K.B.O. feliciteert!!! CARNAVALSCONCERT 33 jaar DE NIEUWE DRAAGSENSATIE VAN TEN GATE Certifit Cosmetics Nicky’s heren- en kindersalon geopend Pierevariété boeit het publiek Energietoets varkenshouderij toont grote besparingsmogelijkheden aan Kaarten a f 10,00 verkrijgbaar bij Slijterij 'In Den Korenmaaier', 'Den Boogaard', Groentehal Crisje, Café-Rest. De Brouwer en Kadoboetiek Carola Verkrijgbaar bij: MODEHUIS Donderdag 23 februari in 'Den Boogaard' Hofkapel 'De Eendracht' Eindhoven de winnaars van het 'Blaoskapellenfestival' harmonie 'Prinses Juliana John Quadv/ieg en zijn Wurmtaler Musikanten Jaarlijks een energiebesparing van 2.700,- per bedrijf is mogelijk Ten Cate lanceert nieuwe draagsensatie m.m.v. PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 15 FEBRUAR11995 Onlangs opende Monique Haans, geen onbeken de in de kappers wereld, haar heren- en kinder salon aan het St. Jansplein 3a (voorheen Tres Bien). Monique werkte ’n tiental jaren als kapster bij Rutten Hairfashion te Oisterwijk, en Een volle zaal kon afgelopen zaterdag genieten van het Pierevariété 1995, waarin het gesproken woord in de vorm van cabaret en tonpraoten de boventoon voerde. Dansgroep Trend en het uit stekende orkest De Blaoskaoken voegden datgene toe, dat van een werkelijk variété gesproken kon worden. Verheugend was dat er weer twee Moergestel- naren in de ton wilden staan en de ’gastsprekers’ hun best hadden gedaan hun act aan te passen aan onze plaatselijke omstandigheden. Daarnaast Poirters Terugdringen van het energieverbruik is één van de doelstellingen van milieubeleid. In 1994 zijn via het Samenwerkingsverband Midden- Brabant in 16 gemeenten energieplannen opgesteld. In deze gemeentelijke plannen zijn doelgroepen aangeduid. Eén daarvan is de agrarische sector. Zo neemt de landbouw in de gemeente Diessen 40% van het totale energieverbruik voor haar re kening. Met name varkenshouderijen verbrui ken veel energie. Daarom heeft DLV (De Landbouwvoorlichting) uit Boxtel 47 varkensbedrijven onderzocht op het directe energieverbruik (gas, olie en electriciteit). Dit onderzoek is financieel mogelijk gemaakt door een bijdrage van de NOVEM (Nederland se onderneming voor energie en milieu) en LA- MI (Stuurgroep Landbouw en Milieu Noord-Brabant). De onderzochte bedrijven verbruiken samen jaarlijks voor ongeveer een miljoen gulden aan energie. Door het treffen van maatregelen die meestal een terugverdientijd hebben van minder dan 3 jaar, kan het energieverbruik worden te ruggebracht met 15%. Dit is een gemiddelde besparing van 2.700,- per bedrijf per jaar. Het is de bedoeling dat gemeenten in Midden- Brabant de energietoets zullen gebruiken om energiebesparing bij agrarische bedrijven moge lijk te maken. bericht dat hij geslaagd was. En ontving hij het S.V.H. diploma ’Vakbekwaamheid voor het ca fébedrijf. Het bestuur, leden en vrijwilligers feliciteren Kees met het behaalde succes. Wij waren ervan overtuigd dat het een zware klus was, maar hij heeft het geklaard. Gelukkig maar. Als ’Vakman’ kan hij nu als beheerder en cantinebaas met zijn vrijwilligers de bezoekers aan de Roozendries op hun wensen vakbekwaam bedienen. Kees wij hopen dat wij nog vele jaren van uw diensten gebruik kunnen maken om onze leden van dienst te zijn. Van Harte Proficiat en bedankt! Het lijkt een gewone damesslip. Een slip zoals u gewend bent van Nederlands grootste onder- modeproducent Ten Cate: gemaakt van comfor tabele elastische katoen, mooi afgewerkt en een perfecte pasvorm. Maar als u eenmaal de nieu we slip gepast heeft, weet u wel beter: het is een ware sensatie! Dit goede nieuws van Ten Cate komt op een goed tijdstip. Ondermode hoeft niet alleen mooi of praktisch te zijn, de vrouw van nu verwacht meer. Het is een essentieel onderdeel van onze garderobe geworden. En daar zijn we heel kies keurig in. Lingerie staat op gelijke voet met haar- verzorging, make-up en kleding en maakt deel uit van de totale uiterlijke verzorging. Daarbij beginnen we langzaam te accepteren dat niet ie dereen een mannequinfiguur kan hebben. We doen er echter wel alles aan om daar zo dicht mo gelijk bij te komen. We sporten veel, eten ge zond, dragen kleding die het figuur zo mooi mogelijk uit laten komen. En bij dat laatste is de nieuwe slip van Ten Cate, Certifit Cosmetics, een welkome ondersteuning. Certifit Cosmetics is een kleine collectie da- messlips die speciaal ontworpen is om het li chaam te perfectioneren. Door de uitgebalanceerde verhouding tussen katoen en Lycra heeft de stof een juiste elasticiteit naar 4 kanten. Daardoor zit de slip perfect om het li chaam en camoufleert en corrigeert daar waar het nodig is, zonder te knellen of af te tekenen. Een slip dus met een slank- of afkleedeffect. Het est- maakte Peter Swinkels zijn debuut als ’speaker’ en mag dat meer gaan doen. De organisatie had een gelukkige hand in de keuze van haar gasten, waarbij de cabaretgroep ’Peatzzi mi scruwsaus’ hun faam bij een eerder optreden nu weer volle dig waar maakten. nu kreeg ze de gelegenheid om in het knusse pandje aan het St. Jansplein voor zichzelf te be ginnen. ’n Reeds langer gekoesterde wens ging daarmee voor haar in vervulling. Bij Nicky’s heren- en kindersalon kunt u op afspraak terecht, maar loopt u er binnen en is er tijd, dan wordt u ook tussentijds geholpen. Op maandag is de kapsalon gesloten. U kunt Monique telefonisch bereiken onder nr. 3709. We wensen haar graag van harte succes! Sinds wij een half jaar gelden de Roozendries me de in gebruik namen, hebben wij op ons geno men de Cantine te verzorgen. Hiervoor heeft het bestuur Dhr. Corn. Jansen als beheerder aangesteld, die met behulp van vrij willigers zorgdragen voor een goed verloop van de aktiviteiten en de bediening van de cantine. Al gauw bleek echter dat de beheerder in ’t be zit diende te zijn van een horecavergunning. Re den waarom dan ook Kees in overleg met het bestuur, besloot en cursus Cafébedrijf te gaan volgen. Gedurende 5 maanden heeft Kees al zijn krachten ingezet om het diploma te behalen. Afgelopen week ontving Kees het verheugende Met Koos van de Ven voor de pauze en Jan Vriens na de pauze in de ton werd weer eens dui delijk hoe jammer het is dat alle potentiële sau- welaars uit Moergestel aan de kant blijven staan. Beiden toonden aan dat er voldoende ’stof voor handen is om onderhoudende sauwels te houden. Jan Strik als ’Hannes van de Sluis’ en Wil de Weil van de Suikerpsintent kregen de lachspie ren van het publiek ook duidelijk aan het werk. Dansgroep Trend was in haar voorstelling voor de pauze met serieuze zaken bezig, maar na de pauze kwam de (jonge) hofhouding van de prins versterking geven en dat gaf een mengeling van serieuze en dolkomische taferelen. Hoedje fa voor deze inzet van de hofhouding. Cabaretgroep lekuu weet steeds beter de toon te treffen, die op een Pierevariété wordt verwacht. Laten we hen in ere houden. Albert van der Werf hetische aspect hebben de ontwerpers van Ten Cate niet uit het oog verloren. De slips zijn tail- lehoog en hebben een iets hoge beenuitsnijding waardoor een mooi slank silhouet ontstaat. Er is een serie kant en een serie voorzien van luxe elastisch kant. De modellen zijn verkrijgbaar in de kleuren wit en ivoor, van maat S t/m XXL. Ontdek de nieuwe draagsensatie: Certifit Cosmetics.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 3