bij Audacia Kverkooyen Ad van den Boer Rabobank Zo is er maar éénl Schoolhandbal- tournooi isolerende beglazing schilder- en behangwerk Vrijdag 6 januari 20.30 uur in de kantine aan de Molenstraat P.R. BLESSING-VAN LUIJT P.N.L.H. TERWINDT huisartsen Kerstkleurwedstrijd Oirschotseweg 2, 5066 CJ Moergestel, Telefoon 1204 Voor al uw: Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 Scharen-Messenslijperij Graafschap Wagenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 04242 -16833 Naast nog ’n aantal waardevolle prijzen staat het gebruikelijke kopje koffie natuurlijk ook weer voor onze kieners klaar! SPREEKUREN volgens afspraak ’s-morgens 8.00-10.30 uur ’s-middags vanaf 13.15 uur dinsdag tot 12.00 uur TELEFONISCH SPREEKUUR 12.00-12.30 uur HOOFDPRIJS: ƒ250 Schildersbedrijf Komende activiteiten: Nieuwjaarsreceptie: Skiën Oproep voor Carnaval MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 4 JANUAR11995 PAGINA 3 Voortaan herkent u ons aan dit beeldmerk De Rabobank is een bank met een idee. Het idee dat je samen sterk bent. Of je nu je eigen bedrijf hebt, ergens in dienst bent of nog studeert. Of je nu van ver komt of gewoon van hier. Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. Bij de Rabobank draait het namelijk om u. En niet om aandeelhouders, want die hebben we niet. Zo zien we 't bij de Rabobank. Al vanaf de eerste dag. Zo zullen we 't ook altijd blijven zien. En omdat we een bank zijn van mensen vóór mensen, herkent u ons voortaan aan dit beeldmerk. Alle leden zijn op vrijdag 6 januari welkom in het geheel vernieuwde clubhuis D’n Tob om samen knallend het nieuwe KPJ-jaar in te luiden. Op deze avond houden we een veiling. Als er KPJ- ers zijn die allerlei spullen kwijt willen, dan kun nen ze naar Johan van Daelen bellen (tel. 1951) en dan regelt hij wanneer je de spullen af kunt ge ven bij D’n Tob. We hebben al een aantal spul len bij elkaar verzameld maar alle ’nieuwe’ aan voer is welkom. Verder wordt er gezorgd voor een hapje en een drankje en dit alles zal opgeluisterd worden door hedendaagse, sfeervolle .muziek. Op 6 januari hebben wij de drank en frisdrank goed koud staan, dus kom samen met ons toosten op het nieuwe jaar en wie weet ga jij wel met leu ke spullen voor een leuke prijs naar huis! Tot ziens in D’n Tob. Aanvang 20.30 uur. Op vrijdag 13 januari gaan we skiën bij de Beekse Bergen. We kunnen daar terecht van 18.00 uur tot en met 22.00 uur. Het is de bedoeling dat iedereen zorgt voor eigen vervoer. Na 22.00 uur houden we een Après Skiparty in D’n Tob. Voor KPJ-leden is deze activiteit gratis, introducés be talen de normale prijs. We willen dit jaar met de KPJ weer deelnemen aan de carnavalsoptocht. Daarom zoeken wij: een platte wagen (4 a 5 meter); en een ruimte om de wagen te bouwen. Als jullie ons kunnen helpen om ook deze keer weer mee te doen aan de optocht, laat dit dan even weten aan: Patrick van Zon, tel. 1779. Hieronder volgt de uitslag in willekeurige volg orde van de kleurwedstrijd 2de kerstdag in ma nege F.E.V.I.O.R.: Peter van de Crommenacker, Joost van Roessel, Sanne van de Meydenberg; Laura van Esch, Maartje van Roessel, Niels van de Meydenberg, Xander van Rijn, Niki Peltzer, Richard van de Meydenberg, Roel van Rijn. De prijswinnaars kunnen de prijzen afhalen op zaterdag 7 januari 1995 om 13.00 uur in de ma nege van F.E.V.I.O.R. Allen proficiat. Afgelopen dinsdag 27 december, een druilerige dag. Dus heerlijk weer om binnen te sporten. Alle kinderen uit de groepen 3, 4 en 5 van de basis scholen waren uitgenodigd en speelden een hand- baltoernooi in de Vonder. Een leuke manier om kennis te maken met de handbalsport. Eerst waren de jongsten aan de beurt. De kinderen uit groep 3 samen met de meisjes uit groep 4. De eerste wedstrijdjes was het echt wennen, maar na verloop van tijd kre gen ze het spelletje goed door en waren zeer fa natiek bezig. Er vielen doelpunten over en weer, maar het ging zeer gelijkmatig op. De rode hoofdjes bewezen hun sportieve inzet en er moest natuurlijk iemand als winnaar uit de bus komen. De uitslag was als volgt bij de mini’s: 1. Graaf van Ursel 1; 2. Graaf van Ursel 2; 3. Hertog Jan. Daarna kwamen de jongens uit groep 4 en de kinderen uit groep 5 aan de beurt. Dit ging al meteen fanatiek van start. Zij hadden immers af kunnen kijken bij de mini’s of wisten nog van vo rig jaar hoe het handbalspel gespeeld moest worden. Ook hier waren de onderlinge verschillen zeer klein en op het einde was er een finale-wedstrijd tussen de nr. 1 van poule A en de nr. 1 van pou le B. De einduitslag bij de welpen was: 1. Hertog Jan 1B; 2. Graaf van Ursel 2A; 3. Graaf van Ursel IA; Bienekebolders 2C; 4. Graaf van Ursel 2B; Hertog Jan IC. Iedereen die geholpen heeft, ook de aspiranten die coach waren en hun team zo aangemoedigd en geholpen hebben, heel hartelijk bedankt! Kinderen die het leuk vonden en graag eens een tijdje geheel vrijblijvend mee willen trainen, kunnen vanaf dinsdag 10 januari om 15.30 uur (direct uit school) naar de Vonder komen en kijken of je je thuis voelt bij ons handbalteam.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 3