Rabobank ALSTUBLIEFT! Uw nieuwe vakantiegids in Januari zaterdags open van 10.00-13.00 uur Wie zijn wijT THEMA VAN 28 JANUARI IS MIDDEN EN VERRE OOSTEN Opgespoord... K.B.O. in 1994 aktief Bovendien ontvangt u een gratis Boordevol zonnige ideëen! fotorolletje. Met uw mooiste vakantiefoto Loopt u even binnen voor een gratis maakt u dan kans op een gratis weekend advies, uw nieuwe reisgids of een Brugge, voor videoband met fraaie 2 personen. vakantie-bestemmingen en profiteer van ons Natuurlijk kunt u ook voordeel aanbod. op deze zaterdagen Als u voor 1 maart terecht voor een 1995 uw vakantie boekt hypotheek-, spaar- of bij de Rabobank, het verzekeringsadvies. grootste reisbureau van Nederland, krijgt u nu aantrekkelijke vakantiekortingen op UW VAKANTIE BIJ RABOBANK alle diensten die uw vakantie compleet MOERGESTEL GEREGELD! maken. Als u gebruik maakt van de Dan bent u van een onbezorgde vakantie kortingsbonnen die zijn ingesloten bij de verzekerd, tel (04243) 31 81 reisprogramma’s, kan uw voordeel flink oplopen. Fietsen ouderen: Warme maaitijdsvoorziening: Sociale alarmering: Zangkoor: Biljarten oudere groep: Biljarten seniorengroep: Tekenen en/of schilderen: Toneelclub: Jeu de boules Poppen maken/kleien: Handwerken gevorderden: Handwerken beginners: Sportinstuif: Ouderengymnastiek: Volksdansgroep: Stijldansen: Kaarten, dammen, schaken, etc.: Zwemmen: Fietsen senioren: PAGINA 5 Twee broers in de schoolbanken deze week. Ziet u wie het zijn? De jongeman, gezeten op het varken, die we vorige week plaatsten was Jaoneke Rijnen. kilometer en 1 week 80 kilometer. In de win termaanden wandelen i.p.v. fietsen. Geen eigen bijdrage. Akt.leider: Jan van Eldéren. Elke maandagmiddag bij geschikt weer. Afstand 30 kilometer. Geen eigen bijdrage. Akt.leidsters: Cor Willems en Tony Vriens. Hebt U interesse voor een of meerdere aktivi- teiten ga dan gewoon eens een keer kijken of het U zou kunnen bevallen. De betreffende ak- tiviteitenleider kan U nadere medelingen doen. Wij hebben veel inzendingen ontvangen, daar voor onze dank. Deze mensen kunnen een extra prijsje tegemoet zien. Helaas waren er ook ano nieme inzenders bij die dus naast de boot vallen. Dankzij jullie kunnen wij er dit jaar weer stevig tegenaan met spanning en sensatie, durf en intel ligentie in de Snert-Survival tocht van De Vur- haai. Je bloeddruk iets verhogen? Je oortjes was sen? Je benen laten trillen? Of het hogerop zoe ken? Beleef het met ons mee! Tot maandag 30 ja nuari kun je nog opgeven of je dit Vurhaai- avontuur weer wilt meemaken. De thuisblijvers zullen er spijt van hebben! Het snert-comitee MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 25 JANUAR11995 Vorige week beschreven wij welke belangen en op welke manier de K.B.O. de belangen dient. Ik ontving enkele positieve reacties met de me dedeling dat ik nog niet alles vermeld had. Men heeft hierin wel gelijk, maar onze belangenbe hartiging is zo veelzijdig dat niet alles vermeld kan worden. Men vergeet altijd wel iets. Ik had U wel beloofd om nog wat nader in te gaan op de aktiviteiten voor senioren en ouderen, in samenwerking met Raad Welzijn Ouderen af deling Moergestel en financieel ondersteund door het Gemeentebestuur. De praktische uitvoering geschied door de Aktiviteitencommissie onder voorzitterschap van Thea van Os. Voor zover mogelijk worden de aktiviteiten uitgevoerd in de Roozendries. Doch er zijn enkele aktiviteiten waarvoor de Roozendries tot heden niet geschikt is, of die van een heel andere strekking zijn. Ik laat ze even de revue passeren. Voor mensen die zelf niet meer instaat zijn om een warme maaltijd te bereiden. Vindt plaats na indicatie door zuster van Thuiszorg. Eigen bij drage wordt 7,25 per maaltijd. Akt. leidster mevr. Schoenmakers. Voor mensen die, om langer zelfstandig te kun nen blijven wonen, behoefte hebben aan een waarschuwingsapparaat om bij camiliteiten direct geholpen te kunnen worden. Eigen bijdrage af hankelijk van het inkomen. Oefent elke maandagochtend van 10.00 uur tot 11.30 uur in de Roozendries o.l.v. een deskun dig dirigent. Kleine eigen bijdrage voor eventuele kosten. Akt.leider Frans Vorstenbosch. Spelen op maandag-, woensdag en vrijdagmidda gen in de Roozendries. Eigen bijdrage 0,75 per middag bij minimaal 14 deelnemers. Akt.leider Piet Hoeven. Spelen op dinsdagmiddag het hele jaar. Donder dagmiddag in de wintermaanden en maandaga vond in de wintermaanden. Eigen bijdrage wordt 0,75 per deelnemer per dagdeel bij minimaal 14 deelnemers. Akt.leider: Jan Jansen. Oefenen op dinsdagmiddag hele jaar en op don derdagmiddag in de winter. Onder deskundige leiding. Eigen bijdrage voor de eventuele kosten. Akt.leider: Theo Roozen. Winterbezigheid van september tot en met janua ri. Ze brengen avondvullende toneelavonden voor het publiek o.l.v. een regisseur. Kleine eigen bijdrage voor eventuele kosten. Akt.leidster: mevr. Sj. van Lieshout. Spelen op woensdagmiddag bij geschikt weer. Is buitensport voor dames en heren, op het terrein bij de Roozendries. Kleine eigen bijdrage voor eventuele kosten. Akt.leiders: Mar. Jonkers en Jo van Esch. In cursus-verband, 16 lessen o.l.v. 2 leidsters. Eigen bijdrage voor enkele te maken kosten. Akt.leidster: mevr. Steenbakker. Elke dinsdag en donderdag voor de middag. On der supervisie van een groepsleidster. Kleine eigen bijdrage voor eventuele kosten. Akt.leidster: mevr. Ligtvoet. Nieuwe te starten club, met diverse mogelijkhe den. O.l.v. een kundige juffrouw. Kleine eigen bijdrage voor eventuele kosten. In de sporthal. Elke woensdagmorgen behoudens de zomermaanden. O.l.v. 2 sport/gymleraren. Met gymoefeningen en sportoefeningen. Bijdrage voor de te maken kosten. Akt.leider: Wil Do- minicus. Elke week op dinsdag tot 3 uur. O.l.v. erkend gymleraar. Kleine bijdrage voor kosten. Akt.leidster: mevr. Steenbakker. Elke week op dinsdagmiddag na 3 uur. O.l.v. deskundige leiding. Kleine bijdrage voor de kosten. Akt.leidster: mevr. Steenbakker. Voor beginners en enigzins gevorderden. Elke woensdagmiddag. Om de 14 dagen instructie van erkend dansleraar. Eigen bijdrage volgens voor schrift. Akt.leidster: Piëta Heijkants. Elke middag in de Roozendries bij voldoende be langstelling. In het zwembad te Oisterwijk. Op speciale dagen in extra verwarmd bad. O.l.v. sportleraar. Ook watergym. Speciale tarieven voor entree ouderen. Elke maandagmiddag. Afstand: 3 weken 50

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 5