U wilt een eigen huis en opeens ziet u die advertentie 'We zut zen?' Dien Ketelaars: afscheid na 20 jaar ’t 0 KVO-nieuws Rabobank Rente vanaf 6,2 (eff. rente 6,5 Met de hypotheekadviseur van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Bezoekerscentrum Oisterwijk 2. Ad Nouwens 3. Denis Mulders Deze oplossing is van: I - I I I I I I I I I I Natuurnatuurlijk? De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. Jij laat toch ook je stem horen in de Nederlandse Kinderjury? y|nN 11 Vul uw oplossing in en lever de bon in uiterlijk woensdag IIJ IV 22 februari a.s. in bij Chris van den Bijgaart Fotografie, Rootven 26. U dingt dan mee naar de prijs van f 25,-. Volgens mij werd het juiste verhaal in de MTV-uitzending verteld door: 1Jan Burgers 5w s (t X PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 1 FEBRUAR11995 BIEB NIEUWS Met het kopen van een eigen huis, kan alles plot- vormen die we in huis hebben. Maar ook met de prettig lage seling in een stroomversnelling komen. En dan is 't prettig iemand rentetarieven die we hanteren. En niet in de laatste plaats omdat te kennen op wie je kunt bouwen. Iemand bij de Rabobank we weten dat er bij het kopen van een huis meer komt kijken, bijvoorbeeld verzekeringen. hypotheekverstrekker van Nederland. Dat heeft veel te maken Degene die uw persoonlijke hypotheek compleet voor met de tijd die we voor mensen nemen. En met de nuchtere adviezen die we geven. Met de vele en flexibele hypotheek- met hem of haar praten. In de bibliotheek ligt een deelnameformulier voor je klaar! Tot ziens in de bibliotheek. Op donderdag 9 februari 1995 om 20.00 uur geeft natuurkenner Jan Marcelissen een diapre sentatie in het bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuurmonumenten. De presentatie geeft u een beeld van de ontwik- Hier enige data zoals beloofd: Maandag 6 februari: Vrouwenhulpverlening in Den Boogaard om 20.00 uur. Woensdag 8 februari: Contactmorgen met als thema: Tolerantie. Inleider is pater P. Leenhou wers. Onkosten kosten 5,- en opgave voor 4 fe bruari op telefoonnummer: 3665. Woensdag 8 februari: ’Verslik u niet’, info-avond over verantwoord medicijngebruik. In Den Boo gaard om 20.00 uur. P.S.: Zijn er leden die graag een dag mee willen langlaufen in de Ardennen (als er sneeuw ligt), we kunnen geen datum plannen. Interesse? laat dan iets van U horen. Inlichtingen: 3665: J. Her- mus. keling van de natuur in onze omgeving. Aan de orde komt onder andere hoe de mens eerst geen invloed heeft uitgeoefend op die ont wikkeling, maar later hierin een zeer groot aan deel heeft gehad. De consequenties van dit men selijk handelen zullen dan ook belicht worden. Uiteindelijk zal stil gestaan worden bij de huidige situatie. De aandacht zal hierbij vooral uitgaan naar de toekomst voor die natuur. Jan Marcelis sen zal hierbij ook aangeven dat een andere wij ze van natuur beheren zeer zeker noodzakelijk is geworden. Donderdag 9 februari om 20.00 uur dialezing. Op maandag 6 februari en maandag 6 maart or ganiseert ’t Kwartierke T-biljet avonden voor jongeren. Heb je weleens vakantiewerk gedaan in 1994 of had je een baantje in je vrije uren! Dan kan het zijn dat je recht hebt op belastingteruggave. Als je wilt weten of dat zo is willen we je hiermee (kosteloos) helpen. De avonden worden gehouden in De Roozen- dries van 19.00 uur tot 20.00 uur. Neem in ieder geval je jaaropgave 1994 mee. Deze kun je krij gen bij je (toenmalige) werkgever. Tot dan, ’t Kwartierke. Er verschijnen jaarlijks veel kinderboeken en de ze worden voor de toekenning van de Gouden en Zilveren Griffels en Penselen beoordeeld door volwassenen. Maar al 8 jaar mogen ook kinderen kenbaar maken wat zij het mooiste boek vinden d.m.v. de Nederlandse Kinderjury. De Kinderjury gaat vanaf 1 februari van start. De bedoeling is dat kinderen van 6 tot en met 16 jaar zoveel mogelijk boeken lezen die in 1994 voor het eerst in de Nederlandse taal zijn ver schenen. In de bibliotheek staan deze boeken bij elkaar en zijn te herkennen aan het Kinderjury-vignet. Hierna dient op het deelnameformulier de Top 5 geschreven te worden. Aan de hand van die for mulieren wordt er een plaatselijke en landelijk Top 5 samengesteld. Onder alle deelnemers aan de Nederlandse Kin derjury worden 1000 boekenbonnen a 5,- verloot. u regelt, is onze hypotheekadviseur. Kom binnenkort eens Niet zo’n moeilijke opgave deze week denken we... Drie broers. Wie zijn het? De twee jongens in de schoolbank van vorige week waren Tijn (Oirschotseweg) en Piet (Hei ligenboom) Ketelaars. Na 20 jaar deel uitgemaakt te hebben van Toneelgroep ’De Tweede Jeugd’ heeft Dien Ketelaars beslo ten een punt achter haar toneelcarrière te zetten. Nog eenmaal schitterde zij ’n tweetal weken gele den in het blijspel ’Zo heeft Meu Gerre het gewild’. Na de laatste avond vond 82-jarige Dien het wel letjes en nam zij op gepaste wijze afscheid van de groep en het publiek dat haar spontaan in de bloe men zette. De hele groep verdient trouwens een dik compliment voor de wijze waarop zij dit blijspel op de plan ken zette. Hun beloning vonden de spelers, regissseuse en werkers achter de schermen in drie maal een volle zaal die veelvuldig reageerde op dè talloze kwinkslagen die het stuk in zich had. jongerenwerk moergestel bijvoorbeeld. De Rabobank is- niet voor niets de grootste

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5