Café-Restaurant ’De Brouwer’ U spaart vast en zeker met een hoge rente. Pinot Blanc Zondag 12 maart: ROEL SIROEN 6? L I Km Stijïerij 7n den Korenmoeder’ Sun 8” GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Kom bij ons binnen en profiteer van de vele gezellige mogelijkheden. Kledinginzameling voor mensen in nood TV-kijker maakt kans op gratis CAI-abonnement! Bestuursvergadering Bibliotheek Iedere 2e zondag van de maand Live-Muziek in de maanden maart - april - mei - juni Roel Siroen zondag in Café De Brouwer la Chase De Kuyper Bru Spaar-Vast: nu tot 7,5%. Dupont Cognac nu Du Pape Scotch whisky Op op!!! Wij denken al aan asperges! Heerlijke witte, frisse Elzaswijn. Nu in de voor verkoop Aanvang 18.00 uur. Entree: gratis! wpoxt Per fles L Mflc Schoolstraat 18,5066 EE Moergestel, Telefoon 04243-1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. r A tij PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 8 MAART 1995 liever per jaar verrekenen? Ook dat kan bij ons. Maar ook per kwar- U wilt natuurlijk een hoge rente over uw spaargeld. Bij de taal (bij een inleg boven de ƒ10.000) of per maand. We regelen Spaar-Vast-Rekening van de Rabobank garanderen we u die gedu- precies wat u (fiscaal) het beste uitkomt. Kom even langs voor rende de hele looptijd. U kunt kiezen voor één tot tien jaar vaste i en hoge rente. U kunt de rente over de hele periode bovendien u de meest gunstige oplossing is. ineens ontvangen. Vooraf of achteraf. Wilt u de rente toch liter Agenda: 1. Opening 2. Notulen van de vergadering van 12 januari 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen van de bibliotheek 5. Bespreking Jaarstukken 1994 en conceptbe- groting 1996 6. Rondvraag 7. Sluiting Citroenbrandewijn 25% alc. Puur natuur Het parelende water. Na het inzenden van 3 labels maakt u kans op een ergo nomisch gevormde flessenopener t.w.v. 19,95. fles 100 cl. Tn goede handen’. Dat is het nieuwe motto van de voorjaarsinzameling van Mensen in Nood. Zelf vindt Mensen in Nood als ervaren kledingin- zamelaar dat de normaalste zaak van de wereld. Mensen in Nood werkt namelijk met vrijwilli gers. Ook nu weer zetten zij zich geheel belange- looos in. Daardoor haalt Mensen in Nood van al le inzamelaars het hoogste rendement uit de in gezamelde kleding. Mensen in Nood vraagt goede en nog draagbare kleding, schoeisel, dekens en huishoud textiel. Het liefst ontvangt Mensen in Nood de kleding in gesloten plastic zakken. De kledinginzameling vindt plaats in de week van 13 t/m 18 maart a.s. Men kan de kleding brengen bij de bekende adressen: Mevr, van Esch, Schoolstraat 46 en Mevr, van Oort, Stokske 1, tel: 1389. Mensen in Nood geeft wereldwijd kleding aan slachtoffers van aardbevingen, overstromingen, hongersnoden en oorlogsgeweld. Overal werkt Mensen in Nood met lokale teams, die altijd klaar staan om in te springen wanneer er een ramp gebeurd is. Zij zorgen er ook voor dat de kleding terecht komt bij de mensen die het echt nodig hebben. Juist bij hen is de gebruikte kle ding in goede handen. Zo werd bijvoorbeeld kle ding gestuurd naar de oorlogsslachtoffers in An gola, naar de bejaarden in Bosnië om de winter door te komen en naar weeskinderen in Rwanda. Daarnaast zoekt Mensen in Nood naar mogelijk heden om de kleding in te zetten in werkgelegen heidsprojecten. Dan krijgen de mensen daar de kans om in hun eigen inkomen te voorzien door kleding te herstellen en te verkopen op de loka le markt. Mensen in Nood stuurt alleen kleding wanneer zo’n lokaal team daar om vraagt. Dan wordt alleen die kleding verzonden die voor die situatie het meest geschikt is. Alle kleding die niet voor directe verzending nodig is wordt ver kocht om met de opbrengst daarvan wereldwijd mensen in nood te helpen. Bovendien is ook uit miïieu-overwegingen de kle ding bij Mensen in Nood in goede handen. Donderdag 9 maart kunnen de CAI-abonnees uit Moergestel om 20.30 uur afstemmen op de kabelkrant. Op die dag komt op het kanaal van Brabants Dagblad TV een speciale uitzending waarin de PNEM ingaat op de overlast die zij veroorzaakt heeft bij de modernisering van het radio- en televisiekabelnet. Aan deze uitzen ding is een loterij verbonden. Begin november begon de PNEM met noodza kelijke signaalonderbrekingen op de kabel. De bedoeling was om het werk in zes weken tijd af te ronden, maar door trage levering van appara tuur en tegenslagen tijdens de uitvoering heeft de ombouw van de CAI langer geduurd dan aanvan kelijk werd gedacht. De PNEM heeft gemeend een gebaar te moeten maken naar haar klanten. Dat doet ze door in de speciale TV-uitzending een 06 telefoonnummer bekend te maken. De kijkers kunnen direct na de uitzending een uur lang dit nummer bellen. Zij maken dan kans op een gratis CAI-abonnement ter waarde van zo’n 150 gulden. V meer informatie. Of om samen met ons te bekijken wat voor u de meest qunstiqe oplossing is. Rabobank tuu* I V.W - eldl Uitnodiging voor de Bestuursvergadering van de Stichting Openbare Bibliotheek Moergestel op maandag 20 maart 1995 om 19.30 uur in de bi bliotheek. Roel Siroen is de werkelijke naam van de thans 30-jarige entertrainer en zanger. Al vanaf jonge leeftijd genoot Roel van de muziek en wij kunnen wel stellen dat sinds 1985 hij pro fessioneel aan de weg aan het timmeren is. Zijn gehele carrière is bewust gepland en zo is er in te genstelling tot wat vele kollega’s direkt menen te doen, nog geen plaat van hem verschenen. Niet dat er een tekort aan goede nummers zou zijn of dat er geen belangstelling zou bestaan vanuit de maatschappijen. Nee hoor, want een hit blijft een hit. Roel wil echter geen eendagsvlieg in de mu ziek wezen. Ook een reden voor hem waarom hij niet aan talentenjachten zoals de soundmixshow mee heeft willen doen. Op dit moment worden er echter al stukken ge selecteerd en zal dan in het voorjaar van 1995 een debuut-album van hem gaan verschijnen. Gezien zijn vele optredens was het voor Roel niet meer mogelijk, zijn normale dagtaak te handha ven en bovendien lag hem de muziek veel meer. Het repertoire van Roel gaat veel verder als van de meeste all- round artiesten. Het gaat van En gelstalige Top 40 hits tot goude oude schlagers in het duits en de gezellige nederlandstalige num mers ontbreken evenmin. En een stevige house plaat kan ook niet wegblijven. Mede door de veelzijdigheid en zijn vlotte bab bel maken Roel een bijna overal inzetbare artiest. Van het betere bedrijfsfeest tot het gezellige ca fé op de hoek. Altijd vol enthousiasme en altijd met zijn eigen technicus om niets aan het toeval over te laten. Cótes du Rhone A.C. Een goede wijn- koperskeus. trss Rouge tëJSB fles 75 cl. Dit keer lijkt het ons minder makkelijk. Wie is hij? Vorige week zagen we Jan en El van de Wouw uit de Burg. Mayerstraat 17 in deze rubriek. 5

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5