Harmonie evenknie van haar Adverteerders opgelet! Zoekertjes... V.D.K agri telefoniste ’rechterhand’ gasten Carna valsconcert Hartelijk bedankt! navaisdagen op de voorafgaande donderdagavond. rik van de week rZETM Of JONGENS HET CONDOOM Woensdag 22 maart verschijnt ’Moergestel-Nieuws’ met de speciale Lente-editie 1995. Een van de komende weken krijgt u nader bericht over deze krant die weer veel informatie bevat over de komende lente... Hoe Zoekertjes insturen? Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet bereikbaar... 3 bekers voor jeugdschaatsertjes van ’De Vennen’ die ons team op een breed terrein kan ondersteunen 8 Maart: Verkiezingen Provinciale Staten In een sprankelende aaneenschakeling van populaire camavalshits, aanspreken de harmoniebewerkingen van bekende melodieën en swingend big-band’- performance, brachten het publiek in een juiste stemming voor de komende car- PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 1 MAART 1995 Omdat we de groei voort willen zetten, willen we ons team graag versterken met een: De functie Functie-eisen VDK-agri biedt je f40,- namens alle bewoners van aan leunwoningen en 'De Reuselhof’ Rabobank Moergestel Café-Rest. De Brouwer Bakkerij H. Verkooijen Bakkerij Jos van Hulten Bakkerij W. van lersel Slagerij van Zon Slagerij Ketelaars Groentehal Crisje Bloemsierkunst Chris van Raak Bloemisterij Wim Willems Cirred Lederwaren Slijterij In den Korenmaaier Slijterij van Gils Sparmart M. Raats Jumbo Denissen Dokter van Delft Dokter Terwindt Frans van Velthoven Michiels Woninginrichting In een goed gevulde en in fraai decorum gehul de ’Den Boogaard’ zat de stemming er vlug in. De bezoekers betraden de zaal met toepasselijke muziek van de disc-jockey en om acht uur pre cies barstte het festijn los met de uitbundige klan ken van Hofkapel ’De Eendracht’ uit Eindho ven. Dit uit de harmonie ’De Eendracht’ gere- cruteerde, uit zeventien man bestaande gezel schap, zet een reeds veertigjarige traditie voort. Nu onder leiding van klarinettist Tiny Swinkels weet dit orkest met veel bravoer haar muziek ten gehore te brengen. Een half uur lang hadden zij het alleenrecht en gedurende het concert vulden zij de dode momenten op om dit ’non-stop’ con cert te waarborgen. De stadsprins van Eindhoven mag zich gelukkig prijzen met een dergelijk ge zelschap. Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is niet te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. VDK-agri b.v. is een jonge en snelgroeiende handelsonderneming met afnemers in Nederland en andere Europese landen. Het assortiment bestaat voor een groot deel uit kunststof produkten voor het agrarisch bedrijf. De goede kennis van de markt en de nauwe samenwerking met producenten maken het mogelijk snel nieuwe produkten op de markt te brengen. Daarbij staan kwaliteit en een goede service hoog in het vaandel. Deze formule heeft inmiddels geleid tot de positie van marktleider op o.a. het gebied van individuele buitenhuisvesting van kalveren. - Een afwisselende baan, waarin volop ruimte is voor eigen initiatief en zelfontplooiing - Een plaats in een jong en enthousiast team van 6 personen, waarin op een informele en uiterst collegiale wijze met je zal worden samengewerkt - Een jong en gezond bedrijf met goede toekomstmogelijkheden - Een goed salaris - Relevante opleiding op MBO-niveau of Schoevers - Veel interesse en liefst ruime ervaring in het werken met computers is een vereiste (CorelDRAW, Exact, spreadsheet- en tekstverwerkingsprogramma’s onder Windows) - Een ordelijke en nauwkeurige werkwijze - Enthousiast en correct met relaties kunnen omgaan - Zelfstandig en initiatiefrijk - Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden - Beheersing van de Engelse en Duitse taal is een pré. Als telefoniste vang je alle binnenkomende telefoontjes op, waardoor je het ’gezicht’ naar buiten toe zal zijn. Het telefonische contact met onze afnemers zorgt ervoor dat je een belangrijke spil binnen ons team bent. Als ’rechterhand’ sta je in direct contact met onze (toekomstige) klant, daarom zullen directe verkoop en orderaanname belangrijke taken zijn. Verder zal je je actief bezig houden met zaken, zoals tekstverwerking, het mede opzetten en afhandelen van mailingen, het versturen van informatie en database-beheer. Een andere zeer belangrijke taak is het opmaken van advertenties en het verzorgen van (eenvoudige) grafische aanpassingen van folders en presentatiemappen met behulp van het programmapakket CorelDRAW. Schaatsclub „De Vennen." VlerKen' een Bestaan Zaterdag 18 februari j.l. werd de finale van het Kleine Baan Toernooi verreden in de Pellikaan- hal te Tilburg. De 11 jeugdschaatsertjes van ’De Vennen’, on der de ruim 150 deelnemertjes uit geheel Zuid- Nederland, wisten in het eindklassement over 3 wedstrijddagen 3 bekers in de wacht te slepen. De beste prestatie leverde Luuk van Gils, die van een 4e plaats in de tussenstand na 2 wedstrijdda gen wist op te klimmen naar een mooie 2e plaats in de categorie jongens B. In verband met het grote aantal deelnemertjes (21) in deze categorie was ook de 5e plaats van Rob van de Meydenberg goed voor een beker. De derde beker werd gewonnen door Adriaan Kastelijn met zijn 3e plaats in de categorie jon gens E. Het puntentotaal van Adriaan was pre cies gelijk aan dat van Thijs Martens uit Eindho ven, maar omdat Thijs de laatste rit net iets snel ler reed kreeg Thijs de 2e prijs en moest Adriaan genoegen nemen met de 3e prijs. Ook de schaatsertjes die geen beker wonnen re den een goed en gezellig toernooi. Alle deelne mertjes worden gefeliciteerd met hun prestaties. Hieronder volgt de eindstand van alle deelne mertjes van Schaatsclub ’De Vennen’: Jongens E (10 deelnemers): Adriaan Kastelijn 3e; Jongens D (19 deelnemers): Kevin Smolders 8e, Sjoerd Boogers 9e; Jongens C (19 deelnemers): Sjoerd Hooghiemstra 8e; Meisjes B (12 deelnemers): Simone Antonis 7e; Jongens B (12 deelnemers): Luuk van Gils 2e, Rob van de Meydenberg 5e, Rob van Kollenburg 8e, Antoon Kastelijn 14e; Meisjes A (9 deelnemers): Mariëlle Matheeuwsen 4e, Annet de Laat 6e. Op 8 maart a.s. zijn de Provinciale Staten verkiezingen. De bibliotheek fungeert dan weer als stembureau. We hebben daarom voor deze dag onze openingstijden aangepast en zijn net zo lang geopend als het stembureau. Dat wil zeggen van 8 uur ’s-morgens tot 7 uur ’s- avonds. U bent aldus in de gelegenheid om voordat of na dat u gestemd hebt boeken en andere materialen te zoeken en te lenen. Ook uw kinderen kunt u meebrengen als u gaat stemmen: in de jeugdhoek van de bieb vinden ze voldoende om te lezen of te spelen. Als u nog geen lid bent van de bibliotheek is dit misschien wel de gelegenheid om eens in ons ge bouw rond te kijken en te zien wat de bibliotheek ook u te bieden heeft. Want de collectie van de bibliotheek bestaat niet alleen uit romans, hob byhoeken en leesboeken. U vindt er ook: blad muziek, CD’s, jeugdvideobanden, documenta tie, circa 100 verschillende tijdschriften, boeken over marketing, opvoeding, architektuur, kunst, reisgidsen, enz. Desgewenst is één van onze medewerkers be schikbaar om een rondleiding door de biblio theek te geven en om uitleg te geven over de pu bliekscatalogus, waarin u zelf kunt opzoeken wel ke materialen de bibliotheek beschikbaar heeft. ’s-Middags van drie uur tot half vier wordt er voorgelezen aan kinderen van 3 t/m 6 jaar. Tot ziens in de bibliotheek! /'Sarn01?, kfiezond GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235. Openingstijden: 9.00-12.30 uur en na tel. afspraak. SPREEKUREN COLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak. Wethouders P. Gerlach en L. Loosveld: maandagavond van 19.00-20.00 uur; hoofdingang aan de Raadhuisstraat. AVONDSPREEKUUR WONINGZOEKENDEN: Elke eerste maandag van de maand van 19.00-20.00 uur; ingang aan de Kloosterlaan. KLEIN CHEMISCH AFVAL: Kunt u wekelijks inleveren aan het adres Klooster- dreef 2 op maandag van 10.30-11.30 uur. WEEKMARKT: Elke vrijdagmiddag van 13.30-17.00 uur. STORINGEN/GEBREKEN: Aan riolering, wegen e.d. kunt u melden: - tijdens kantooruren: 04243-1235 - na kantooruren: 04243-1244 VERWIJDEREN WESPENNESTEN Het middengedeelte was bestemd voor harmonie Prinses Juliana en nam zonder enige aarzeling, onder leiding van haar dirigent Jan Hermans, de ingezette draad op en musiceerde voluit. Alle ten gehore gebrachte nummers nodigden uit tot ’ge boeid luisteren’, ’ritmisch meeklappen’ of ’mee deinen’ met de muziek. De drumband had haar instrumentarium thuisgelaten en presenteerde een door Vanessa van Oudheusden en Anita Oer- lemans ingestudeerde komische ’dans-act’. En toen nam John Quadvlieg Wurmtaler Musi- kanten het roer over, het gezelschap maakte haar reputatie volledig waar. Van de inmiddels vrij ge maakte dansvloer werd gretig gebruik gemaakt. Albert van der Werf. Heb je interesse, stuur dan een handgeschreven brief met c.v. binnen 14 dagen aan: VDK-agri b. v., Postbus 95, 5066 ZH Moergestel 'B|fB NIEuis

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 3