de Rabobank. Aangenaam. De Eurobetaling van AANBIEDING KIENEN MET 'DE VURHAAI' Wie zijn wij? 1 week Aruba en 1 week Curacao 16 dagen ARUBA/CURACAO per KLM Zoekertjes... vertrek 28 november - 5 en 12 december OPENBARE EXECUTORIALE VERKOOP Zorgeloos vakantieplezier boek je bij Rabobank Moergestel. P.G.B. achterbanvergadering op vrijdag 18 november om 20.30 uur in de kantine van ’De Bosfazant’ Al weer gastouders nodig... Rabobank D HOOFDPRIJS: Verder zijn er elke ronde schitterende prijzen te winnen. I De veilingvoorwaarden en nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij notariskantoor De Hair, De Balbian Versterlaan 6 te Oisterwijk, telefoon 04242-19113. INBEGREPEN: - Vliegreis Amsterdam - Aruba - Curacao - Amsterdam - 7 Nachten hotel Talk of the Town Aruba logies - 7 Nachten hotel Porto Paseo Curacao logies - Alle prijzen per persoon op basis 2 -pers.kamer met bad of douche ONDERHANDSE BIEDINGEN: Tot en met 28 november aanstaande kan op voormeld registergoed schriftelijk, bij notaris De Hair voornoemd, een onderhands bod worden uitgebracht. Indien dit bod wordt aanvaard, zal een koopakte worden opgemaakt en ondertekend. Deze koopakte dient vóór 6 december 1994 te worden overgelegd aan de president van de rechtbank te Breda, aan wie om onderhandse verkoop zal moeten worden verzocht. Voormelde veilingdata vervallen alsdan. Bij notaris De Hair voornoemd is een biedingsformulier verkrijgbaar. Bel voor informatie en boekingen: 04243 -3181 Hoe Zoekertjes insturen? Tien gulden. Meer hoeft Europees betalen voortaan niet te kosten. Wij verwelkomen u graag met ’n lekker kopje koffie met gebak aangeboden door Autobedrijf Bijvelt-van de Ven Notaris Mr P.Th.A. de Hair te Oisterwijk zal krachtens art. 3:268 B.W., in het open baar verkopen: - bij inzet op dinsdag 13 december 1994 (opbod) en - bij afslag op dinsdag 20 december 1994 (afmijning) telkens om 19.00 uur in café- restaurant De Brouwer, Rootven 11 te Moergestel: het woonhuis met kantoorruimte, garage, loods, ondergrond, erf en tuin, staande en gelegen te 5066 G J Moergestel, De Sonman 3-3a, kadastraal bekend Gemeente Moergestel sectie A nummer 4764 groot 14.97 are, Onroerende zaakbelasting: f 535,00 Rioolrecht f 153,15 Waterschapslasten f 62,11 op deze executoriale verkoop zijn de Algemene Veilingvoorwaarden voor executie- veilingen 1993 van het Contactorgaan Hypothecair Financiers alsmede de Bijzon dere Voorwaarden van de Coöperatieve Rabobank B.A. te Moergestel van toe passing; bezichtiging in overleg met naotaris De Hair voornoemd; betaling: - koopsom: uiterlijk 6 weken na de gunning; - notariskosten en overdrachtsbelasting: uiterlijk 8 dagen na de gunning; het eventueel inroepen van het huurbeding (art 3:264 B.W.) en de ontruiming van het registergoed komt volledig voor rekening en risico van de koper; tijdens de veiling dient elke bieder een legitimatiebewijs, alsmede een door de bank afgegeven verklaring van financiële gegoedheid te kunnen overleggen. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 4 1.995 t je n. Wie zijn I I I Op maandag 21 november a.s. houden wij weer onze maandelijkse achterbanvergadering in de zaal van de Schouw. Aanvang 20.30 uur. o.a. De agendapunten van de Raadsvergadering van donderdag 24 november a.s. zullen bespro ken worden. p- k- >st id, r5 3P 3T- St. f 250.- 2f- •0- Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! Twee zusjes in de schoolbank, het? De kleuter van vorige week, met het koekje in de hand, was Marcel Oerlemans, Pater Helmerplein, op 2-jarige leeftijd. De gastoudercentrale is in uw gemeente voortdu rend op zoek naar nieuwe gastouders. Misschien denkt een aantal van u nu*wel: ’Ze kunnen zeker niemand vinden, omdat ze altijd maar weer hetzelfde schrijven’. Het tegendeel is echter waar: er zijn regelmatig nieuwe gastouders die zich aanmelden, maarer komen ook steeds nieuwe aanvragen binnen van ouders die een (eerste) kind verwachten en die op zoek zijn naar een goede en lieve oppas. Er zijn dus echt steeds nieuwe gastouders nodig, ook nu weer. Voor diegenen die nog niet zo’n beeld hebben van een gastouder: een gastouder vangt in haar eigen huis kinderen op, op de tijden dat de ouders van dat kind of die kinderen werken. Meestal gaat het om enkele (halve) dagen per week, een enkele keer om 4 of 5 dagen. Het is aan de gastouder om te bepalen hoeveel tijd ze er in steekt: dit kan ze bij het kennismakingsgesprek aan de consulente mededelen. De consulente houdt daar dan rekening mee bij de plaatsing van kinderen. Heeft u nog vragen over gastouderopvang of wilt u zich aanmelden, neem dan kontakt op met Ine Welten, de consulente voor uw gemeente. Zij is te bereiken op maandag- en donderdagochtend tussen 9.00 uur en 11.00 uur op nummer: 04242- 86452. Juist bij betalingen tot f 5.000,- zijn de kosten van het buitenlands betalingsver keer in verhouding vrij hoog. Daarom introduceert de Rabobank een nieuwe, voor delige manier van betalen binnen de Europese Unie: de Eurobetaling, speciaal voor bedragen tot ECU 2.500,- (ca. f 5.000,-). Met zo’n Eurobetaling weet u precies waar u aan toe bent. Het vaste tarief is namelijk niet meer dan tien gulden. Alleen bij een handmatige betaling wordt f 2,50 extra berekend. Behalve voordelig is de Eurobetaling ook snel. Uw betaling is doorgaans binnen 4 tot 6 werkdagen op de re kening van uw buitenlandse leverancier bijgeschreven. •Verder is de Eurobetaling eenvoudig. Uw betaalopdracht ziet er namelijk hetzelfde uit als een binnenlandse betaling in het land 'van uw leverancier. Bent u geïnteresseerd? Elke Rabobank geeft u graag meer gedetailleerde informatie over deze nieuwe manier van internationaal betalen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5