Prachtige optocht van niveau. Pm Aandachtsfunctionaris Volleberg begint met wekelijks spreekuur travel I Aphrodite TV ’Dè kan ók schóón zèn saomen! uality IWJ HOIMND INTERNATIONAL Reisburo Vanaf deze week. want Zon en sneeuw, vliegen en varen skiën en zonnen, fietsen of wandelen, terrasje pikken en een museum bezoeken, laat ons dat voor u uitzoeken REISBURO Donderdag 2 maart 19.00 u.: - Wateroverlast in Moergestel - Pierevariété 1995 - ’Wè zut zèn?’ - De natuur in met G. Kuijpers - Carnaval 1995 met Carnavalsconcert en optocht Herhaling: zondag 5 maart 13.00 uur en donderdag 9 maart 20.30 uur. Schoolstraat 11 5066 EC Moergestel Postbus 80 5066 ZH Moergestel Tel. 04243 - 2020 Fax 04243 - 2629 p Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243- 1474 J Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en het TV-kanaal Geen aangiftes... WOENSDAG 1 MAART 1995 - 20e Jaargang - Nr. 849 Proefperiode Op initiatief van hemzelf, houdt de politie-aandachtsfunctionaris voor Moergestel, Jan Volleberg, vanaf komende vrijdag elke week spreekuur. Het spreekuur vindt plaats in gebouw ’De Roozendries’ aan de Pr. Mar- grietstraat elke vrijdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur. Schaatswedstrijden om ’De Lind Bokalen’ g zie pagina 7 J J Schaatsclub „De Vennen.” De talloze kijklustigen zondag langs de route van de carnavalsoptocht hebben er beslist geen spijt van gehad. De laatste jaren groeit de kwaliteit van de optocht opmerkelijk en die lijn zette zich ook afgelopen zondag voort. Omdat plaatjes in dit geval meer zeggen dan praatjes geven we u op deze manier een kijkje op de optocht. Voor het doen van aangiften van bijvoorbeeld in braak of diefstal is het spreekuur niet bestemd. Daarvoor moet u naar het politiebureau in Oisterwijk dat dagelijks geopend is (wekelijks staan de tijden daarvan in de kolom ’Info’ op pa gina 2 van deze krant). Op het spreekuur kunt u vrij binnenlopen. Wilt u echter van tevoren een afspraak maken met Jan Volleberg dan kan dat via het buro in Oisterwijk: telefoon 04242-19111. In het gebouw ’DE Roo- zendries’ is hij niet telefonisch bereikbaar, daar moet u echt zelf naar toe komen. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Zoals gezegd is het initiatief om te komen tot een wekelijks spreekuur in Moergestel van Jan zelf. Het is ook het eerste spreekuur in zijn soort in de regio. Commandant Weimers en onze plaatselijke politici hebben het idee van harte toegejuichd en zijn blij met het initiatief. In het verleden creëerde men al een aanspraa- kuurtje op de Moergestelse weekmarkt, maar dat bleek niet te werken. Logisch eigenlijk. Nu krijgt Iedereen die vragen betreffende politiezaken heeft is bij Jan welkom. Vragen bijvoorbeeld die te maken hebben met verkeersveiligheid, crimi naliteit of klachten van structurele aard zoals on veiligheid in buurt of wijk. Ook voor vertrouwe lijke en meer persoonlijke zaken is het spreekuur bestemd, en uiteraard wordt alles vertrouwelijk behandeld. I men de kans op een persoonlijk contact zonder dat er direct mensen in de buurt zijn. Voorlopig wil Jan het spreekuur ’n half jaar ’uitproberen’; bij gebleken behoefte is uitbrei ding zeker mogelijk. Andersom geldt dat wan neer de behoefte er niet blijkt te zijn het spreek uur weer wordt afgeschaft. Laten we echter ho pen dat het niet zover komt. Het initiatief is het zeker waard en we kunnen ons voorstellen dat door het feit dat de politie weer dichter bij onze burgers staat zij zich ook weer ’n stukje veiliger voelen... Het is daarom ook dat we Jan Volleberg van har te succes wensen! De prijzen werden als volgt verdeeld: Individuelen: 1. Cor van Dijk; 2. ’t Stokske; 3. Eddie en Corrie Hurkmans-Janssen. Individuelen jeugd: 1. Peter Kastelijns. Groeperi tot 10 personen: 1. Familie de Bresser en familie Weytmans; 2. De sparende 65-plussers; 3. De Poekeltjes. Groepen van meer dan 10 personen: 1. Tilburgse- weg; 2. De Plekbatsen; 3. De Vurhaai; 4. De Vèrkes. Wagens: 1. De Pullenlichters (voor de 3e maal); 2. De Tonnekes; 3. De Flessentrekkers. Schaatsclub ’De Vennen’ (Moergestel). Aan deze wedstrijden zullen in verschillende ca tegorieën ongeveer 40 leden van Schaatsclub ’De Vennen’ deelnemen. Mensen die onze leden wil len komen aanmoedigen zijn van harte welkom. De toegang is gratis. Per categorie zal het snelste lid van Schaatsclub ’De Vennen’ gehuldigd worden als clubkampi oen van *De Vennen’. In de categorieën Junioren en Senioren A zal door de leden van ’De Vennen’ bovendien wor den gestreden om ’De Lind Wisselbokalen’. Dit zijn 2 wisselbekers die geschonken zijn door sponsor Gerard Schonck van Makelaardij ’De Lind’ uit Oisterwijk. Op zaterdag 11 maart a.s. zullen op de wedstrijd- baan te Eindhoven van 17.45 uur tot 23.00 uur schaatswedstrijden worden georganiseerd door ’Ijsclub Tilburg’, Schaatsclub ’Ballangrud’ (Bre da), Schaatsclub ’Ijsco’ (Oosterhout), en

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 1