Rabobank. Aangenaam. Kalverdrieling ziet levenslicht... Rabobank ALSTUBLIEFT! I Theo Heisterkampprijs voor Moergestel TV NC 4 Uw nieuwe vakantiegids Kerstgroepen tentoonstelling in het Poppenmuseum te Tilburg stiva/ 9 I RTV-Award voor Oisterwijkse LOVO I in Januari zaterdags open van 10.00-13.00 uur T* *ss I kV n THEMA VAN 7 JANUARI IS HET CARAIBISCH GEBIED - De documentaire ’Moergestel in de oorlogsjaren’, gemaakt door Theo Verbakel, Huub van Elderen en Leon Verhoeven, uitgezonden in novem ber, heeft op het RTV-festival de Theo Heisterkamp Aanmoedin- Tweede keer gingsprijs gekregen in de categorie Informatie en Cultuur. Uit het juryrapport MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 21 DECEMBER 1994 PAGINA 7 Als u voor 1 maart 1995 uw vakantie hypotheek-, spaar- of verzekeringsadvies. UW VAKANTIE BIJ RABOBANK MOERGESTEL GEREGELD! J vakantie-bestemm ingen en profiteer van ons voordeel aanbod. Bovendien ontvangt u een gratis fotorolletje. Met uw mooiste vakantiefoto maakt u dan kans op een gratis weekend Brugge voor 2 personen. Natuurlijk künt u ook op deze zaterdagen terecht voor een Dan bent u van een onbezorgde vakantie verzekerd, tel (04243)31 81 Een mensfiguur op een zonnewijzer moet de nieuwe identiteit van de coöperatieve Rabobank symboliseren. Het nieuwe logo wordt met ingang van 1 januari 1995 ingevoerd. De afgelopen jaren zijn binnen de Rabobankor- ganisatie diverse programma’s opgezet om te ko men tot verhoogde efficiency en een meer klant gerichte oriëntatie. De introductie van nieuwe werkwijzen en een aanzienlijke automatisering- sinspanning horen hierbij. Naast de veranderingen binnen de bank gaf ook toonstelling van traditionele kerstgroepen en oude kerstballen. De kerstgroepen staan, tussen de poppen, ver spreid over drie verdiepingen van het museum. Zowel kinderen als volwassenen zullen beslist genieten van een bezoek aan het Poppenmu seum, Telefoonstraat 13-15, Tilburg, tel. 013-436305. Openingstijden: iedere woensdag- en zondagmid dag van 2 tot 4 uur. Tussen Kerst en Nieuwjaar iedere dag geopend van 2 tot 4 uur. Eerste Kerstdag gesloten. Met de feestdagen in zicht is er hard gewerkt om het museum om te toveren in een sfeervol kerst- paradijs. Tijdens Kerst en Nieuwjaar is er een speciale ten- i Donderdagavond 15 december kwamen rond 23.00 uur deze drie kalveren ter wereld bij To en Wil Boordevol zonnige ideëen! Loopt u even binnen voor een gratis advies, uw nieuwe reisgids of een videoband met fraaie boekt bij de Rabobank, het grootste reisbureau van Nederland, krijgt u nu aantrekkelijke vakantiekortingen op alle diensten die uw vakantie compleet maken. Als u gebruik maakt van de kortingsbonnen die zijn ingesloten bij de reisprogramma’s, kan uw voordeel flink oplopen. In het congrescentrum ’De Reehorst’ in Ede vond afgelopen maandagavond de bekendmaking en uitreiking plaats van het door de Stichting Ne derlands Fonds voor de Lokale Omroep georga niseerde festival. Voor de wedstrijd, bestemd voor alle landelijke lokale omroepen, waren 89 tv-programma’s en 104 radioprogramma’s ingestuurd die allemaal door een vakjury, onder leiding van Maartje van Weegen, werden bekeken en beluisterd. Moergestel TV nam voor de tweede maal aan het festival deel en viel voor de tweede keer in de prijzen. De eerste keer, vorig jaar, kreeg men een prijs van 2.500,- in de vorm van apparatuur van Sony, een van de hoofdsponsors. Nu bestaat de prijs uit een geldbedrag van 1.000,- naar eigen dunken te besteden. F Na bekendmaking van de prijzen werden frag menten getoond uit de bekroonde documentai re en zagen we o.a. Janus Hofhuizen en Graard Ketelaars op het grote scherm van ’De Ree horst’. Theo Verbakel mocht vervolgens de prijs in ontvangst nemen en het daarbij behorende ju ryrapport. De jury noemde het programma goed gedocu menteerd en konkludeerde dat men terecht had gekozen voor - naturel - praters. Opmerkelijk vond de jury het gebruik van eigen archiefmate riaal. In een aantal gevallen had men het programma visueel aantrekkelijk kunnen maken door het ge bruik van bijvoorbeeld foto’s. Tot slot schrijft zij: dit is goede lokale televisie. De prijs betekent voor Moergestel-TV natuurlijk weer een aanmoediging om op de ingeslagen weg voort gaan. Twee maal deelnemen en twee maal in de prijzen is tenslotte niet gering! De le prijs in de categorie Informatie en Cultuur was voor het Oisterwijkse LOVO dat voor de eer ste keer deelnam. Moergestel TV, dat uiteraard haar collega’s afgelopen maandag in Ede felici teerde, gaat trachten de prijswinnende documen taire T944, Oisterwijk bevrijd’ (duur 19 minu ten) in de maand januari in Moergestel te laten zien. marktonderzoek naar de bestaande huisstijl aan leiding tot de introductie van een nieuw beeld merk. uit peilingen is gebleken dat slechts 45 procent van de nederlanders het uit 1972 dateren de beeldmerk geassocieerd met ouderwets en hoekig. De Rabobank ziet het nieuwe beeldmerk als een symbool van de overgang van de klassieke bank met massaprodukten naar een nieuwe bank die het ’persoonlijk bankieren’ voorop stelt. De bank wil met haar nieuwe gezicht zichtbaar maken dat zij een bank van en voor mensen is. 1 riGri.-., Hendriks aan de Heizenschedijk 9 te Moergestel. Moeder Hertha 1 had het er bepaald niet makke lijk mee, maar het resultaat mocht er zijn. Bijzonder? Jawel, want het betreft hier drie zgn. vaars kalveren hetgeen zeker niet alledaags is. Hertha 1 poseerde met haar drie nakomelingen gewillig voor onze fotograaf. «BS», FjjglE FF®

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 7