’Aphrodite’ Belastingvrij 'sparen'ligt nu in ieders vermogen. Huidverzorgingsinstituut ’Aphrodite’ is nu uitgebreid met een fantastische winkel! Drie OPEN Wie zijn wij? Ad van den Boer Collecte Nationaal Fonds Kinderhulp 1995 Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen. Belastingvrij, de hoogste opbrengst. waarop u kunt profiteren van grandioze openingsaanbiedingen: Huidverzorgingsinstituut *4 Bij aankoop van Lanèche Milk Tonic een rol wattenschijfjes a 2.95 kado! Bij aankoop van Lanèche Nagellak Lipstick een luxe lipstickhouder a 4.95 kado! Bij aankoop van Lanèche Sunmilk 200 ml. een mini-potje Aftersun a 4.95 kado! Bij aankoop van Lanèche Dag- of Nachtcrème 60 ml. een mini-masker a 4.95 kado! Rabobank Een enorme collectie: Sieraden Tassen Klein lederwaren Parfumerie Cosmetica welke binnenkort wordt uitgebreid met: Luxe kado-artikelen Scharen-Messenslijperij Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 04242- 16833 Schoolstraat 5, Moergestel, Tel. 04243 - 1474 LIJSTENMAKERIJ Zonnebankkuur 10 x 20 minuten van 95.00 voor slechts 75.00 ’Aphrodite’ Eau de Parfum 50 ml. van 49.95 voor 39.95 Daarom houden wij donderdag 30 maart, vrijdag 31 maart en zaterdag 1 april PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 29 MAART 1995 dividendvrijstelling met Rabo Dividend Sparen. Sparen is een prettige manier om uw vermogen te laten groeien. Minder prettig is dat u belasting gaat betalen bij meer Hebt u nog meer spaargeld, dan maakt u gebruik van dan 1000 rente per jaar. stap drie met Rabo Groei Sparen. U ontvangt dan geen Daarom heeft de Rabobank twee nieuwe produkten rente of dividend. De opbrengst wordt simpelweg bij uw ontwikkeld, waarbij uw opbrengst belastingvrij is. Een slim tegoed opgeteld. Die is voor u geheel belastingvrij. concept in drie stappen. Daarmee profiteert u eerst volledig En uw tegoed kunt u altijd direct opvragen, zonder kos- ten. Wilt u meer weten? Loop dan eens binnen bij de van de rentevrijstelling, bijvoorbeeld met de reeds bestaan de Rabo Rendement Rekening. De tweede stap is dat u gebruik maakt van een andere fiscale vrijstelling, de Sparen en Rabo Groei Sparen. Let op: De aanbiedingen zijn alléén geldig tijdens de Open Dagen! Rabobank en haal de brochure over Rabo Dividend Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen zijn beleggingsfondsen waarvoor De Nederlandsche Bank vergunningen heeft verleend. De prospectussen zijn verkrijgbaar bij de plaatselijkRabobank. In de week van 2 t/m 8 april 1995 wordt de 35e landelijke collecte van het Nationaal Fonds Kin derhulp gehouden. Tienduizenden collectanten gaan op pad om zoveel mogelijk geld in te zame len. De collecte staat in het teken van het 35-jarig bestaan van het Fonds. Dit jubileum is geen re den om iets te vieren maar juist een kans om de noodzaak duidelijk te maken van de hulp die het Fonds biedt. Al 35 jaar zet het Nationaal Fonds Kinderhulp zich in voor kinderen die in Nederland opgroei en in tehuizen of pleeggezinnen. Gelukkig dat er pleeggezinnen en tehuizen zijn die voor deze kin deren doen wat ze kunnen. Vaak echter ont breekt het aan mogelijkheden om ’wat extra’s’ te doen om hun leven wat meer kleur te geven. Daarnaast worden de bijdragen van de overheid elk jaar krapper. Particuliere steun is daarom on ontbeerlijk voor deze kinderen. Het Nationaal Fonds Kinderhulp stelt zich tot taak gelden bijeen te brengen. Het ingezamelde geld komt terecht bij instanties die vallen onder de Wet op Jeugdhulpverlening. Een bijdrage aan een vakantiekamp, een zwemabonnement en de Kindertelefoon zijn concrete voorbeelden van hulp. Belangrijkste voorwaarde voor uitkeringen is en blijft dat het geld rechtstreeks ten goede moet komen van het kind. Het belangrijkste inzamelingsmiddel is de jaar lijkse landelijke collecte. Deze zal ook dit jaar weer publicitair worden ondersteund door onder meer Socuterauitzendingen op televisie. Voor wie de collectant mist, staat uiteraard het gironummer open voor een bijdrage: giro 40 40 40, t.n.v. Nationaal Fonds Kinderhulp, De venter. Voor nadere informatie, bel Joke Doornen, tel: 2560. Wij verzorgen al uw inlijstwerk! Heusdensebaan 27, Oisterwijk, 04242-84856 Openingstijden: di. t/m do. 9.00-18.00 uur vr. 10.00-18.00 uur; za. 10.00-16.00 uur ’n Al weer wat ouder plaatje deze week. Wie zijn zij? Vorige week zagen we de Eerste Commu- nie-foto van Jan van Elderen, De Looyak- ker 29. Hij stond samen met zijn broer Gert, Eysenbrand 15, op de foto. deo!=^nMan°nie "As"s?E- pss’.’.s- fct** 4 Ut'tU Ir’*

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5