Nog eens vier generaties Hoofdprijs f 250 Vol met Gèssels amusement m.m.v. D.J. Alex Piere variété 1995: in Verder nog vele waarde volle prijzen! Vrijdag 20 januari vanaf 21.00 uur: Back to the Sixties Zo is er maar één! Spelregels gescheiden inzameling glas DE ROOI Q f PANNEN Vrijdag 20 januari om 20.30 uur in de zaal van ’Breda’s Welvaren’ I -5 V.O.G.G., van kribbe tot Marco Borsatoü Hans d’n Brouwer op 21 januari a.s. 4F E E Nu de feestdagen weer achter de rug zijn heeft menigeen alweer de carnavalskriebels. Temeer daar 1995 een jubileumjaar is voor C.V. de Pierewaaiers, hetgeen uitbundig gevierd zal worden in de residentie bij Komende activiteiten Carnaval i i E 2 c p u - PAGINA 9 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 18 JANUAR11995 O B? CENTRUM VOOR ONDERNEMERSONDERWIJS Tilburg, tel. 013-685905 <u Dit jubileumjaar van C.V. De Pierewaaiers staat sowieso weer bol van de activiteiten. Op 11 fe bruari biedt het Pierevariété U echte Gèsselse carnavaleske sauwel van de bovenste plank ge combineerd met optredens van enkele Gèsselse dans- en cabaretgroepen. Daarnaast zullen ook enkele regionale toppers acte de presence geven waaronder onder andere de vermaarde Helmond- se cabaretgroep Petazzi mi Scruwsaus, tonprao- ter Jan Strik als Hannes van der Sluis en Wil de Wel van de suikerspintent welke vorig jaar furore maakte met haar optreden. Blaosorkest ’D’n Vollen Blaos’ uit Berkel-Enschot, hartstochtelijk ondersteund door één van de prominente leden van de hofhouding van C.V. de Pierewaaiers, is ook present. Het duurt nog een aantal weken voordat het Car navalsbal van KPJ Kring Tilburg weer voor de deur staat. Maar we willen jullie nu al informeren over de kaartver koop voor dit Carnavalsbal in Moergestel. Evenals voorgaande jaren vindt dit spektakel weer plaats in Den Boogaard. Dit jaar op vrijdag 24 februari. KPJ Moergestel heeft maar een be perkt aantal kaarten in het bezit. In tegenstelling tot andere jaren, zijn de kaarten alleen verkrijgbaar in D’n Tob op vrijdagavon den vanaf 21.00 uur. KPJ-leden kunnen op vrij dag 20, 27 januari en 3 februari hun kaartje af halen. Op vrijdag 10 en 17 februari kan de rest van de kaartjes opgehaald worden, dan ook door niet-leden. Dus voor 10 februari kun je als niet- lid nog geen kaartjes krijgen en KPJ-leden krij gen voor die datum maar 1 kaartje per lid mee naar huis! Voor KPJ-leden is het kaartje gratis en niet-leden betalen 10,- p.p. voor een kaartje. Om de glasinzameling goed te laten verlopen, is een aantal spelregels opgesteld. - Elke kleur glas moet in het goede vak. Zo wordt voorkomen dat de kleuren in de bak door elkaar komen. Als dat wel gebeurt, wordt de hele partij afgekeurd. - Andere kleuren glas, zoals blauw of zwart glas, moeten in het vak voor bruin glas. Van dit glas worden donker gekleurde glassoorten gemaakt. - Doppen, deksels en kurken horen niet in het glas thuis. Ook lampen en aardewerk, zoals je neverkruiken, mogen niet in de glasbak. - Het is belangrijk om de omgeving van de glas bakken schoon te houden. Afval trekt immers afval aan. Dozen of plastic mogen niet bij de glasbak achtergelaten worden, tenzij in de Dr. Ahausstraat I Middelbare opleidingen Horeca, Cursussen Trainingen handel, horeca en toerisme Fatimastraat 35 Middelbare opleidingen handel Textielplein 86 Middelbare opleidingen toerisme Lourdesplein 4 Handelsmavo (VBO en MAVO) v? o De V.O.G.G. (vereniging voor ouders en ver wanten van verstandelijk gehandicapten), heeft alweer twee geslaagde activiteiten achter zich liggen. Op 23 december j.L, vond de Kerstviering plaats, in de Kapel van het Trappistinnen- klooster in Berkel-Enschot. Veel van onze kinde ren hadden thuis iets gemaakt, om het thema; het gezin, beter tot zijn recht te laten komen. Rec tor Mercx pastte dit op zijn eigen wijze mooi in. Na de viering was er een goed verzorgde koffie tafel, in café ’t Raadhuis. Daar werden de vele en mooie kerststukjes traditioneel verloot. Op 7 januari was er een nieuwjaarsborrel in ’t Draaiboompje, ook weer voor iedereen. Na het openingswoordje van onze voorzitter, Rinie Roo sen, werd de champagnetoren ingeschonken. Zo bruisend als de champagne was, werd ook deze avond. We hadden een wervelende show van on ze artiesten, de'disc-jockey’s gaven zich ook he lemaal!! Nieuwe artiesten hebben zich alweer aange- kondigd! De volgende activiteit is de carnaval, dus smeer je kuiten maar alvast in!! Op le Kerstdag 1994 werd Nina Janssen geboren, dochter van Goris Janssen en Carin Janssen-de Kruijf, Past, van Doorenstraat 7. Nina maakte de vier generaties vol. Op de foto: baby Nina, moe der Carin (26), oma Riet de Kruijf-Schols (48) en overgrootmoeder Trees Schols-Goor (81). Laatst genoemde is woonachtig in Kerkrade. gemeester, de plannen voor een nieuwe sporthal, de reconstructie van het Rootven, de verhuizing van de Spar etc. (één van de sponsors; ook niet onbelangrijk), en zo kan ik nog wel even verder gaan. Voorts zal cabaretgroep lekuu op de voor de meesten onder ons inmiddels wel bekende - of moet ik zeggen: beroemde wijze - van zich la ten horen. Last but not least staat een spette rend optreden van Dansgroep Trend met de hofhouding van C.V. de Pierewaaiers op het programma welke laatste hiermee hun debuut op de bühne maken. Op 11 februari is Den Boogaard weer gereser veerd voor een avond vol Gèssels amusement van de bovenste plank. Als echte Gèsselse -en wie is dat niet- mag je dit spektakel niet missen. Dit neemt niet weg dat ook diegenen uit de dorpen om ons heen van harte welkom zijn. Onze stadsprins Pier XXXIII (Hans d’n Brouwer) zal een ieder weer persoonlijk welkom heten bij de ingang van Den Boogaard. In de komende weken zullen we u nader berichten over de inhoud van het programma en de kaartverkoop. Dus hou de ze publicaties goed in de gaten. 16.00 uur De nadruk ligt dit jaar echter op de echte Gès selse artiesten. Zo noem ik onder ander Koos van de Ven en Jan Vriens die ieder op hun eigen wijze in de ton zullen staan. Daarbij zal op luchtige wijze weer menigeen op de korrel worden genomen. Er is het afgelopen jaar in Gèssel dan ook nogal wat gebeurd. Wie herinnert zich niet het afscheid van de bur- daarvoor bestemde vuilnisbak. Ook glasscher ven kunnen worden opgeraapt en in de glasbak worden gegooid. - Platglas (ruiten) past niet in de ronde gaten van de glasbak. Dit glas dient naar de speciale 'platglas’-bak gebracht te worden bij het Kringloop Bedrijf te Oisterwijk of naar de mi- lieustraat van de Centrale Afvalverwerking van het SMB, Spinder te Tilburg, te worden ge bracht. van 11.00 uur tot groen glas bruin glas wit glas

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 9