3“ I PHILIPS ■I- 1 Sa MARMERCAKE L 1 FRANS VAN VELTHOVEN Weer’n mooi kado van Philips! I 1 1 BROOD- EN BANKETBAKKERIJ 0=1 KOUWENBERG GES. BROODJES Informatie-avond ’Diabetes en voeding’ MW- Kom donderdag, vrijdag of zaterdag naar de demonstratie van de Vaporetto... en... profiteer van extra aanbiedingen i.v.m. St. Nicolaas! G U kunt nu reeds chocoladeletters bij ons bestellen!!! NU y ELEKTRO-TECHNISCH BURO Brief van Theo Raaijmakers Hoevenseweg 55 ft J S3 ,281 Fl.99,- 5? •'.*5 H ge jat V. va 11 sa O ga ge ve k< hi hi gr sl: Lekker smullen bij de thee: ra Telefoon 013-424177 Lekker snoepen bij de koffie: GROTE SPECULAAS pak NU Lekker eten bij ’t ontbijt: 5 stuks NU Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie, daarvoor gaat u naar Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 04243-1245 O, kom er eens kijken... Wat u n mooie Sint Nicolaas kado’s bij ons vindt... Slimme goedheiligmannen komen snel naar ons toe. Want Philips betekent: makkelijk kiezen, betrouwbare produkten, speciale acties. En .feestelijke prijzen! Maar dat had u natuurlijk allang zelf gezien! w 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 PAGINA 6 MC 5?° 3?5 HP 4473 Pro-Air Superlifter D< HD 7259 FL Café Roma met timer Oplaadbare baardtrimmer HP 500 HD 4266 L HD 4391 HD 4580 Broodrooster in zwart of wit Kruimelzuiger of Je helft PHILIPS Theo L X ,..w - NIEUW NIEUW »- NIEUW Elektrische tandenborstel Tijdelijk 30 dagen op proef. Tevreden? Borsteltjes gratis! Snoerloze waterkoker met kalkfilter verkrijgbaar in zwart of wit. ■'I -PHILIPS- GEWOON BETER Belangstellenden voor deze avond kunnen zich opgeven bij mevrouw J. Jacobs, diabetesver- pleegkundige van het St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg, tel: 013-391313. ■^3 - <7 W: d< C tc w H vi ki lii V’ van de winkelwaarde in contanten HS 920 Oplaadbare Philishave. Nu 2 maanden op proeft Tevreden gebruikers krijgen gratis CD* t.w.v. 25,-! Satinelle Précise. Satinelle nu 30 dagen op proef! Tevreden gebruiksters krijgen 10,- retour! ■ft- ■V HS 080 Er zijn veel mensen in Nederland en Engeland die ik helemaal niet gezien heb en die ik graag had willen zien. Ik schrijf daarom nu ook even dit briefje; als U toevallig een van die mensen bent die ik niet gezien/gesproken heb, dan hoop ik dut U mij dat kun vergeven. Het is gewoon onmoge lijk geweest. Ik hoop dan dat het een volgend keer (over een paar jaar??) wel zal lukken. Ook maak ik graag van deze gelegenheid om jullie al lemaal heel hartelijk te bedanken; ik ontvang al tijd zoveel steun vanuit Moergestel en omstre ken, en ben daar heel erg blij mee en dankbaar voor; helaas is het ook daar zo, dat ik niet ieder een persoonlijk kan bedanken en brieven schrij ven. Ik doe het daarom op deze manier: dank voor jullie hulp en steun voor ons en ook voor de geweldige ontvangst in Moergestel; er zijn heel veel mensen die me op straat begroeten en/of een praatje met me maken, en heel vaak ken ik die namen niet eens; gezichten ken ik vaak wel terug, maar de namen weet ik vaak niet meer. Ik ben ook al zo lang weg daar. In elk geval, heel erg veel dank!! Dank ook in het bij zonder aan de M.O.V.-groep die zich steeds weer opnieuw met zoveel enthousiasme inzet voor ons werk in Bolivia!! Ik heb daar zelf wat van kunnen zien bij de Toermee. Dank ook trouwens aan iedereen die aan die Toermee heeft meegedaan en meegewerkt; iedereen die gefietst heeft en iedereen die gesponsord heeft, en iedereen die er aan mee heeft gewerkt op wat voor manier dan ook!! Heel erg veel dank!! Ik wil het hier bij laten voor nu. Ik wilde alleen even hartelijk bedanken voor alle steun en alle vriendelijkheid van zoveel mensen!! En sorry als ik U deze keer niet heb kunnen zien of spreken!! Dat houden we dan tegoed tot 1997 of zo!! Voor die tijd zal ik echt wel weer eens een keer schrij ven!! Mijn volgende berichtje hoop ik te sturen als ik weer thuis ben in Bolivia, zo ongeveer rond de Kersttijd!! Uiteraard ben ik altijd blij met post vanuit Moergestel!! Nogmaals veel dank, veel groeten voor iedereen en tot schrijfsü Op maandag 21 november wordt in het St. Eli sabeth Ziekenhuis Tilburg een informatie-avond verzorgd voor mensen met suikerziekte. Het the ma is ’Diabetes en voeding’. Deze avond vindt plaats in de aula van het ziekenhuis en begint om 19.30 uur. De toegang is gratis. Tijdens deze informatie-avond komen twee za ken aan de orde. Allereerst zal dr. A.Dolman, als internist verbonden aan het ziekenhuis, ingaan op stoornissen in de vetstofwisseling, die vaak voorkomen bij diabetes. Dit heeft onder meer te maken met de eetgewoonten van de mens. Daar na zal de diëtiste, werkzaam op de diabetenpoli van het ziekenhuis, richtlijnen geven voor een goede voeding bij suikerziekte. Na de pauze worden de aanwezigen in de gele genheid gesteld vragen te stellen aan het forum, bestaande uit een internist, een diëtiste en een di- abetesverpleegkundige. De informatie-avond duurt tot 22.00 uur. Beste mensen van Moergestel, Even een briefje schrijven vanuit Maleisië nu het nog kan; als ik over een goeie week thuis ben in Bolivia zal er waarschijnlijk heel weinig meer van komen, want dan zal ik eerst wel allerlei andere dingen op moeten lossen; er zal dan wel van al les op me afkomen, en daarom kan ik beter pro beren om nu even wat op papier te zetten. Ik heb nu dus net een paar weken vakantie, en ik moet zeggen dat ik met volle teugen geniet. Het is hier wel verschrikkelijk heet, maar dat begint al een beetje te wennen. Het is hier eigenlijk vooral de vochtigheid van de lucht die het wat moeilijker maakt; ook hangt er nogal wat smerige lucht hier vanwege bosbranden in Indonesië, en dat zal nog wel even zo blijven. Overigens moet ik zeggen dat Maleisië over het algemeen een heel rijk land is; vandaar ook dat vrienden van mij mijn ticket naar hier hebben betaald; anders zou ik aan zo’n reisje niet eens hoeven denken; ik heb hier een geweldige ontvangst gehad, en ben eerst een paar dagen in Kuchingh geweest en ben nu tot 5 no vember in Sabah; dan zal ik weer uitgerust nar Bolivia kunnen vertrekken; overigens zal dat een hele reis zijn; ik vlieg van Maleisië naar Argen tinië, en dat gaat 24 uur duren!! Ik zal wel gaar I zijn als ik uit dat vliegtuig kom denk ik!Ik ben dan een nacht in Buenos Aires en vlieg de volgen de dag door via Santa Cruz naar Cochabamba, en dan zit de lange reis er op! Ik moet zeggen dat het goed was om weer eens even in Nederland en England te zijn, en om al le familie en vrienden en bekenden weer eens te zien. Alhoewel, dat is natuurlijk niet echt waar, want er zijn heel wat mensen die ik graag had willen zien en voor wie ik gewoonweg geen tijd heb gehad. Het lijkt heel wat zo’n paar maanden in Europa, maar als het er op aan komt, kom je toch tijd tekort; en een langere vakantie kan ik toch ook niet nemen, want dan raak ik er daarginds ook heel erg uit; het zal nu al wel moeilijk zijn om alles weer op orde te brengen. HP2810 Frites/fondue set tinië, en dat gaat 24 uur duren!! Ik zal wel gaar I HR 6015 O F j

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 6