingende avond vol dans en muziek. No Limitz! is een blaasorkest met leden uit de omgeving van Tilburg. Zij zetten in 2 x 20 min. een spetterende presentatie neer van swingende nummers. Dansgroep Trend laat haar repertoi re zien wat aangevuld is met nieuwe dansen. Ver schillende stijlen komen aan bod zoals zuidame- rikaans, swing, disco, pop. Tijdens deze avond hoeft u zelf ook niet stil te zit ten. Tussen de optredens door is er voldoende tijd om zelf de dansvloer op te gaan. Al met al een avond waar je je goed kunt vermaken. De entree bedraagt ƒ5,-. Noteer de datum maar op je ka lender, 10 juni! Den Boogaard. Komende weken zullen we u via dit blad nog nader informeren. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Café-Rest. de Brou wer, leden van dansgroep Trend en No Limitz! Café Uit in Tilburg. ook Zuster Joke Verhoeven die voor de gelegen heid nog eens was overgekomen. De feestelijke stoet, voorafgegaan door de pastor met voorzit ter Schonck, begaf zich vervolgens te voet, al zin gend onder leiding van dirigente Marijke Horsten, naar de Oistelvoirtjes, waar na nog wat ’officiële’ woorden, het ophangen van het inmid dels bekende ’Shalom’ aan de voordeur, de over handiging van ’n kado namens de parochie en het onthullen van het naambordje naast de deur, ’n eind kwam aan de ’overhuis’ waarna pastor van den Broek zich weer kon gaan wijden aan het uit pakken van de verhuisde spulletjes. We hopen en wensen hem dat ook van harte toe, dat ie er ’goeien aord’ krijgt... Doelstelling is een aantal keren per jaar bijeen komsten met zowel een educatief als recreatief karakter te organiseren alsmede actief te zijn bij o.a. leerplanontwikkeling, opbouwen van een netwerk, aanname nieuwe leerlingen, plaatsen van stagiaires en het verzorgen van gastcolleges. Als lid van Businessclub D.R.P. blijft men op de hoogte van nieuwe trends en ontwikkelingen in de sectoren Handel, Toerisme en Horeca met een voortdurende wisselwerking tussen onderwijs en bedrijfsleven. Dinsdag 9 mei jl. werd Gerrie Oerlemans, Til- burgseweg 12, aange naam verrast door een bezoek van burgemees ter J. Dosker en de ge meentesecretaris A. van Zundert. Doel van hun komst naar de Tilburgseweg was het door de burge meester opspelden van de zilveren eremedaille in.de Orde van Oranje- Nassau. Gerrie Oerlemans kwam op 9 mei 1955 in dienst bij Schoenfabriek Avang als medewerker op de montage-afdeling. Deze afdeling verruilde hij la ter voor de afdeling snij- derij waarvan hij in 1980 benoemd werd tot chef. Sinds 1967 is Gerrie ac tief in ’Den Boogaard’ in de bediening en was hij initiatiefnemer voor de oprichting van een biljartclub die er gerui me tijd gehuisvest was. Namens ’Moergestel- Nieuws’ graag onze har telijke felicitaties aan de onderscheidene. I jan. I feb. I mrt. ÖlOIOIO fbl—L—J— Veel mensen vinden het moeilijk om over incon tinentie te praten of deskundig advies in te win nen. Velen worden verhinderd door angst, schaamte en frustratiegevoelens. Toch zijn er in Nederland 800.000 mensen die met dit pro bleem worstelen. Binnenkort start er in onze praktijk voor fysio therapie een Instructié-oefengroep voor vrouwen met stress-incontinentie, dat wil zeggen dat de ze groep vooral geschikt is voor vrouwen die last hebben van urineverlies bij inspanning en druk zoals bijv, bij het hardlopen, sporten, bukken, hoesten, lachen, tillen en niezen. De oorzaak ligt vaak bij het feit dat de bekken-bodemspieren net sterk genoeg zijn. In deze kleine oefengroep wordt geleerd hoe u de bekken-bodem kunt voelen, kunt versterken en hoe u dit in ’t dagelijks leven kunt oefenen. Informatie hierover kunt u inwinnen bij: mevr. J.I. Harding-van Noort, tel. 3120 te Moergestel. Met ’n smoesje wist de voorzitter van het paro chiebestuur, Gerard Schonck, vorige week maan dag pastor van den Broek uit zijn nieuwe huis aan de Stappert naar de voormalige pastorie aan de Raadhuisstraat te krijgen. Daar aangekomen was de pastor totaal verbouwereerd door de aanwezig heid van zovele mensen bij zijn zojuist verlaten woning. Het parochiebestuur had het plan opge vat om de verhuizing van pastor van den Broek wat extra luister bij te zetten. Leden van de ver schillende werkgroepen van de parochie alsme de een groot deel van het kerkkoor ’Cantate Do mino’ had aan de oproep van het parochiebestuur gehoor gegeven om de pastor, al zingend, naar zijn nieuwe woonhuis aan De Stappert te bege leiden. In het gezelschap ontdekten we zowaar U kunt ook gebruik maken van de afwezigheids melding, als u op vakantie gaat. Gedurende de vakantieperiode worden tijdens de surveillances steekproefgewijs alleenstaande wo ningen gecontroleerd op eventuele bijzonderhe den. U kunt een afwezigheidsmelding verkrijgen op het politiebureau te Oisterwijk of op het spreek uur in de Roozendries. U kunt daarvoor gebruik maken van de hierbij afgedrukte afwezigheids melding. Een ingevulde melding kunt u opsturen naar het politiebureau in Oisterwijk of daar inleveren, of afgeven tijdens het spreekuur in Moergestel. Op zo’n afwezigheidsmelding kunt u aangeven wanneer u op vakantie bent en wie er op uw wo ning past en er een sleutel van heeft. Een afwezigheidsmelding wordt enkel door ons geaccepteerd als er minimaal 1 sleutelhouder op ingevuld is. Met betrekking tot de sleutelhouder nog het vol gende. Het verdient aanbeveling om iemand als sleutelhouder te vragen, die vlak bij uw woning woont (uw (over)buren?). Deze wonen dicht bij uw woning en kunnen dus ook eerder reageren bij eventuele bijzonderhe den. Met andere woorden: de controle op uw wo ning is dan groot. Mocht u uw buren niet als sleutelhouder willen of kunnen vragen, laat ze dan in ieder geval wel weten, dat u op vakantie bent, om dezelfde redenen. Voor meer informatie kunt U contact opnemen met: Businessclub ’De Rooi Pannen’, t.a.v. Se cretariaat, postbus 1458, 5004 BL Tilburg. Zondag 4 juni 1995 (1ste Pinksterdag) is het weer zover, Tilff-Baskenaken-Tilff, dé klassieker van de toertochten, elk jaar georganiseerd door Lip ton Ice Tea en V.C. Tillfois. Samen met 6000 anderen kun je gedurende 220 km. genieten van de Ardennenstreek en dezelfde hellingen beklim men als de profs in Luik-Bastenaken-Luik. Een uitstekende reden om zelf eens La Redoute te ontdekken. Voor de twaalfde maal organiseren wij voor Moergestelse wielerfanaten deze kracht proef. Dus als je interesse hebt deze tocht mee te ma ken en je hebt de nodige trainingskilometers ver reden dan ben je welkom op donderdag 18 mei (morgen dus) in Café-Rest. De Brouwer om 20.30 uur waar wij je verdere informatie kunnen geven, zorgen voor een gezamenlijke inschrij ving, etc. Hans de Brouwer, Joost Emmen, Tel. 1360 In een eerste Algemene Ledenvergadering is op 20 maart jongstleden Businessclub ’De Rooi Pan nen’ opgericht. Al jaren leefde het idee een vereniging op te rich ten waarin oud- studenten van alle opleidingen van Scholengemeenschap ’De Rooi Pannen’ te Tilburg (Handel, Toerisme en Horeca) vertegen woordigd zijn. Hoe gaan we ons huis beveiligen? Met betrekking tot Voorkoming van Misdrijven kunt U informatie krijgen bij het politieteam Oisterwijk. Wij hebben daar diverse folders en brochures over. U kunt deze krijgen op het po litiebureau te Oisterwijk, Burg. Verwielstrat 59. Als U een meer persoonlijk advies op prijs stelt, kunt u ook met mij (of een andere collega) een afspraak maken, waarna we samen uw woning bekijken op even tuele zwakke punten op het gebied van inbraak beveiliging. U kunt natuurlijk hierover ook informatie krij gen op het spreekuur in de Roozendries op vrij dagmiddag van 14.00 uur tot 15.00 uur. Nu met rasse schreden de zomer er weer aan komt, gaan we met z’n allen ook weer plannen maken voor onze vakanties. Hoe lang blijven we weg? Waar gaan we naar toe en hoe gaan we daar naar toe? Dat zijn vaak de belangrijkste vragen die we ons stellen, als we aan de vakantie denken. Maar daarnaast moeten we ook stil staan bij za ken, zoals: is ons huis goed beveiligd en wie houdt er een oogje in het zeil? Om maar met het eerste in huis te vallen. tot f - O x

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 7