Auto Verhoeven December. De voordeligste maand van het jaar. 20-jarig bestaan in Oisterwijk! Oisterwijk B.V r APPELTAART ^95 BRIOSSEN A95 Mr P.Th.A. de Hair, notaris te Oisterwijk, BROOD- EN BANKETBAKKERIJ QJ KOOWENBERG Ad van den Boer TARWEPUNTJES b^X«p-”’nniTe 5 STUKS nu Na maanden van hard werken is het dan zover. Wij zijn trots op ons geheel vernieuwde pand en ons PGB-nieuws Zondag 18 december geopend van 11.00 tot 17.00 uur!!! Vandaar t/m 31 december grandioze PEUGEOT-aanbiedingen! Wilt u een bakker aan de deur? Wij hebben verse produkten te kust en te keur!!! GV ’de Borrelaers’ laat van zich horen Hierbij nodigen we u uit voor een bezoek aan onze eindej aars show. Want t/m 31 december is het bij ons de voordeligste maand van het jaar. Met diverse speciale modellen die nu extra compleet zijn uit gerust en extra aantrekkelijk zijn geprijsd. Met fantastische accessoire- aanbiedingen en met extreem voordelige financieringsmoge- lijkheden. En met voordeel dat kan oplopen tot maar liefst 5.673,-! Al met al bijzonder goede rede nen om nog dit jaar als een vuurpijl naar onze showroom te komen. Zeker als u weet dat de aanbie dingen gelden zolang de voor raad strekt. U bent van harte welkom! Sprendlingenstraat 35, Oisterwijk, Tel. 04242-82429 YjO is CY n/7 maar éénl Peugeot tijdens onze I heropening^‘/4m 31 december 1994^ NU Telefoon 013-424177 Hoevenseweg 55 1 Lekker smullen bij de thee: deelt mede dat de openbare executoriale verkoop van het pand De Sonman 3-3a te Moergestel op 13 en 20 december 1994 niet doorgaat. Scharen-Messenslijperij Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 04242 - 16833 T sffi Komende activiteiten Dartstoernooi Kerstbingo Nieuwjaarsreceptie Contributie seizoen ’95 Lekker snoepen bij de koffie: Lekker smullen bij de thee: Lekker eten bij ’t ontbijt: 5 stuks NU PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 14 DECEMBER 1994 0 2?5 per PEUGEOT De Peugeot 405 Break Crystal. Exclusieve uitstraling. Aantrekkelijke prijs. Vanaf f 40.190,-. De Peugeot 405 Crystal. Uitbundig uitgerust. Bescheiden geprijsd. Vanaf f 36.530,-. De Peugeot 306 Crystal. Nu met f 1.870,- korting. Dus vanaf f 31.990,-. De Peugeot 106 Crystal. Nu met f 1.600,- korting. Dus vanaf f 25.995,-. L Op zaterdag 26 november jl. was de Camavalss- feer al te proeven in café de Brouwer. Daar hield Gezelligheids Vereniging (G.V.) de Borrelaers haar eerste officiële prinsverkiezing. Om negen uur ging de vraag al rond bij de geno digden gasten: ’Wie zou het worden, wie zou het toch zijn?’, zelfs de Raad van 12 was aan het poulen. Om tien over tien was het dan zover. We hadden al laten weten dat de prins op spectaculaire ma nier bekend zou worden gemaakt. Iedereen werd verzocht om naar buiten te gaan, daar stond een hoogwerker voor de Borrelaers klaar. Na een fantastische vuurwerkshow kwam de hoogwerker beneden, het geroddel ging weer: ’Wie zou het zijn, wie zou het toch worden’. Ook bij de gasten, C.V. de Pierewaaiers en C.V. de Durdraaiers, was de spanning al te snijden. Prins Hans en vervangend prins Adri zaten ook vol spanning op hun nieuwe collega te wachten. Bij de Borrelaers brak er nog even paniek uit. De nieuwe prins zat al in het bakje maar was zijn ca pe vergeten. Onze omroeper Corné Zoontjens moest zich door de menigte begeven die zich bui ten verzameld had, om de schitterende cape te bemachtigen. Om 22.09 uur waren ze zover, de bak ging de lucht in. Na wat strubbelingen m het bakje met de cape (prins kreeg hem niet aan), kwamen ze weer naar beneden. En daar kwamen ze, Comé maakte het nog wat spannender. Het vuurwerk raakte op. Corné riep ex-prins Ralf maar die zei dat hij het dit jaar aan iemand anders overliet. De vraag ging weer: ’Wie zou het wor den, wie zou het zijn’ (Kees of Stein). Maar daar kwam hij, het werd... Jurgen den Irste, beter be kend als Jurgen Snelders. Daarna werd de adju dant nog bekend gemaakt in de bomvolle zaal. Ralf zal deze taak op zich gaan nemen in dit knotsgekke camavalsjaar. Jurgen den Irste kwam daarna met zijn speech en zei dat zijn raad een groepje was, waar best een scheetje of boertje ge laten mocht worden. Na deze toespraak kregen we nog de gebruikelij ke plechtigheden met de andere verenigingen en maakten we er een nog onvergetelijk feest van. Verder bedanken wij de mensen die voor ons de ze fantastische avond mogelijk maakten. Want zonder hen, de sponsors en kledingadviseuse Corrie, zou deze avond geen doorgang hebben kunnen vinden. Durdraaiers maak je borst maar alvast nat, 17 december komen we er aan. Bestuur en leden G.V. de Borrelaers Het Bestuur nodigt U uit tot het bijwonen van onze laatste achterban vergadering van dit jaar. Deze bijeenkomst vindt plaats op maandag 19 december a.s. om 20.30 uur in de zaal van het Centrum. Besproken zullen worden o.a. de agendapunten van de raadsvergadering van donderdag 22 de cember a.s. Vrijdag 16 december in D’n Tob. Wie verslaat de kampioen van 1993? Aanvang 20.30 uur. Vrijdag 23 december. Ook deze keer zijn er weer grandioze prijzen te winnen. Met als Hap op de vuurpijl een super deluxe hoofdprijs. Een drank je en een hapje staan dan voor jullie klaar in een sfeervolle versierde Tob. Aan vang 20.30 uur (ook niet-leden zijn dan welkom). Alle leden zijn op 5 januari welkom in D’n Tob om samen knallend het nieuwe jaar in te luiden. Op deze avond houden we ook een ’veilinkje’ die geleid gaat worden door een ’echte’ veiling meester (meer informatie over deze veiling: Jo han van Daelen, tel. 1951). Verder wordt er ge zorgd voor een drankje en een hapje en dit alles zal opgevuld worden door hedendaagse sfeervolle muziek. Op 5 januari hebben wij dechampagne koud staan, dus kom samen met ons toosten op het nieuwe jaar! tot ziens in D’n Tob. Aanvang 20.30 uur. Activiteiten die we gepland hebben voor de maand januari zijn: skiën (13 januari) en een après ski-party (20 januari). De decembermaand is weer aangebroken en dat betekend dat we aan het eind van de maand weer bij jullie langskomen om de contributie op te halen. Is je adres het afgelopen jaar veranderd, of wil je lid worden van KPJ-Moergestel? Laat dit dan even weten aan Erica Rijnen, tel. 1315. De contributie is ook dit jaar weer 40, persoon. Aspirant leden (14 tot en met 16 jaar) 25,- per persoon.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 11