Kverkooyen Wè zut zen?' Vraag het gratis demonstratiepakket aan. Rabobank isolerende beglazing schilder- en behangwerk Drukte bij bingo VOGG! 1. Jan Burgers 3. Denis Mulders Deze oplossing is van: Voor al uw: Uw bankzaken lekker rustig thuis rege- met Rabo Telebankieren? Vul dan onderstaande len op het moment dat het u het beste uitkomt. bon in en u heeft binnen een week een demon- Dat kan met Telebankieren van de Rabobank. stratiepakket in huis. Op uw eigen PC ziet u wanneer u maar Naam: Straat wilt uw meest actuele saldo. En hebt u steeds Postcode: Plaatsnaam: Betalingen doet u nooit meer te vroeg Telefoonnummer overdag: of te laat. Wilt u gratis kennismaken Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 Opsturen naar of inleveren bij de Rabobank in uw woonplaats. Vul uw oplossing in en lever de bon in uiterlijk woensdag 26 april a.s. in bij Chris van den Bijgaart Fotografie, Root- ven 26. U dingt dan mee naar de prijs van f 25,-. Volgens mij werd het juiste verhaal in de MTV-uitzending verteld door: 2. Ad Nouwens I I I I I I I I I I I I I I I I I r i Schildersbedrijf Voorjaarswandeling Supervlooienmarkt Johannes Passion Bijeenkomst slechthorenden een duidelijk overzicht van uw financiën. Informatie over schrijvers in de bibliotheek PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 5 APRIL 1995 Maak het Telebankieren uzelf makkelijk met Rabo Voor deze week hebben het niet zo moeilijk gemaakt... Wie is hij? Vorige week zagen we Annie Roosen (doch ter van Dorus Roosen) en Greet van Velt- hoven in deze rubriek. OP 9 april om 11.00 uur start vanaf het Bezoe kerscentrum een voorjaarswandeling van ong. 1,5 uur waarbij het thema ’beheer’ centraal staat. U kunt genieten van de prachtige vennen en de vele voorjaarsgeluiden. U moet zich van tevoren aanmelden als u wilt deelnemen: tel. 04242-19209. Voor leden van Natuurmonumen ten kost deze excursie 3,-. Niet-leden 5,-. Kinderen t/m 12 jaar f 1,-. Op zondag 9 april organiseert de PTT harmonie Tilburg een groots opgezette Supervlooienmarkt met 120 kramen op het parkeerterrein van het voorsorteercentrum PTT Post an de Ringbaan Noord 105 te Tilburg van 9.00 tot 16.00 uur. De Stichting Muziek Evenementen Oisterwijk organiseert de uitvoering van de Johannes Passi- oTi in de Petruskerk te Oisterwijk op Goede Vrij dag 14 april om 20.30 uur. Kaartverkoop: Rabo bank Oisterwijk, VW-kantoor Oisterwijk en Muziekhandel Spiero, Willem II- straat 4 te Til burg. De prijzen variëren van 50,- en 35,- tot ƒ25,-. De Ned. Vereniging voor Slechthorenden afd. Tilburg e.o. komt bijeen op donderdag 20 april om 20.00 uur in het Rode Kruisgebouw, Leo nard van Vechelstraat 2 te Tilburg. Informatie: D. Smits, tel. 04242-17447 (na 18.00 uur). ill ■3^ Voor de bingo van de VOGG was gelukkig de grote zaal van Den Boogaard gereserveerd! Het aantal bezoekers van onze eigen bingo stijgt aan zienlijk. Dat vinden wij geweldig! Niet alleen omdat wij u een ontspannen, spannende avond met mooie prijzen mogen aanbieden, maar ook omdat de opbrengst onze eigen afdeling ten goe de komt! Onze leden van Moergestel, Oisterwijk, Haaren, Udenhout en Berkel-Enschot zijn daar reuze mee in d’r schik. Zo kunnen wij ook tel kens weer andere leuke activiteiten organiseren. Zoals laatst een bowlingmiddag met nog friet er bij ook! En met Pasen hebben we een wandeling in de bossen! Wij danken de personen die prij zen hebben geschonken voor de bingo, Jan van Dijk voor z’n stem, en Riet en Toos voor de or ganisatie. Wilt u meer informatie over onze vereniging voor verstandelijk gehandicapten, bel dan met een van onze contactdames. Mevr, de Laat 04243-2293; Mevr. Kok 013- 331566; Mevr. Peynenburg 04117-1743; Mevr. Hommelen 04241-1451; Mevr. Touw 04242- 87578 IN de bibliotheek wordt vaak gevraagd waar in formatie over schrijvers te vinden is. Met name informatie over literaire schrijvers wordt vaak ge zocht. Hierbij kun je denken aan bijv. Connie Palmen, Jos Vandeloo, Tessa de Loo, Joost Zwa german, Ward Ruyslinck of... enzovoort. Deze informatie vind je op diverse plaatsen in de bi bliotheek. Boeken over auteurs vind je in de ru briek taal en letterkunde (siso 800). Je vind er di verse series zoals de memoreeks, lezen over, gro te ontmoetingen en in contact met. Sommige van deze series geven korte informatie over de auteur zelf en analyseren de inhoud van een van zijn of haar boeken. Een voorbeeld hiervan is de memo reeks. In andere zoals de series grote ontmoetin gen en in contact met.wordt uitgebreider inge gaan op het leven en de achtergrond van de schrijver. Naast boeken beschikt de bibliotheek over lite raire knipselkranten. Hierin vind je overdrukken uit diverse kranten, tijdschriften en dergelijke. Deze knipselkranten zijn er zowel over jeugd schrijvers als over literaire schrijvers. Ook bij de tijdschriften kun je informatie vinden over schrijvers en hun werk. Te denken valt aan de tijdschriften Bzzletin, Leesgoed en Tikker. Tenslotte vind je bij de naslagwerken de encyclo pedie van de wereldliteratuur, het kritisch litera tuur lexicon en het lexicon voor de jeugdlitera tuur en niet te vergeten alle uittrekselboeken. Tot ziens in de bibliotheek!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5