MO Poiriers F L SI 1 70 Korfballende honden in ’De Vonder’ 2e Oranjeloop van Moergestel op Koninginnedag! Aanbieding kindermode! Hartstichting zet collectanten in ’t zonnetje... Seizoenkaarten Staalbergven Ook op zaterdag 29 april met Koninginnedag geopend! Nationaal Fonds Kinderhulp CLARKS. VOEL ZE NIET, DRAAG ZE. Reünie oud-leerlingen Havo-afdeling Durendael Oisterwijk I Kom snel passen... 7 een kritisch eter (w)eet beter SCHOENEN “ES^sEREN Slechts 4 dagen! MODEHUIS I Trimloop en Wedstrijdloop Sterkste Man van Moergestel. Vaders en moeders, let even op deze prijsjes 11» mmmmmbmI Bij aankoop van een El-Topp of Ragazzi spijkerbroek .mag u een sweather ter waarde van f 49,- of f 59,- uitzoeken voor en I 5 s b I PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 26 APRIL 1995 haald werd, groter. Een reden om trots te zijn en LADES Het spandoek op het St. Jansplein had u natuur lijk al gezien. De jaarlijkse collecte voor de Ne derlandse Hartstichting is al in volle gang. Mis schien heeft u uw gulle gave al in de bekende bus gedaan, anders kan het nog tot en met 30 april! Vijftien jaar geleden is de collecte voor dit hele goede en heel belangrijke werk in ons dorp op gestart, en ieder jaar werd het bedrag dat opge- Ze zijn er weerde seizoenkaarten voor Strand- en rekreatiebad ’Staalbergven’ met korting! Vorige week is de verkoop weer gestart van sei zoenkaarten voor het Staalbergven met korting. De verkoop vindt zoals gewoonlijk plaats op zwembad de Leye. Maar ook op het gemeente huis in Haaren en Moergestel kunt u terecht voor het aanvragen van een seizoenkaart voor het Staalbergven met korting. Op 5 mei a.s. gaat het Staalbergven weer open. Koop dus nu een seizoenkaart met korting, tot en met 4 mei a.s. geldt deze aktie. Met een seizoenkaart van het Staalbergven krijgt u ook korting in zwembad de Leye, gedurende de periode dat het Staalbergven is geopend. Als u nu een seizoenkaart koopt, gelden de vol gende tarieven: - seizoenkaart gezin: 143,-; - seizoenkaart volwassenen: 78,-; - seizoenkaart kind/Pas 65: 52,-. Vanaf 5 mei 1995 betaalt u voor een gezinskaart 156,-, voor een volwassenkaart 93,50 en voor een kinderkaart/Pas 65+ betaalt u dan 65,-. De dagentree bedraagt voor volwassenen 4,70 en voor kinderen/Pas 65 3,40. Sunspirit De collecte voor het N.F.K. gehouden in de week van 2 tot en met 8 april bracht dit jaar het mooie bedrag van 1.943,60 op. Dank aan alle collectanten die ieder jaar bereid zijn om een paar uur te besteden aan dit goede doel. Clarks sandalen zitten zo lekker, dat u ze niet voelt. Comfort in optima forma. Probeer deze sandalen en maak kans op een rakantieueek Curacao Van 29 april t/m 7 mei zal in het heemcentrum ’De Drye Swaentjes’, De Lind 42 te Oisterwijk een tentoonstelling worden gehouden van werken van Wim Savelkouls. De expositie is geopend op vrijdag, zaterdag en zondag, telkens van 13.00 tot 17.00 uur. Toegang 1,50; kinderen tot 12 jaar hebben, onder bege leiding, gratis toegang. Op zondag 30 april vertrekken wij vanaf de parkeerplaats aan de Annadreef voor een wande ling over een gedeelte van de Kampina. De ex cursie start om 10.00 uur en staat onder leiding van medewerkers van de Vereniging Natuurmo numenten. Als u mee wilt moet u zich wel van te voren melden bij het bezoekerscentrum Oister wijk, tel. 04242- 19209. Van 1 t/m 28 mei a.s. zal in het Gemeentelijk Informatiecentrum, Stadhuisplein 132 te Tilburg de tentoonstelling ’Donor worden dat doe je voor elkaar!’ te zien zijn. De GGD Midden-Brabant en het Gemeentelijk Informatiecentrum willen hiermee het belang onderstrepen van orgaan- cn weefseldonatie. ’Natuur als bron’ is de basis voor de olieverf schilderijen en beeldhouwwerken van Pia Heu- pink uit Lieshout. Ze exposeert op zaterdag 29 en zondag 30 april in het Oude Kerkje te Mid- delbeers. Zaterdag van 13.00-17.00 uur en zondag van 11.00-17.00 uur. Entree 1,50; kinderen 0,50. Op vrijdag 9 juni 1995 wordt er voor de oud- leerlingen van de Havo-afdeling van Durendael een reünie georganiseerd. Deze reünie is bedoeld voor de jaargangen 1978 tot en met 1992; het gaat hier dus om alle leerlingen die hun Havo- loopbaan hebben afgesloten op het inmiddels gesloopte gebouw aan de Wildemanstraat. De reünie wordt gehouden in het restaurant van het Vogelpark in Oisterwijk. Oud-leerlingen die zich willen aanmelden voor de reünie kunnen dat doen door voor 1 mei a.s. 25,- over te maken op giro 6552037 t.n.v. T.G. Cuijpers in Tilburg. De leerlingen kunnen voor dit bedrag deelnemen aan een buffet en ontvangen een tweetal con- sumptiebonnen. Aan het begin van de avond van 18.30 tot 19.30 uur is er de gelegenheid onder leiding van een van de leraren het nieuwe schoolgebouw aan de Van Kemenadelaan te bekijken. Het spreekt voor zich dat we zoveel mogelijk oud-leerlingen op deze reünie willen terugzien. Dus zegt het voort. Maandag 1 mei wordt in sporthal ’De Vonder’ weer het jaarlijks terugkerende schoolkorfbal- toernooi gehouden. 70 Kinderen kom om 9.30 uur naar de sporthal, maken daar kennis met hun leidster voor deze dag en bespreken nog even het korfbalspel. De speelsters en spelers hebben via de school al informatie gekregen en weten al met wie ze die dag korfbal spelen. Ben ik vandaag een poedel, een tekkel, een herdershond of een bouvier. Er zal heel wat geblaft en gekwebbeld worden, wij hebben er zin in. Jij ook? Tot maandag 1 mei. Korfbal: Een leuke sport voor iedereen!! die mensen, die ieder jaar met enthousiasme met de bekende bus van deur tot deur gaan, in het zonnetje te zetten. Op zondag 23 april hebben de 15- en 10-jarige ju bilarissen een oorkonde ontvangen van de Hartt- sichting en zijn we gezellig samengekomen voor ’n kopje koffie met een ’hart’-taart. Helaas was het niet voor iedereen mogelijk om te komen, maar die hebben we beslist niet vergeten. Beste dorpsgenoten: vergeet niet om uw gulle gave in de bus te doen en voor diegenen die al gegeven hebben: bedankt! Namens de Ned. Hartstichting, Marijke Russ-van Mook, Mieke de Laat-Kermes. Sportcentrum Physique organiseert op zaterdag 29 april de 2e Oranjeloop van Moergestel. Dit jaar lopen we rond het voetbalveld van ’t Draaiboompje,waar we vijf korte afstandswed- strijden houden. Om 14.30 uur starten we met de jeugdloop die ingedeeld worden in leeftijdscategorieën: 4 en 5 jaar: lopen 2 ronden; 6 en 7 jaar: lopen 3 ronden; 8 en 9 jaar: lopen 4 ronden; 10, 11 en 12 jaar: lo pen 5 ronden; 13 t/m 15 jaar: lopen 6 ronden Voor elke leeftijdsgroep zijn zowel voor de jon gens als voor de meisjes medailles te verdienen! Na afloop krijgen alle kinderen iets oranjes te drinken. Inschrijven kan op 29 april bij het parkeerterrein voor het voetbalveld vanaf 13.30 uur waar een in- schrijfkraam klaarstaat. De deelname voor alle kinderen en jeugd t/m 15 jaar is gratis Om 14.30 uur starten we met de trimloop en wedstrijdloop ook weer vanaf het voetbalveld. Het parcours loopt dan via de Heiligenboom naar het Stokske, dan de Zandstraat in en linksaf het bos in naar boshuis Venkraai en vervolgens naar Groot Speyck en terug richting *t Stokske. De trimlopers kunnen dan doorlopen terug naar de finish op het voetbalveld. De wedstrijdlopers gaan door voor een tweede ronde. De afstanden waaruit de lopers kunnen kiezen: 5 km of 10 km. (resp. 1 of 2 ronden). De wed strijdloop gaat natuurlijk over 10 km, er zijn prij zen beschikbaar voor de eerste drie dames en heren. Inschrijven voor de trim- en wedstrijdloop van af 13.30 uur bij de kraam op het voetbalveld. Er is de douche- en kleedgelegenheid aanwezig! Kosten voor deze loop 5,- vanaf 16 jaar en ouder. Elke loper ontvangt een herinnering en een tijdkaart. Wij hopen vooral op een grote Moergestelse deel name van zowel ouders als kinderen. Om 15.15 uur prijsuitrei king van de jeugd en om 15.30 prijsuitreiking van de wedstrijdloop. Ook dit jaar weer wordt er weer gestreden om de wisselbeker ’De Sterkste man van Moergestel’. Vorig jaar was Frans van Riel de sterkste en hij zal wederom proberen de bokaal mee naar huis te kunnen nemen. De concurrentie wordt dit jaar groter want Jan Bertens heeft zich gemeld voor de strijd alsook Johan van Daelen, Ron Siteur, Gerrit Kaspers en Jan Jonkers! Maar wie weet zijn er nog meer liefhebbers die deze ludieke strijd aan willen gaan? Als dat het geval is meld je dan zo snel mogelijk bij Jaap de Groot, want de komende week gaan we op ver schillende onderdelen trainen. De plaats van deze gladiatorenstrijd is ook weer het voetbalveld van ’t Draaiboompje. Vooraan op de parkeerplaats beginnen we met trucktrekken en op het veld worden de ander onderdelen afge werkt zoals boomstamtillen, zware boodschap pentasrace, de forward hold, de vatenrace en de deadlift. Het belooft weer een sportieve dag te worden voor onze koningin. Speciaal dit jaar is dat de nummers één en twee na afloop gratis mee mogen in de hetelv :hiballon die vertrekt rond half zeven op het voetbalveld! En als deze mannen zijn teruggekeerd worden de prijzen ’s-avonds in ’t Draaiboompje uitgereikt. Dus mannen, als je niet bang bent meld je dan even bij de organisatie die in handen is van sport centrum Physique, tel. 2672. i I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 7