7 Rabobank. Aangenaam. VAN IERSEL I informatie bijeenkomst op 1-12-94 Wie ben ill? I i Prins Paul den Eerste Antwoordformulier Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair voor M/V Ja, ik wil graag op 1 december 1994 de bijeenkomst Bouwen aan de toekomst bijwonen. Reserveer voor mij plaats(en). Ik ontvang van u een bewijs van inschrijving. Naam/voorletters: Adres: Postcode/plaats: Telefoon: Stuur uw aanmelding vóór 15 november naar de Rabobank. Afgeven bij uw Rabobank kan ook. Loodgietersbedrijf een drankje, na de bijeenkomst met hen en de notaris van gedachten wisselen of vragen stellen. U bent op 1 december 1994 van harte welkom van 19.45 uur tot 22.00 uur in Ontmoetingscentrum ’den Boogaard’. Het volledige programma ontvangt u na uw aanmelding. Omdat er grote belangstelling dit onderwerp bestaat, zijn de meeste plaatsen snel bezet. Stuur dus voor 15 november de onder staande antwoordcoupon in of bel 3181 om u aan te melden. U ontvangt dan van ons een bewijs van inschrijving als bevestiging. Dit is tevens uw entreebewijs. Graag ontmoeten wij u als gast op de bijeenkomst Bouwen aan de toekomst De huidige ontwikkelingen in de sociale zekerheid vormen discussiepunten die u ongetwijfeld raken. Kunt u bijvoorbeeld later ook leven zoals u nu gewend bent? Want er wordt op AOW- en VUT-regelingen beknibbeld. En wellicht dat u af en toe denkt aan een extra inkomen voor later. Uiteraard volgt ook de Rabobank deze ontwikkelingen op de voet, zodat financiële gevolgen bijtijds onderkend kunnen worden. Daarom organiseren wij een bijeenkomst, met de titel bouwen aan de toekomst, voor onze cliënten over deze onderwerpen. Deskundigen, waaronder een notaris, geven op deze avond duidelijk tekst en uitleg over de ontwikkelingen in de toekomst en de mogelijkheden om daarop in te spelen. U kunt dan ook, onder het genot van een hapje en 4 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 9 NOVEMBER 1994 lil Uitnodiging: Bouwen aan de toekomst. Blij met een koekje in de hand. Wie is hij...? Onze ruiter van vorige week was Piet Verhei- jen die aan de Floraweg woont. ST. WILLIBRORDSTRAAT45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013 - 333321 v/h Jos Habraken Zaterdag 5 november jl. hield C.V. ’De Dorst- vlegels’ alweer haar 23e Prinsenbal. Bij een gezellige drukte trad omstreeks 21.30 uur Prins Comelis den Derde af, na drie seizoenen de scepter gezwaaid te hebben bij C.V. ’De Dorst- vlegek’. Na vele woorden van dank in ontvangst genomen te hebben trad hij toe tot de garde van ex-Prinsen van de vereniging. Om 11 over 11 was het moment daar. Een groot doek sloot het podium af. Daarachter gebeurde van alles tot het moment dat het doek werd weg genomen: een prachtig decor van het sprookje van Fabiola stond opgesteld, een orkest van kik kers speelde er lustig op los en de heks toverde ondertussen een viertal elfjes tevoorschijn die vrolijk hun dansjes uitvoerden. Nadat dit 2 maal was uitgevoerd kwam de ceremoniemeester naar voren en vroeg aan de heks of een van de elfjes misschien Prins zou willen worden. Dit bleek echter niet het geval. Toen vroeg de ceremonie meester of de heks misschien een Prins tevoor schijn kon toveren. De heks zei toe dit te probe ren. Na twee mislukte pogingen lukte dat en met veel kabaal en gekrijs was daar uit het niets de nieuwe Prins. Na hem welkom geheten te hebben werd hij voorzien van de attributen die een Prins waardig zijn. Op de vraag welke naam hij zou gaan dra gen als Prins zei hij: Prins Paul den Eerste. Als adjudant koos Prins Paul Bob de Kruyf. Hierna werd de nieuwe Raad van XI voorgesteld, en kon de receptie plaatsvinden. Vele bevriende verenigingen gaven hieraan gehoor en werd de avond voortgezet «n het glas geheven op het ko mende Carnaval... ■HL H s® «i, "Si s .2

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5