I iseiF GM Fa. BIJVELT- 13 VAN DE VEN CAG EN NACHT OPEN bestuurslid tevens voorzitter KVO-nieuws Barakconcours groot succes Expositie van Maria van de Berg en Thea Souer 2 vrouwelijke kandidaten De Lind Makelaardij breidt haar service uit z GEMEENTE MOERGESTEL Altijd keuze uit 25 occassions... BOVAC *uro ELF AUTOMATIC BENZINESTATION 1987 1991 1991 1989 Het Vrouwenoverleg Moergestel roept op voor deelname in een op korte termijn te vormen Vrouwenadviescommissie Oisterwij k/Moergestel Vrouwen in Vrouwenadviescommissies voor de Woningbouw (VAC) zijn vrijwilligers van alle leeftijden en met verschillende maatschappelijke en politieke achtergronden. VAC-vrouwen denken en praten mee over plannen voor woningbouw en woonomgeving. De VAC adviseert het gemeentebestuur, architecten, opdrachtgevers in de bouw en de bewoners over de praktische inrichting van woning en woonomgeving. Dit geldt met name in de sociale woningbouw. Aan de hand van toetslijsten beoordelen VAC-vrouwen woningen en woonomgeving. De kandidaten dienen een (aantoonbare) belangstelling te hebben voor wonen en architectuur. Voorts dienen zij de bereidheid te hebben tot het volgen van cursussen. Het tijdsbeslag is gemiddeld 1 a 2 dagdelen per week. Nieuw Burgerlijk Wetboek zorgt voor andere spelregels bij koop en verkoop van onroerend goed Industrieweg 5,5066 XJ Moergestel Tel. 04243 - 2134, Fax 04243 - 3716 De Opel Service-dealer voor Moergestel KVO-Moergestel organiseert voorlichtingsbijeenkomst over geneesmiddelen van de bestuurscommissie van de openbare basisschool ’De Bienekebolders’. Opel Omega Stationwagen Opel Vectra Sedan 1.8 5-drs Opel Vectra Sedan 1.6 Opel Vectra Sedan 1.6 met sportvelgen en verlaagd! Opel Kadett Sedan1988, 1990,1992 Opel Kadett 5-drs.1987 Opel Kadett 3-drs1986,1987,1988 Opel Astra GL 1.6 i 3-drs1993 Opel Astra GL 1.4 i 5-drs1992 Opel Corsa 1.4 3-drs1993 Opel Corsa 1.2 5-drs1986 VW Golf 1.5 3-drs1991 BMW 318 automatic1979 Volvo 440 5-drs1990,1991 BINNENKORT KOMEN BINNEN: Opel Astra Gl 5-drs1992 Opel Vectra 1.8 Sedan1992 Opel Vectra 1.6 Sedan1990 Fiat Uno 5-drs1992 AUTORADIO’S GO PIONEER r Philips °ver/eg Moergestel I PAGINA 7 OPEL Prijswinnaars Marcel Oerlemans, Bart Wolfs, Christien van Dijk en Cees van Dijk. ISUZU Voor nadere informatie en opgave kunt u contact opnemen met: - Carine Gerlach, tel. 04243 - 2595 of - Marja Oude Luttikhuis, tel. 04243 - 2043. Burgemeester en wethouders van Moergestel nodigen belangstellenden uit zich kandidaat te stellen voor de functie van: Lind 42 te Oisterwij k een expositie van schilde rijen van Maria van de Berg en Thea Souer. Ma ria van de Berg exposeert olieverven en aquarel len, Thea Souer gemengde technieken. De expositie is dagelijks geopend van 13.00 tot 17.00 uur. De toegang voor volwassenen be draagt 1,50, kinderen tot 12 jaar, mits onder begeleiding, gratis toegang. MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 25 JANUAR11995 De consument wordt door de nieuwe wetgeving beter beschermd op allerlei gebied. Dat geldt ook bij het kopen en verkopen van onroerend goed. Daarmee zijn er nogal wat veranderingen geko men in de regels die gelden bij het kopen en ver kopen van een huis. Al met al geniet de koper van een huis voortaan meer bescherming en ze kerheid. G. Schonck, makelaar in o.g., lid N.V.M van De Lind Makelaardij te Oisterwijk komt met een ex tra service welke inspeelt op de nieuwe wetgeving bij koop en verkoop. Regelmatig worden verkopers geconfronteerd met claims nadat een verkooptransactie heeft plaatsgevonden. Steeds meer informatie dient er gegeven te worden over het te verkopen pand. Ter bescherming van partijen bieden zij de mo gelijkheid op kosten van De Lind Makelaardij een uitgebreid bouwkundig onderzoek te laten verrichten van het pand. G. Schonck heeft voor deze dienstverlening het bouwkundig Adviesbureau Veuger B.V. in de arm genomen. Niet alleen de aansprakelijkheid van de verkoper wordt hiermede vereenvoudigd doch ook wordt er tegemoet gekomen aan de nieuwe nonnen van de Nationale Hypotheek Garantie die de gemeen tes hanteren bij oudere panden. Het is een verrijking van het dienstenpakket en geeft partijen meer zekerheid c.q. rust. Hier stond Marcel ook vanaf vrijdagavond op de eerste plaats met 226 punten, dit wist niemand te verbeteren. Hiermee won hij een kleurente levisie. Ook waren er weer extra damesprijzen: die ge wonnen werden door Christien van Dijk bij het barakken en Monique Wolfs bij het darten. Verder willen wij nogmaals onze sponsors bedan ken: Van Dijk Verhuur en Reisbureau Quality- Travel, voor hun spontane medewerking. Zonder hen had dit evenement niet kunnen sla gen. Graag willen wij u weer ontmoeten op ons vierde barakconcours. C.V. de Dorstvlegels-commissie. Op woensdag 8 februari a.s. organiseert de KVO-Moergestel, in samenwerking met het Ge neesmiddel team van het ministerie van VWS, een presentatie over verantwoord geneesmiddel- gebruik. De bijeenkomst met de titel ’Vrouwen hoeven niet alles te slikken!’ wordt gehouden in Den Boogaard, St. Jansplein, Moergestel. De aanvang is 20.00 uur. De presentatie wordt gegeven door de heer P. Mater, een van de artsen van het Geneesmiddel- team. Hij gaat in op vragen als: wat kan ik van geneesmiddelen verwachten, moet ik nu wel of geen geneesmiddelen gebruiken, hoe werken ge- Van 27 januari tot en met 12 februari is er in het heemcentrum Tn de Drye Swaentjes’ aan de rU boft met Autobedrijf Informatie De school is in 1989 gestart en het onderwijs vindt plaats volgens het concept van het 'er varingsgericht onderwijs’. Het bestuur van de school wordt gevormd door een bestuurscom missie. In deze bestuurscommissie hebben zitting: - 2 leden namens de ouders voorgedragen door de medezeggenschapsraad; - 1 lid namens en op voordracht van het onderwijzend personeel en - 4 onafhankelijke leden (niet zijnde ouders of verzorgers van de school bezoekende kinde ren). De leden van de bestuurscommissie worden door de gemeenteraad benoemd. De bestuurscommissie wordt in zijn werkzaamheden ambtelijk ondersteund. Functie-eisen - meerderjarig; - affiniteit met het openbaar onderwijs. - bestuurlijke ervaring. Procedure De procedure is in handen van een benoemingsadviescommissie. Deze commissie kan be langstellenden uitnodigen en adviseert de gemeenteraad over de benoeming. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer E. Marcus, plaatsvervangend voor zitter van de bestuurscommissie, telefoon 04243-2310 (privé) of 01612-27900 (kantoor). Belangstellenden wordt gevraagd binnen 10 dagen na het verschijnen van deze ad vertentie schriftelijk te reageren en dit schrijven te richten aan Burgemeester en wet- .houders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. 8444 neesmiddelen eigenlijk en wat zijn de risico’s? Aan de orde komen onderwerpen als werking en bijwerkingen van geneesmiddelen, het combine ren van medicijnen en het gevaar van gewenning. Ook geeft de presentatie inzicht in de kosten van geneesmiddelen. De presentatie eindigt met een praktisch deel: het zorgvuldig opvolgen van de voorschriften, de informatie op het etiket en in de bijsluiter en het bewaren en wegdoen van ge neesmiddelen. Naast allerlei informatie ontvangt men ook veel praktische tips. Verder is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen. Tussendoor wordt de vi- deoproduktie ’Door de bomen’ van het Werk theater getoond. Deze videoproduktie neemt het medicijngebruik van Vera, één van de hoofdper sonen, kritisch onder de loep. De bijeenkomst is vrij toegankelijk. U kunt zich opgeven bij Mevrouw de Kruyf, Burg, van Hees wijkstraat 4, Moergestel, telefoon 04243-2575. Het op 13, 14 en 15 januari gehouden barak en dartconcours was voor de derde maal weer een groot succes. Gezien de opkomst blijkt dat het barak en dart concours steeds populairder wordt in Moergestel. Nadat Marcel Oerlemans vrijdagavond al de lei ding nam met 94 punten bij het barakken, ver beterde hij dat aantal zelf op zondagmiddag naar 101 punten. Hiermee behaalde hij de eerste prijs namelijk een reischeque t.w.v. ƒ460,-. Ook bij het darten wist Marcel Oerlemans de eer ste prijs naar zich toe te halen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 7