SPAR Vogelvereniging ’Moergestel’ houdt jaarlijkse tentoonstelling ’De Sultan van szSU 7 Sansoelawa* Achterham KETELAARS M. RAATS - ROOTVEN 41 - MOERGESTEL Kalkoen tournedos Varkens- braadstuk Ardenner boterhamworst Douwe Egberts roodmerk koffie gemalen 250 gram Spaanse hand- sinaasappelen Profiteer voordat u slapen gaat... B i a Fanta sinas Videoband Bevrijdingsfeesten Enkele van onze weekaanbiedingen: 1 KVO-nieuws V oorbereidingen levende kerststal weer op gang Vrijdag, zaterdag en zondag in 7 Stokske Vrijdag en zaterdag in ’Den Boogaard’ ’Die Naemloose Speelers’ zijn er weer helemaal voor onze jeugd dit jaar 100 gram kilo 100 gram Aanbiedingen geldig t/m zaterdag 26 november 1994 TIVOLISTRAAT 75 Afgelopen weken zond MTV het he le bevrijdingsgebeuren in totaal drie keer uit. Indien u belangstelling heeft voor een videoband met daarop de totale uitzending (bijna 2 uur!), die dus di rect vanaf de moederhand is geko pieerd, dan kunt u die bestellen bij Peter Wolfs, tel. 1316. Op de band krijgt u tevens de docu mentaire ’Moergestel in de oorlogs jaren’ (34 min). De kosten bedragen f 50,- per band (incl. ’n goede kwaliteit band). 100 gram Radio-uitzending zondag 27 nov. 11.04 uur 87.6 Mhz Zie pagina 3 ’De Sultan van Sansoelawa’ Huidverzorgingsinstituut ',l Aphrodite r Schoolstraat 5 MOERGESTEL TpI 04943 -1474 t Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) De spanning stijgt stilaan ten top. Nog een paar dagen en we zullen we ten wie zich dit jaar Kampioen Kanaries en Kampioen Tropen mag noe men, wie de verdere prijzen mogen verdelen en wie, helaas, een jaartje zullen moeten wachten om zich weer met de andere te kunnen meten. 2 flessen van 1 Va liter TELEFOON 013 - 434907 TILBURG lfic macimuopccicis ^ijii ci wcci licit met een fraaie kinder-/gezinsvoorstelling. 1.19 3.98 I® U bent in ieder geval van harte welkom in Ca fé ’t Stokske. De openingstijden zijn: vrijdag 25 november van 20.00 tot 22.00 uur, zaterdag 26 november van 13.00 tot 22.00 uur en zondag 27 november van 10.00 tot 17.00 uur. Overigens, U weet het natuurlijk nog wel, mocht U lid willen worden of zou U hierover informa tie willen hebben, dan kunt U tijdens onze ten toonstelling de hiervoor aanwezige leden benade ren. Zij zullen U gaarne verder wegwijs maken. Een programma met veel muziek en uitgaanstips, samengesteld door Peter van de Wouw, Comé Schoenmaker en John Steijger. 1.79 7.98 1.79 3.98 2.98 best een beetje trots op. We hopen dan ook dat u deze inzet zult belonen met een bezoek aan een van onze voorstellingen. U zult er geen spijt van hebben .en onze kas ook niet als u weet dat we alleen al aan stof voor de kostuums b.v. bijna 600,- moesten investeren en dat zijn 240 kaar- tjes(!) of (ahum) er zou zich spontaan nog een muzeminnende sponsor kunnen melden... (tel 2279). Veel kijkplezier toegewenst bij. Heel lang geleden leefde er in het oude Arabische land Sansoelawa een Sultan. Sultan Sul Soelei- man. Hij leefde tevreden met zijn twee zorgzame vrouwen Sabimba en Saloeki, en zijn lieftallige dochters Maja en Sira, in zijn mooie en vooral schone paleis. Totdat hij op een dag bezoek krijgt van de Heer Espoets, die zich voordoet als een groot en machtig tovenaar, maar in werkelijkheid is hij een smerige vervuiler... O, jee toch O, jee toch... Hoe dit alles afloopt kun je zelf komen bekijken bij: De Sultan van Sansoelawa, vrijdag 25 no vember 19.00 uur en zaterdag 26 november 19.00 uur in Partycentrum ’Den Boogaard’ in Moergestel. Kaartjes a 2,50 te verkrijgen aan de kassa. Wij wensen jullie veel plezier. Op donderdag 24 november houden wij een pro- duktinformatieavond. Deze avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden in ’t Draaiboomp- je. Over o.a. magnetrons, soep en koekjes wordt ons van alles verteld en we mogen natuurlijk ook proeven. Aan het einde krijgt ieder een present je mee naar huis en er wordt een leuke kwis ge houden. Wij nodigen hierbij ook de leden van het V.N.K.V. uit en iedereen mag zijn dochter, vriendin of buurvrouw(en) meebrengen. Tot donderdagavond Aan inzendingen geen gebrek. Maar liefst 271 vogels zijn door onze leden ingeschreven en ik kan U verzekeren dat er een bijzonder groot aan tal verschillende soorten en kleuren te bewonde ren zijn. Wat dacht U bijvoorbeeld van zo’n 20 verschil lende kleuren kanaries? Van 5 verschillende soor ten vorm- postuur- en getrekende kanaries? Van diverse kleuren zebravinken en andere tropen en last but not least, diverse soorten grote- en klei ne parkieten? Te veel eigenlijk om op te noemen. Als de zaal dan bovendien nog eens wordt opge sierd met mooie natuurtaferelen, kan een ten toonstelling eigenlijk al niet meer stuk. Het eni ge wat dan nog ontbreekt is Uw bezoek. Aange zien wij ons echter de laatste jaren mochten ver heugen op een groot bezoekers aantal, gaan wij er vanuit dat wij U ook dit jaar weer mogen be groeten. U kent ons natuurlijk nog van ’De scharensliep sliep niet’, dat we precies een jaar geleden voor geheel Moergestel brachten in een fantastische samenwerking met zangvereniging ’Crescendo’ en waaraan menigeen ongetwijfeld nog fijne her inneringen heeft. Of u hebt enkele jaren terug ge noten van speelfilm ’t Waaike’ waarin onze spe lers hun talent Heten zien. Maar, zoals bekend, leggen we ons toch eigenlijk al zo’n 10 jaar toe op het brengen van toneel voor de jeugd op een ma nier die -zoals ruim gebleken is inmiddels - eigen lijk voor alle leeftijden veel kijkgenoegen geeft, en dat zal voor de voorstelling van komend week end niet anders zijn, dat beloven we! Komen kij ken dus... Voor de prijs hoeft u het niet te laten, want die is al die jaren onveranderd laag gebleven dank zij de (incidentele) steun van enkele trouwe sponsors en met name van Partycentrum ’Den Boogaard’, maar ook omdat werkelijk alles rondom het stuk door de leden van ’Die Naem loose Speelers’ zelfbedacht en gemaakt wordt. Zelfs de tekst is - voor de tweede keer alweer - van de hand van ’onze eigen’ Ad de Beer! Maar ook de totale aankleding (19 oosterse kostuums dit keer!), het decor, belichting en geluid, het gri meren, de P.R. en natuurlijk het acteren en re gisseren worden - uiteraard belangeloos - door le den van de vereniging verzorgd en daar zijn we De voorbereidingen voor de levende kerststal in manege FEVIOR aan de Heüigenboom zijn weer in volle gang. Het is dit jaar voor de derde keer dat het Kerststalcomité op Tweede Kerstdag de ze levende kerststal zal presenteren. Vooral gesteund door de meer dan 3000 bezoe kers, die vorig jaar een van de doorlopende voor stellingen kwamen bijwonen, is het enthousias me van de medewerkers onvoorstelbaar groot. Om die reden ook, zal de kerststal dit jaar wor den uitgebreid en het spel hieraan worden aan gepast. Het is de bedoeling om op een originele, levende en aanschouwelijke wijze het kerstspel voor kinderen op te voeren. Ook de ouderen zul len hiervan genieten. Evenals vorig jaar mogen uw eigen kinderen, verkleed als herder, aan het spel deelnemen. In de manege wordt een grote kerststal ge bouwd, waarin het kerstspel natuurlijk plaats vindt. Vele bekende en minder bekende Moer- gestelnaren werken mee aan dit kerstspektakel. Naast het kerstspel zullen er nog andere attrac ties zijn, zodat de kinderen tijdens uw bezoek aan de manege zich geen moment zullen vervelen. De levende kerststal wordt voor jong en oud een attractieve gebeurtenis. Een sfeervolle kerstacti- viteit, die vooral uw kinderen niet mogen missen. Noteer daarom alvast: Tweede Kerstdag tus sen 11.00 en 16.00 uur: bezoek aan de levende kerststal in manege FEVIOR aan de HeiH- genboom. 6

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 1