Terug van weggeweest Boeddha-zonnebril met Yin- en Yan-krachten te iH m «BÉ i 11 krijgbaar als tailleslip. Ook de bodystocking is het ant woord onder transparante en modisch witte kleding. De Invi sibles vormen een tweede huid, elastisch glad afkledend. Ze zit ten als gegoten om het lichaam met naadloos molded cups (ma ten B t/m D) en soepel corrige rende beugels. Kortom, een mo disch opgesneden model met discrete stretchkant en gouden gesp in het decolleté. In wit en de modekleur caramel. De vraag naar een beha die lek ker zit onder een strakke pulli, slip of string die niet aftekent, past hier uitstekend bij. (Foto’s: Warner). cityhemdje witte kleding neemt toe. De Invisible in de huidkleur caramel voel je niet en zie je niet. Naadloos uitge bet ’edele pad der acht stadia’ bewandelt, wordt weerspiegeld in het draagcomfort van de nieuwe zonnebrillen Little Bud dha. Het zijn eigenwijze brillen voor dames met elementen van de beroemde Chinese schildpad- brillen uit de achttiende eeuw, zoals gestileerde lotusbloemen, een magische maan en de scher pe kleuren van boeddhistische monniken. Fluorkleuren Voor sommige meiden kan de zomer niet zinderend genoeg zijn. Dames met lef kiezen fluor kleuren met bruin en ecru met etnische prints, strepen en an sichtkaartenprints. De cups met beugel zijn sexy, de driehoek- cupjes gewaagd, de strings en hoog opgesneden badpakken ronduit gevaarlijk. In het boeddhisme, één van de vijf grote godsdiensten, speelt de brilslang een opmerkelijke rol. Dit heilige dier beschermde de vastende prins Siddharta Gautema, die van 560 tot 480 voor Christus leefde, tot deze onder de Bodhiboon een volledi ge verlichting bereikte. De kalme onbewogenheid en de volledige verlichting die de boeddhist bereikt wanneer hij Sexy, swingend en stoer om niet alleen Jamaica, maar alle stran den van de wereld te veroveren. Van beeldschone badpakken tot De romantische beugelbeha in de zachte huidtint ’capuccino’ is bij uitstek geschikt om te dragen onder het vele wit dat in de bo venkleding wordt gepresen teerd. Natuurlijk onzichtbaar. Dé beha is uitgevoerd in een mo dieuze fond de robe lijn met sprekend getekend kant. De cups zijn glad bedekt. Het model Feronia is bijzonder geschikt voor de grootste maten (B t/m FF). Het bijpassende rioslip met elegant versierd front is ook ver- Net zo swingend, exotisch, romantisch en kleurrijk als het eiland Jamaica, niet voor niets het decor voor de nieuwe zomercollectie strandmode. Het eiland van zon, zee en reggae, waar de zon nooit ophoudt met schijnen en de muziek van Bob Marley nooit is opge houden met spelen, viel als een blok voor zoveel Hollandse vrolijk heid. Felle kleuren te over, maar vlak de magie van zwart-wit niet uit. Klassiek, sexy en uitdagend zijn de badpakken en bikini’s van rib- belstof, met smockwerk en ruches overal: langs de cup, in de taille, op de heup. Met pareo’s met fran je. Met millefleur-prints. Met alle mooie details van luxe lingerie. Ohlala! (Foto: Beach Life). Volle pastels Iets minder uitdagend, maar niet minder gloedvol zijn de nieuwe pastels. Geen laffe wate rige tintjes, maar mooie volle kleuren. Ze zijn er met bloemen- dessins, ruiten en patchwork prints. Ze sieren badpakken en bikini’s met deelnaden in vlak verdelingen met verschillende dessins. De cups met beugels en de vetersluitinkjes geven het een vrolijk-romantisch uiterlijk. Geknipt voor geraffineerd ge flirt. nietsverhullende driehoekjes, van babydoll tot pareo. Het Ne derlandse Beach Life zorgt voor een lange hete hartbrekende zo mer. Vrolijke, volle kleuren, daar kun je je deze zomer helemaal in hullen. Want naast badpakken en bikini’s zijn er ook jurkjes, van katoen-lycra en geweven lycra voor seersucker ruiten. Ruiten, etnische bloemen en patchwork buitelen over elkaar heen (Foto: Beach Life). Cleopatra goes to Jamaica, in geheimzinnige en geraffineerde fresco kleuren, in etnische prints met Egyptische invloeden. Geel, oranje, bruin, groen en blauw vloeien in elkaar over. Badpak ken en bikini’s van het gladde, lichtgewicht microfiber vul je in een oogwenk aan met mini- over- slagrokjes. Zodat in nog een oog wenk Caesar en de rastajongen van om de hoek kunnen strijden om je gunsten (Foto: Beach Life). pen in oranje, rose, geel, rood, lila, pistache en turquoise staan garant voor uitbundige outfits. De gloedvolle kleuren komen nog mooier uit in materialen, zoals rib- velours. Er zijn cups met beugels en piepkleine drie- hoek-cupjes, gevlochten bandjes (ook op de heup), vetersluitin- gen, ruches langs de cups en op de heup. Vrolijk doorfeesten kun je met de babydoll, de pareo met ruches of de bedekte pareo van krinkelkatoen. De ontwerpers van lingerie hebben de charme van wegge tikte tijden opnieuw ontdekt. Bovendien spelen ze in op de trend waarin witte of zelfs transparante bovenkleding de boventoon lijkt te gaan voeren. Gloedvolle uitdaging Een exotische zomer wordt het zeker met alle felle kleuren, bloemen en stippen. Grote en kleine bloemendessins, bloemen in felle kleuren op volle pastel fonds, etnische bloemenprints, grote kleurcontrasten met stip- voerd met soepele beugel (maten gesp versierd decollete. Een no- A t/m C), de rugpartij in elas- ~r t tisch stretchkant en als fi nishing touch een met gouden PAGINA 13 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 22 MAART 1995 Hollandse meiden spelen op scherp deze zomer

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 13