Kverkooyen =1 r W =1 TERRASVERGUNNING BEKENDMAKING W W =ki WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL isolerende beglazing schilder- en behangwerk BEKENDMAKING BOUWPLANNEN BEKENDMAKING intrekken en nemen nieuw voorbereidingsbesluit Raadhuisstraat jjjfe BEKENDMAKING ingekomen aanvragen om bouwvergunning BEKENDMAKING Aanvraag vergunning voor wijziging gemeentelijk monument Voor al uw: Openbare kennisgeving ontwerp-beschikking (art. 3.19, lid 2 Algemene wet bestuursrecht) Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 Openbare kennisgeving beschikking intrekking vergunning (art. 3.40 e.v. Algemene Wet Bestuursrecht) Schildersbedrijf MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 19 APRIL 1995 PAGINA 6 856-1 856-3 856-2 8564 856-5 856-7 8566 8569 De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat er terrasvergunning is verleend aan: - de heer L.F. Wolfs te Moergestel voor het in gebruik nemen van een terras bij café 't Centrum, Root- ven 2 te Moergestel. De aanvraag ligt met ingang van 19 april 1995 voor een termijn van 2 weken voor een ieder ter inza ge bij de sector Grondgebiedzaken. Binnen de bovengenoemde termijn kunnen bezwaren worden ingediend bij het college van burge meester en wethouders, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Moergestel, 19 april 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A A M van Zundert. Moergestel, 13 april 1995. De wnd. burgemeester voornoemd, mr J.J.M. Dosker Moergestel, 19 april 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. De burgemeester van Moergestel, respectievelijk het college van burgemeester en wethouders van Moergestel, maakt bekend dat ingevolge de artikelen 2.1.4.3. (straatartiest), 2.4.8. eerste lid (verbod) gebruik alcoholische drank openbare weg), 5.1.7. (parkeren voertuigen) van de Algemene Plaatslij- ke Verordening van Moergestel (APV), het werkingsgebied van de verbodsbepalingen 2.1.4.3., 2.4.8. eerste lid en 5.1.7. APV geldt voor de gehele gemeente Moergestel (inclusief bebouwde kom). Voor wat betreft verbodsbepaling 5.1.7. APV valt Den Oudenhof en De Sonman niet onder voormeld wer kingsgebied. De Oudenhof en De Sonman worden dan ook aangewezen als parkeerplaatsen voor vrachtwagens als bedoeld in artikel 5.1.7. APV. De beschikkingen zijn ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikkingen niet gewijzigd. De vergunningen zijn derhalve verleend onder hef stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tegen de beschikkingen staat ingevolge artikel 20.1lid 1 juncto artikel 20.6, lid 1 van de Wet milieu beheer beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Overeenkomstig artikel 6.8 Algemene Wet Bestuursrecht staat beroep open gedurende zes weken na de dag waarop een exemplaar van de beschikking ter inzage is gelegd. Het beroep kan worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp beschikking; - degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Indien beroep wordt ingesteld kan, overeenkomstig artikel 8.3.1 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bovendien een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voor zitter van genoemde Afdeling. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van 6 april 1995 heeft besloten te verklaren: 1. het voorbereidingsbesluit zoals dat is genomen op 24 november 1994 onder nummer 95 in te trekken; 2. een nieuw voorbereidingsbesluit te nemen. De besluiten hebben betrekking op de gronden aan de Raadhuisstraat gelegen tussen de panden Raad huisstraat 1 en Raadhuisstraat 11zoals dat staat aangegeven op de bij het besluit behorende tekening, het is de bedoeling dat op de gronden een winkel met magazijn, 4 woningen, 6 appartementen, 6 ga rageboxen en 54 parkeerplaatsen alsmede een bankgebouw met parkeerplaatsen wordt gerealiseerd. Het besluit zal op 21 april a.s. in werking treden en ligt voor een ieder in het gemeentehuis Sector Grond gebiedzaken ter inzage. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeen te vergunning hebben verleend aan: - Waterschap De Dommel te Boxtel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2939, plaatselijk bekend Kriekenakker een debietmeetput te bouwen; - de heer A. van Hutten om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B num mer 1635, plaatselijk bekend Oirschotseweg 17 een duiventil op te richten; - de heer T. Sprengers om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B num mer 2842, plaatselijk bekend De Looijakker 60 een bijkeuken aan te bouwen; - de heer E. Marcus om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2757, plaatselijk bekend Mispelbos 24 een woning uit te breiden met een hobby-ruimte/berging; Moergestel, 19 april 1995 De wnd. burgemeester voornoemd, mr J.J.M. Dosker. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aanvragen om bouwvergunning heeft ontvangen van; - Waterschap De Dommel te Boxtel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2939, plaatselijk bekend Kriekenakker een debietmeetput te bouwen; - de heer A. van Hulten om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B num mer 1635, plaatselijk bekend Oirschotseweg 17 een duiventil op te richten; - de heer A. van Kempen om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 4332, plaatselijk bekend Postelstraat 22 een carport op té richten; - de heer J. Op ’t Hoog om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A num mer 2727, plaatselijk bekend Korenstraat 1c een carport op te richten. Moergestel, 19 april 1995 De wnd. burgemeester voornoemd. mr J.J.M. Dosker. Moergestel, 19 april 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 19 april 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij de Sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, lig gen met ingang van 19 april 1995 gedurende zes weken ter inzage de beschikkingen over de inge diende aanvragen van: - NV Waterleidingmaatschappij Oost-Brabant te Den Bosch om een nieuwe, de gehele inrichting om vattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een opjaagstation ten behoeve van distribu tie drinkwater op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1469, plaat selijk bekend Broekzijde 1 - AVANG BV, Schoolstraat 6 te Moergestel om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een schoenfabriek op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 4245, plaatselijk bekend Schoolstraat 6. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, liggen met ingang van 19 april 1995 gedurende vier weken ter inzage de ontwerp-beschikkingen over de in gediende aanvragen van: - Medos Moergestel BV, Stokeind 2 te Moergestel, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een meubelspuiterij op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B, nummers 2555 en 2556 (ged), plaatselijk bekend Stokeind 2; - NV Nederlandse Gasunie te Groningen om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning (art. 8.4 Wet milieubeheer) voor een meet- en regelstation ten behoeve van filtering, drukre- duktie, flowmeting en odorisatie van aardgas op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1551, plaatselijk bekend Broekzijde 18. Wij zijn voornemens te besluiten de gevraagde milieuvergunningen te verlenen onder het stellen van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het College van Burgemeester en wethou ders schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst, moet u dat schriftelijk - tegelijkertijd met de bedenkingen - bij het gemeen tebestuur indienen. Wilt u mondelinge bedenkingen inbrengen, dan kunt u tot het einde van de inzagetermijn vragen om een gedachtenwisseling, waarbij u in de gelegenheid wordt gesteld uw bedenkingen in te brengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Fam. van Hulten heeft een aanvraag ingediend voor een vergunning tot wijziging van het pand Oir schotseweg 17 in Moergestel. De wijziging betreft restauratie/uitbreiding van de woning. De aanvraag ligt met ingang van 19 april 1995 voor een termijn van vier weken voor een ieder ter in zage bij de sector Grondgebiedzaken. Gedurende de bovengenoemde termijn kunt u uw zienswijze omtrent deze vergunningaanvraag ken baar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Moergestel, 13 april 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 6