1 A. OP ’T HOOG Het voorjoars-leven kun je pas écht in je tuin beleven met Tuincentrum ’De Paardebloem’ AUTOMOBIELBEDRIJF Magnetron wandsteunen Ad van den Boer Nieuwe bankstellen Marjan’s Bankstellenhal g g Ill GEMEENTE MOERGESTEL Rieten eetkamerstoelen perstuk 135.- NU: 4 halen, 3 betalen! Grote facet geslepen spiegels in mooie lijsten WET MILIEUBEHEER GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING tijdelijke verkeersmaatregel BEKENDMAKING ingekomen aanvragen om bouwvergunning WET MILIEUBEHEER i) Volkswagen Groep officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. verstelbaar van 310 - 485 DONKERS Openbare kennisgeving ontwerp-beschikking (art. 3.19, lid 2 Algemene wet bestuursrecht) Sierbomen (-pjes) Coniferen Compost, potgrond, enz. Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres max. draagvermogen: 50 kg kleur: wit Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 04242-16833 Open: don. 10.00-18.00 vrij. 10.00-20.00 zat. 10.00-17.00 Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 04243-1110 Scharen-Messenslijperij in stof of buffetlook BEKENDMAKING melding verandering inrichting Mgr. Verhoevenlaan 28 - Oisterwijk - Telefoon 04242 - 82112 Doe-Het-Zelf Centrum Industrieweg 15, Moergestel, Telefoon 04243 - 3615 Maandag gesloten Klim-, struik-, stamrozen Vaste planten Fruitbomen van Oirschotseweg 26, Moergestel, Telefoon 04243-1497 Gesloten van 12.00-13.00 uur en dinsdag de gehele dag! Openbare kennisgeving beschikking intrekking vergunning (art. 3.40 e.v. Algemene Wet Bestuursrecht) vanaf 250 vanaf 995.- PAGINA 6 De wijzigingen hebben geen dan wel uitsluitend gunstige gevolgen voor het milieu. 850-1 850-2 850-4 850-5 Moergestel, 8 maart 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel ligt met ingang van 8 maart 1995 gedurende twee weken ter inzage de bovenvermelde kennisgeving met bij lagen van: de heer P. van der Aa, Driehuizenweg 6 te Moergestel tot het gewijzigd in werking hebben van een agrarisch bedrijf, gelegen aan de Driehuizerweg 6 te Moer gestel. Iedere 2e zondag van de maand: Live Muziek in de maanden maart, april, mei en juni. Zondag 12 maart: Roel Siroen. Aanvang 18.00 uur; gratis entree. Café De Brouwer. De eerste voorjaarskleding is binnen in 't Win keltje, Oisterwijkseweg 55. Do., vr. 13.10-6.30; zat. 10-16 uur. a s. Zaterdag weer een Alternatief Rockpar- ty in De Steeg. Aanvang 20.30 uur. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 8 MAART 1995 .’j Bij de sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, ligt met ingang van 8 maart 1995 gedurende vier weken ter inzage de ontwerp-beschikking over de ingediende aanvraag van: - de heer H.P.M. Burgers, Klein Locht 7 te Moergestel voor het oprichten en in werking hebben van een sierteeltbedrijf en hondenfokkerij op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D, nummer 1633, plaatselijk bekend Molenakkerstraat (ongenummerd). Wij zijn voornemens te besluiten de gevraagde milieuvergunning te verlenen onder het stellen van di verse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoor uren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tijdens de inzagetermijn van vier weken kan iedereen bij het College van Burgemeester en wethou ders schriftelijke bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp-beschikking. Indien gewenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen inbrengt, niet bekend gemaakt. Als u dat wenst, moet u dat schriftelijk - tegelijkertijd met de bedenkingen - bij het gemeen tebestuur indienen. Wilt u mondelinge bedenkingen inbrengen, dan kunt u tot het einde van de inzagetermijn vragen om een gedachtenwisseling, waarbij u in de gelegenheid wordt gesteld uw bedenkingen in te brengen tegen de ontwerp-beschikkingen. Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met de op zaterdag 11 maart 1995 te organiseren competitiedag van de Regionale Brandweer Midden-Brabant, de volgen de tijdelijke verkeersmaatregel is getroffen: van 08.00 uur tot 16.00 uur: Afsluiting Kasteellaan tussen de Kloosterlaan en de Voorbrugstraat. Moergestel, 28 februari 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 8 maart 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde inm artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aanvra gen om bouwvergunning heeft ontvangen van: - A. Tiebosch te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A, nummer 3685, plaatselijk bekend Schoolstraat 40a een woonhuis te bouwen. Tevens is van de heer Tiebosch een verzoek om sloopvergunning voor het huidige pand ingekomen. - A. van Hest te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E, num mer 470, plaatselijk bekend Driehuizerweg 5 een ligboxenstal op te richten. Moergestel, 8 maart 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 8 maart 1995. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de wnd. burgemeester, mr. J.J.M. Dosker, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij de Sector Grondgebiedzaken in het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat 21 te Moergestel, ligt met ingang van 8 maart 1995 gedurende zes weken ter inzage de beschikking op het verzoek van het hoofd bureau beheer landbouwgronden tot intrekking van de milieuvergunning voor het rundveebe- drijf, gelegen op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummers 3096 en 2701, plaatselijk bekend Hild 24. De beschikking is ten opzichte van de ter inzage gelegde ontwerp-beschikking niet gewijzigd. Wij heb ben derhalve besloten de genoemde milieuvergunning in te trekken. De stukken kunnen elke werkdag van 09.00 uur tot 12.30 uur worden ingezien en buiten de kantoo ruren na telefonische afspraak met de sector Grondgebiedzaken. Tegen de beschikking staat ingevolge artikel 20.1lid 1 juncto artikel 20.6, lid 1 van de Wet milieube heer beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage. Overeenkomstig artikel 6.8 Algemene Wet Bestuursrecht staat beroep open gedurende zes weken na de dag waarop een exemplaar van de beschikking ter inzage is gelegd. Het beroep kan worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; - de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerp beschikking; - degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden, aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Indien beroep wordt ingesteld kan, overeenkomstig artikel 8.3.1 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bovendien een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voor zitter van genoemde Afdeling.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 6