Laura Berkers naar Brazilië c Driekoningen zingen 1.000,- voor Theo Raaijmakers 6 januari 1995 KETELAARS Ook dit jaar ruim 3.000 bezoekers bij levende kerststal Aphrodite ’Den Boogaard’ 16.00-17.00 uur MTV-radio vanaf nu wekelijks te beluisteren Opsporing verzocht!! ’De Tweede Jeugd’ speelt weer toneel! WOENSDAG 4 JANUAR11995 - 19e Jaargang - Nr. 841 TIVOLISTRAAT 75 TELEFOON 013 - 434907 TILBURG Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en het TV-kanaal Hoewel de weersomstandigheden niet ideaal waren, kwamen er ook dit jaar weer ruim 3.000 bezoekers naar de le vende kerststal in manege FEVIOR. Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243 - 1474.7 •9 Huidverzorgingsinstituut Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) l I® Utsne rtco mit ee Si: In de vorige editie van ’Móergestel-Nieuws’ maakten we in een artikel melding van het a.s. vertrek van zuster Laura Berkers naar Brazilië. Bijgaande foto werd daarbij abusievelijk niet afgedrukt. Laura gaat naar Sancta Rita in het noorden van Brazilië een collega-zuster uit Oisterwijk helpen met het wijkwerk, speciaal de zorg voor moeders en kinderen. Dinsdag 17 januari vertrekt ze voorlopig voor ’n periode van twee jaar. Door de ijzel kwam de belangstelling wel wat la ter op gang, maar toch werd het kerstspel 11 maal opgevoerd. Meer dan de helft van de bezoe kers kwam van buiten Moergestel. De grote par keerplaats voor de manege was dan ook constant volledig bezet. Al met al, het was een gezellige drukte, maar vooral de kinderen genoten van het rijden op de aanwezige pony’s, zodat het wach ten op de eerstvolgende opvoering van het kerstspel werd veraangenaamd. Inh etj aarl 991199 2ofl 993z ijnwijh et vurh aais ner tree eptve rlo renz ijd iei nhe tbez itz ijnv an- he tju ist evur ha aisne rtr ece ptku nne nee nenv el opp eme tdi tree ept ind ebu sdo enb ijbu ro 7 6 i nde ree hte rbo ven ho ekv erm el de nvu rha ais ner tree eptv erg eet ni eto mjen aamt everm eld e n. Ook een woord van dank aan onze sponsors: de Rabobank, Brameco, Gebr. van der Zanden, de firma Verbakel, In den Korenmaaier en De Paardebloem voor hun geldelijke en materiële steun, want zonder deze steun is dit traditionele kerstgebeuren in Moergestel niet mogelijk. Het kerstspel zelf werd weer uitstekend ge bracht in de prachtige kerststal, uitgebreid met herberg ’In den Bonten Os’. Je zag vooral de kinderen, die als herder aan dit spel meededen, genieten van dit echte kerstspel. 2Daarom wil het Kerststalcomité zijn dank uit spreken voor de welwillende en vrijblijvende me dewerking van zovele Moergestelnaren, waar door het kerstgebeuren vooral voor kinderen weer zo aanschouwelijk kon worden opgevoerd. Ook dank aan de ruim 3.000 bezoekers, van wie wij er het volgende jaar weer veel terugverwach ten, want zo’n grote belangstelling is een ware beloning voor alle medewerkenden. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12,00 uur; advertenties tot en met zondagavond Het afgelopen jaar is MTV-radio gestart met één uitzending per 2 weken. Vanaf deze week komt daar verandering in. Na een aanvankelijke zgn. ’proefperiode is nu besloten om vanaf deze week wekelijks uit te gaan zenden. Elke zondagmorgen van 11.04 tot 13.00 uur is er het zondagmorgenprogramma ZM, dat beurte lings zal worden gepresenteerd door Peter van de Wouw en Corné Schoenmaker. MTV-radio vindt op op de 87.6 Mhz. via de ka bel en is ook te ontvangen via het televisieka naal van MTV. Zoals u van ons gewend bent komen we ook dit jaar weer met een toneelstuk. Het is ditmaal een blijspel in drie bedrijven en het heet: ’Zo heeft Meu Gerre het gewild’. Het is een stuk met mooie uitspraken, dus dat wordt zeker lachen geblazen. Wij spelen op donderdag 19 januari om 14.00 uur alleen voor de ouderen in Moergestel. Op zaterdag 21 en maandag 23 januari spelen we ’s avonds om 20.00 uur voor iedereen. Alle uit voeringen vinden plaats in Den Boogaard. Het is beslist de moeite waard dus kunt u alvast een van de tijdstippen vrij houden om te komen kijken. I Het Bevrijdingspopfestival, een initiatief van KPJ, ’t Kwartierke en Scouting, dat plaatsvond op za terdag 29 oktober jl. leverde zo’n positief resultaat op dat besloten werd de helft daarvan ter beschik king te stellen aan Theo Raaijmakers in Cochagamba, Bolivia. Afgelopen Oudejaarsavond werd een cheque met overeenkomstige waarde overhandigd door vertegenwoordiger Hans Denissen aan de voorzitster van de M.O.V.-groep. Zuster Beatrix en Harrie Smolders tijdens de live-uitzending van MTV. Telefonisch werd Theo tijdens de uitzending daarvan op de hoogte gebracht. Een van de andere gasten in het programma was o.a. Tinus van Berkel, die afgelopen jaar een punt zette achter zijn carrière als postbode. I X

Weekblad Moergestels Nieuws | 1995 | | pagina 1