Bevrijdingsfeest doet Moergestel massaal uitlopen! 0.99 1.49 1.09 1.59 1.00 0 SPARlO KETELAARS NI. RAATS - ROOTVEN 41 - MOERGESTEL jl Aphrodite IN PRIJS VERLAAGD... Dagverse halfvolle melk Dagverse halfvolle melk 260 Jaar Van Bommel Dagverse karnemelk Dagverse volle yoghurt Liter dagverse slagroom voor Moergestel TV met extra uitzendingen Expositie Fotogroep Moergestel 23e Prinsenbal C.V. ’De Dorstvlegels’ Si A nhrnriitp WOENSDAG 2 NOVEMBER 1994 - 19e Jaargang - Nr. 833 L TILBURG TELEFOON 013-434907 TIVOLISTRAAT 75 EXTRA AANBIEDING: literpak V/a liter literpak literpak Fotowedstrijd voor kinderen Deze week in beeld; volgende week komen we in woord én beeld terug op bet Bevrijdingsfeest dat Moergestel het afgelopen weekend zo uitbundig en op zo gepaste wijze vierde... ZIE PAGINA 7 Bij aankoop van 'n literpak dagverse chocolade vla -jl Huidverzorgingsinstituut p Huidverzorgingsinstituut S M Schoolstraat5 yOmST Sl 3 MOERGESTEL Tel. 04243 - 1474 Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z en V.G.Z.) I® Volgende week in deze krant aandacht aan de 260-jarige viering van Schoenfabriek Van Bom mel ter gelegenheid waarvan dinsdag 25 okto ber jl. een historisch boekwerkje verscheen. Van harte nodigen wij u uit op deze avond om sa men met onze nieuwe prins en bevriende vereni gingen het glas te heffen op het komend carna valsseizoen. Plaats van handeling: Residentie ’t Centrum, aanvang: 20.30 uur. Na het grote succes, wat deelname en mooie fo to’s betreft, in het vorige jaar is weer een wed strijd voor kinderen gestart. In de maand okto ber hebben ruim 40 kinderen van groep 7 van de basisscholen hun fotografisch talent mogen tonen in een fotowedstrijd met als thema: Het mooiste plekje van Moergestel. Chris van den Bijgaart heeft hiervoor het nodige materiaal beschikbaar gesteld aan F0M0. Een selectie van de foto’s van de kinderen komt op de expositie. Volgende week komen we wat uitgebreider terug op de fo togroep en de expositie. De expositie wordt ge houden in Den Boogaard. De openingstijden zijn vrijdag 11 november van 20.00 - 22.00 uur en op zaterdag 12 november en zondag 13 november van 12.00 - 17.00 uur. We hopen u in Den Boo gaard te ontmoeten. Rond het Bevrijdingsfeest heeft u de komende weken nog een tweetal extra uitzendingen van MTV tegoed. a.s. Donderdag 3 november om 20.30 uur wordt nogmaals de documentaire ’Moergestel in de oorlogsjaren’ herhaald. In het programma een historische terugblik en de belevenissen van ’n aantal Moergestelnaren tijdens de Tweede We reldoorlog. Donderdag 10 november (volgende week dus...) is er om 19.00 uur de uitzending met daarin alles over het Bevrijdingsfeest zoals dat het afgelopen weekend is gevierd. Beelden van Keep Them Rolling, de expositie in ’Den Boogaard’, de estaffeteloop van Schaatsclub ’De Vennen’ vanuit Maastricht, de Bevrijdingsoptocht en de feestelijkheden rond de onthulling van het mo nument. Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond De leden van Fotogroep Moergestel hebben weer voldoende foto- en diamateriaal om dat aan ieder een, die daarvoor belangstelling heeft, te laten zien. De jaarlijkse expositie wordt een traditie. In het tweede weekend van november gaat F0M0 de zesde expositie houden bij gelegenheid van het 11-jarig bestaan van de Fotogroep. Er zijn ruim 100 foto’s, kleur en zwart-wit, te zien, met daar naast een diapresentatie. Na de viering van het 10-jarig bestaan in 1993, is weer voldoende werk op goed niveau te bewonderen. Regelmatig is fo towerk van leden van F0M0 te zien op de vaste expositieadressen in ons dorp. De komende da gen zijn voor een paar leden van de fotogroep spannend vanwege de deelname aan Benevisie, een fotowedstrijd België - Nederland. Van de le den van F0M0 die hebben deel genomen aan de ze wedstrijd is er één in de prijzen gevallen. De bekendmaking is op 5 november. Op zaterdag 5 november a.s. organiseert C.V. ’De Dorstvlegels’ haar 23e Prinsenbal. Een jaarlijks terugkerend gebeuren dat telkens opnieuw weer bruist van gezelligheid en sfeer. Tijdens deze avond nemen wij afscheid van on ze Prins Comelis den Derde, om 11 over 11 wordt dan de feestvreugde onderbroken om de nieuwe prins en zijn hofhouding aan u voor te stellen. I d2

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 1