VERKOOP BEVORDERING KORFBAL^ AITK STKEIND Audacia-nieuws Voetbal Van de politie Open Dag ’Camac Machi’ Operettevereniging ’Con Amore’ brengt ’Der Bettelstudent’ Supportersvoetbal A PV Over Berg en Dal PRINSES JULIANA Prijswinnaars Koninginnedag Afsluitingen vanwege Jaarmarkt MUZIEKVERENIGING a.s. Zaterdag 20.00 uur: S.V. Roef! Honk- en Softbal Grafische vormgeving voor produkt en bedrijfspresentatie Leo van Geel Reklamestudio Tilburgseweg 53 Moergestel Tel. 04243 2964 Vechtpartij op het St. Jansplein Hinder door losvliegpapier Vlooiemnarktspulle n Audacia neemt laatste wedstrijd ook serieus AUDACIA PUPILLEN Opgeven nieuwe jeugdleden AUDACIA JUNIOREN [W je thuis in je sport f PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 3 ME11995 5-1 18.30; 17.45 6-0 4-2 2-4 5-0 1-5 4-1 vertrek 18.15 M.W.’ i.i 10.00; 9.15 10.00; 9.00 10.00; 9.00 Programma 6 en 7 mei: HB pup. C: All In - Roef HB asp. I: Roef! - Knuppelaars HN asp. II: Knuppelaars - Roef! HB jun.Roef! - Starlights HB sen. II: Roef! - Starlights II SB sen. II: Roefl. - Gemert HB sen. 1: Maastricht - Roefl SB sen. I: Roefl - Knuppelaars Wedstrijd woensdag 10 mei: Recr.Red Sox - Roefl Vrijdag 5 mei a.s., vanaf 16.00 uur, zal er op de terreinen van SV Audacia, door de Moergestel- se supporters van Ajax, Feyenoord, P.S.V., Wil lem II en SV Audacia, weer gestreden worden om de Toyota-garage-Wolfs en Verkerk-wissel- trophee. Deze beker werd vorig jaar gewonnen door P.S.V. De prijsuitreiking vindt plaats bij café-rest. Hans de Brouwer, waar Sjefke Schilders vanaf 21.00 uur weer zal zorgen voor een optimale sfeer en waar eenieder van harte welkom is. Tevens zal deze avond bekend worden gemaakt wie dé Spelers van het seizoen 1994-1995 zijn ge worden van Audacia 1 en 2. Dus voor de supporters van SV Audacia een mooie afsluiting van het seizoen. 3-3 2-4 3- 3 4- 2 3-3 5-1 2-3 2- 4 0-1 3- 3 7-1 2-6 1- 3 2- 2 1-4 1-3 0-4 1-6 0-3 0-4 0-1 3-4 3-1 3-1 1-4 4-4 8-0 0-4 4-0 1- 3 2- 2 Alternatieve Zomeravondcompetitie Uitslagen: 't Draaiboompje - D’n Draai... ’t Stokske - VCH De Veerkes - De Klaore ’t Draaiboompje - VCH ’t Stokske - Terrasvogels De Veerkes - Terrasvogels ’t Draaiboompje - 't Stokske De Klaore - D’n Draai De Klaore - ’t Stokske VCH - Terras vogels De Veerkes - D’n Draai Stand: 1. VCH 2. D’n Draai 3. De Klaore 4. Terrasvogels 5. ’t Stokske 6. ’t Draaiboompje 7. De Veerkes Programma 3 mei: 't Stokske - De Veerkes VCH - D’n Draai Terrasvogels - 't Draaiboompje De Klaore is vrij. De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. I De vijfde vitesse-vlucht voor onze oude duiven startte afgelopen zaterdag in St. Quentin, net over de Belgische/franse grens. Dit is voor onze duiven een afstand in rechte lijn van circa 232 ki lometer. Evenals een week geleden zou het weer een trage en onregelmatige vlucht worden. In Moergestel zijn voor deze vlucht door 11 liefheb bers 165 duiven ingemand. In Het Samenspel Oisterwijk en omstreken namen aan dit concours in totaal 812 duiven deel. In Moergestel gaat deze keer evenals vorige week de eerste prijs naar een duif van Louis van Box tel, die haar klokt om 14.37.49 uur na om 12.00 uur met een matige zuidoostenwind in St. Quen tin gelost te zijn. In Het Samenspel is dit goed voor de derde prijs. De laatste prijs wordt ver diend door een duif van Th. Colsen, die haar draait om 15.34.40, zodat het concours in Moer gestel bijna een uur openstaat. Verenigingsuitslag: L. van Boxtel 1, 2, 20, 29, 32 (18 mee); H. Schepens 3, 8 t/m 16, 119, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 39 (45 mee); L. Heeffer 4, 38 (6 mee); L. Kermes 5, 38, 40 (21 mee); Th. Colsen 6, 35, 42 (16 mee); A. Westgeest 7 (12 mee); L. van de Branden, R 17, 27, 41 (18 mee); A. van Hulten 18 (12 mee); J. van Drunen 24 (6 mee). 3-6 (12-3) 3-6 (12-5) 3-4 (10-5) 3- 4 8-3) 4- 2 3-9) 3-0 (2-11) 3-0 (1-12) 4-4 Vertrek: 19.30; 19.00 Op zaterdag 6 en zondag 7 mei is er wederom een ’Open Dag’ in het atelier ’Camac Machi’, Pan- nenschuurlaan 205 te Oisterwijk (t.o. de molen). Op de ’open dagen’ is het bedrijf te bezichtigen. Daar wordt dan ook uitleg gegeven omtrent ma chines, werkwijzen, enz. Het leslokaal is dan ook open, waarbij het werk van cursisten geëxposeerd wordt en er worden demonstraties gegeven. Daarnaast zijn er nog en kele andere aktiviteiten, nl.: - Betonkunstenares Joan Abrahamse met haar betoncreaties. Zij geeft uitleg omtrent beton- bewerking voor in huis en in de tuin. - Yvonne Maessen van ’Het Kruidenrijk’ is aan wezig met haar geneeskrachtige kruiden, oliën en allerlei soorten kruidenthee. Ook hier wordt wederom uitleg gegeven. - Vogelgroep Midden-Brabant, met actuele in formatie over vogels, broedtijden en nestkast- jes (juist in de lente is dit op zijn plaats). De open dagen zijn op beide dagen van 10.00 tot 17.00 uur. Iedereen is van harte welkom! In de nacht van zondag op maandag 30 april/1 mei vond er een pittige vechtpartij plaats in een discotheek aan het St. Jansplein en vervolgens op het genoemde plein. Na woordenwisselingen tus sen enkele jongeren probeerde een Udenhouter de boel te sussen, hetgeen niet gewaardeerd werd. De man werd daarop weggeduwd, doch kwam terug en ontving daarna wat rake klappen. Dit liep uit op eerst een handgemeen en vervol gens werd de man, nadat hij enkele jongens ach terna liep, buiten met een bierglas bewerkt. De man werd aan zijn beide handen, die hij voor het gezicht hield, geraakt en moest later ter be handeling naar het ziekenhuis. Hier bleek dat hij behoorlijke verwondingen had opgelopen. De pezen van zijn middelste vinger en voorste kootje van de pink aan zijn rechterhand bleken te zijn doorgesneden. Zijn linkeronderarm en hand ble ken er met schaafwonden te zijn afgekomen. De politie verzoekt getuigen van de vechtpartij en de aanleiding tot de vechtpartij, zich te mel den aan het politiebureau te Oisterwijk. Zoals bekend haalt onze vereniging iedere woens dag oud papier op in Moergestel. Helaas hebben wij te maken in dit landje met een nogal waaie- rig klimaat, met als gevolg dat het papier dat aan de straat is gezet snel her en der door de straat vliegt. Dit zogenaamde losvliegpapier is verve lend voor alle omwonenden en natuurlijk ook voor de ophalers, die het losvliegpapier zoveel mogfelijk bijeen moeten rapen. Daarom verzoe ken wij u het papier zo mogelijk gebundeld aan de straat te zetten. Is dit een te grote opgaaf, pro beert u dan iets anders (een steen of een afgedek te mand werken ook prima). Laten we met elkaar proberen Moergestel vrij te krijgen van het hin derlijke losvliegpapier. Wij doen in ieder geval ons best en rekenen daarom ook op uw medewer king. Bij voorbaat dank! Door het jaar heen heeft iedereen wel diverse spullen die men niet meer kan of wil gebruiken. Ook voor deze nog bruikbare spullen heeft onze vereniging een uitstekende oplossing. Wij verza melen namelijk deze spullen aan de Oirschotse- weg 41 te Moergestel. U kunt daar elke zaterdag terecht van 10.00 uur tot 12.00 uur om u oude spullen een goede eindbestemming te geven. In dien de hoeveelheid of omvang zo enorm is dat wegbrengen voor u een onmogelijke zaak wordt, dan kunt u bellen met G. Antonis, tel. 1114 of met Th. van Nuenen, tel. 1713, zij maken dan met u een afspraak en komen de spullen bij u thuis ophalen. Aan de spelletjeswedstrijden en de versierde fiet sen waren afgelopen Koninginnedag ’n aantal prijzen verbonden. Door het wat late tijdstip van prijsuitreiking waren niet alle kinderen meer op het festterrein aanwezig. Zij kunnen alsnog hun prijs komen afhalen a.s. maandag tussen 18.00 en 19.00 uur bij Trees Verhoeven, Burg. Mae- yerstraat 21. Spelletjeswedstrijden Eric Heesbeen, Eysenbrand; Sanne Laurenssen, De Looyakker; Marieke Heijkants, De Hoef- kens; Steven Mols, Tilburgseweg; Marieke van de Sande, Heuvelstraat; Lieke de Pina, De Opslag; Bart Nouwen, Krijtestraat; Bob van Kerkoerle, De Werft; Roel van Rijn, De Stap- pert en Ilse van Kerkoerle, De Werft. Versierde fietsen; Wouter Laurenssen, De Looyakker; Martijn Verhoeven, Hopveld; Marieke Maton, De Stap- pert en Sander van Rijn, De Stappert. WSJ - Audacia2-3 Het was een wedstrijd zoals ze dat noemen om ’des keizers baard’. Voor beide ploegen stond geen belang meer op het spel. Degradatie voor WSJ stond vast en Audacia kon geen prijs meer behalen. Toch deden beide partijen hun best om er van de laatste wedstrijddag nog iets van te ma ken en daar zijn zij in geslaagd. Beiden wilden winnen en dan ontstaat er toch een aardig spek takel voor de toeschouwer. De hogere rangschik king van Audacia gaf tenslotte de doorslag. Het is al eens eerder vermeld dat op dit niveau alle ploegen in staat zijn om van de ander te winnen, doch een constant seizoen is toch in de eindrang schikking terug te vinden. Onder trainer Perry Broers, die vier jaar het be wind voerde over de selectie van Audacia, is de vierde plaats die nu behaald is met 25 punten uit 22 wedstrijden het hoogste resultaat. Wellicht kan een nieuwe bewind, onder trainer Jaap de Blauw, net die impuls geven om wel eens een prijs te behalen. De wedstrijd Jan-Willem Beerens nam een vrije trap in de 19e minuut van de wedstrijd, die de keeper niet kon verwerken. Uit de rebound scoorde Leon Verha gen simpel: 0-1. Al in de 2e minuut van de 2e helft werd een vrije trap van Ruud Haneveer door Eric Denissen eenvoudig binnengeschoven: 0-2. In de 13e minuut kwam WSJ aan de aanslui ting door een goede voorzet van rechts, invaller doelman Peter van Beers, eenvoudig te passeren. De eindstand kwam op het bord door twee toe gekende strafschoppen, eerst voor Audacia, toen in de 22e minuut Jan-Willem werd gevloerd. Epi Denissen voltrok het vonnis en kreeg prompt daarop een publiekswissel, want vooralsnog wil hij zelf iets lager gaan voetballen. Dat wordt uiteraard gerespecteerd, doch pogingen om hem op andere gedachten te brengen zijn nog niet op gegeven. In de 33e minuut kreeg WSJ een straf schop uit een vergelijkbare situatie, zodat de eindstand van 2-3 werd bereikt. Op zondag 7 mei wordt in Moergestel weer de traditionele jaarmarkt gehouden. Dit evenement heeft een zeer grote aantrekkingskracht op bezoe kers uit de verre omgeving. Er is daarom wederom besloten om de be bouwde kom op een drietal plaatsen af te slui ten voor het gemotoriseerd verkeer, te weten: - Schoolstraat, hoek Scheerman; - Rootven, hoek Oisterwijkseweg; - Oirschotseweg, hoek Heili g genboom. Het parkeren van auto’s zal door de organisa toren geregeld worden. Gedeelten van de vol gende wegen worden hiervoor benut: - Oir schotseweg, vanaf Heiligenboom tot hoek Stap pert; - Industrieweg/Akkerweg; - Scheerman/ Bosstraat. Bewoners binnen het afgesloten gebied krijgen een pasje, op vertoon waarvan men dit gebied kan bereiken. Voor kerkgangers uit het buitengebied zal ook een regeling getroffen worden. De organisatie neemt deze pasjesregeling voor haar rekenen. Het organisatiecomité is op zondag 7 mei be reikbaar onder telefoonnummer: 04243-2564* Sinds augustus 1994 is het koor begonnen met het instuderen van ‘Der Bettelstudent’, een ope rette van Carl Millöcker. Medio februari j.l. heeft Con Amore een koffieconcert georganiseerd in samenwerking met de Tilburgse Operette Vere niging (TOV) en het Oirschots Gemengd Koorts Die samenwerking werd als zeer positief ervaren met als resultaat dat enkele leden van de TOV sindsdien de gelederen van Con Amore tijdelijk versterken ter ondersteuning. Door een groot en thousiasme, veelvuldig repeteren en vooral de goede sfeer in het koor, lukt het Con»»more elk jaar een volledige operette op de planken te brengen. Dat is een prestatie, zeker als men ook in ogen schouw neemt dat men zelf decors bouwt en een groot deel van de kostumering zelf maakt. Het begeleidend orkest is samengesteld uit mu sici die voor deze uitvoering via allerlei contacten bijeen zijn gebracht. Zij staan garant voor een schitterende begeleiding van de sprankelende en romantische melodieën die zo kenmerkend zijn voor deze operette. De uitvoering vindt plaats op zaterdag 6 mei a.s., aanvang 20.00 uur in Den Boogaard. Voorverkoop van toegangskaarten a 17,50 en voor 65-plussers 12,50 is mogelijk bij: J. van Zon, Rootven 74, tel. 1769, C. WiUems, Kruy- ackerstraat 18, tel 1378 en bij Den Boogaard, St. Jansplein, tel. 1665. Dirigent: Ad Verbakel; Pianist: Ad Marchand; Begeleiding: klein symphonieorkest; Kleding: Janny Nefs e.a.; Decor: Jo van Elderen, Koos van Velthoven en Dré Damen; Belichting: Ruud Eimers; Grime: Jeanne Houtepen en Organisa tie: Fred Verhaaf e.a. Uitslagen: WSJ 1 - Audacia 1 Audacia 3 - Spoordonkse Boys 2 Audacia 4 - RKTW 6 Jong Brabant 11 - Audacia 6 Audacia 7 - Valkenswaard 5 Valkenswaard 6 - Audacia 8 VOAB 9 - Audacia 9 Audacia 10 - Spoordonkse Boys 7 Programma zaterdag 6 mei: Audacia Dl gaat op toernooi bij Valkenswaard. Vertrek 12.00 Audacia D2 is vrij Audacia El gaat op toernooi bij Hapert. Vertrek 12.30 Audacia E2 gaat op toernooi bij RWB. Vertrek 8.30 Audacia E3 en E4 zijn vrij Audacia E5 gaat op toernooi bij RWB. Vertrek 8.45 Audacia F1 speelt thuistoemooi. Aanwezig 9.30 Audacia F2 speelt thuistoemooi. Aanwezig 9.30 Audacia F3 speelt thuistoemooi. Aanwezig 10.00 De competitie is weer ten einde. Er staan in de maand mei nog een aantal toernooien te spelen, maar de jeugdcommissie van Audacia is nu al be zig met de voorbereiding van het nieuwe voetbal seizoen. Daarom de vraag: zijn er jongens die in het nieuwe seizoen willen gaan voetballen, dan is het nu de beste tijd om je op te geven. Voor in lichtingen, of liever nog om je op te geven, kunt u terecht bij N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 1283. Programma zaterdag 6 mei: Audacia B/C gaat op toernooi bij Wilhelmina Boys in Best. Vertrek 10.00. Audacia Cl gaat op toernooi bij Hapert. Vertrek 8.15 Uitslagen week 17 Dinsdag dames: Mattenkloppers 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Teco 2 Woensdag jongens t/m 12 jaar: Stokeind 1 - LTV Haaren 3 Damesdubbel donderdag: Stokeind 1 - LTV Udenhout 1 Stokeind 2 - Stobblek 4 Teco 3 - Stokeind 3 LTC Goirle 7 - Stokeind 4 Zaterdag jongens t/m 14 jaar: Stokeind 1 - TC Heyhoef 1 Zaterdag jongens t/m 17 jaar: Stokeind 1 - TC Baarle 1 Stokeind 2 - Raoktum 2 Zaterdag meisjes t/m 17 jaar: Breakpoint 1 - Stokeind 1 Zaterdag heren: Stokeind 1 - Zandligt 1 Bas Dongen 4 - Stokeind 2 Zaterdag heren 35 TVRiel 2 - Stokeind 1. Zaterdag gemengd senioren: Stobblek 4 - Stokeind 1 Zondag heren: Bas Dongen 2 - Stokeind 1 Zondag gemengd senioren: Stokeind 1 - Oosterplas 2 Bas Dongen 4 - Stokeind 2 Zondag senioren gemengd 35 Stokeind 1 - RC Waalwijk 1 Uitslagen: Recr.: Roefl - Sp. Girls.. Programma 3 mei: Recr.: EDN - Roefl Programma 6 mei: Mono’s: Sp. Girls - Roefl Asp.: DSS - Roefl Jun.: BIO 2 - Roefl Programma 7 mei: Sen. 1: De Corridor 3 - Roefl. 10.00; 8.45 10.30; 9.30 Sen. 2: Odisco 2 - Roefl 2.. Programma 8 mei: Mono’s 2: EDN 2 - Roefl 2 De Pupillen gaan zaterdag naar Mencke Hen- drickx Spellendag in Eindhoven. Een gezellige dag vol met spelletjes, allemaal veel plezier. Ver trek om 10.00 uur.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 11