het is ec CDK Spaar Deposito I 6.98 Slagerij Ketelaars CV j I 135.- 198.- 298.- politie 1995.0 1265.0 795.0 f I I I VOOR DE ZOMER EN DE WINTER LEKKER LICHT EN BEHAAGLIJK 10 jaar vast 2 jaar vast Zo is er maar één! Speelgoedbeurs 1994 Kringloop Bedrijf Oisterwijk a.s. zondag te zien op televisie DE AMBACHTELIJKE SLAGER! Mager soepvlees of hacheevlees g r A Hartje van Brabant E A Gebraden gehakt ia GEHAKT t^SRAM Tl I I I I I I B A N K m 1 JAN MICHIELS COMPLETE WONINGINRICHTER Rentewijzigingen voorbehouden Kerkstraat 18- Haaren - Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 schoolstraat 11, 5066 ec moergestel telefoon 04243 - 2030, fax 04243 - 2629 4 Seizoenen wollen dekbed van Texel met garantie 1 -Persoons 140x200 4 Seizoenen synthetisch dekbed Hollow Fill met katoenen tijk 1 -Persoons 140x200 Synthetisch dekbed Hollow Fill met katoenen tijk 1-Persoons 140x200 I i) D’n Tob Onze prijzen klinken wel raar i maar samen Lid worden???? Bevrijdingsfeest De Mega Power Games Wat kunt u zoal inleveren? j 100 gramI.IV LET OP! "«ere wens^a SOOCRAM kocht is ophaien en het geid Vraag meer informatie bij uw CDK Intermediair van verkocht speelgoed in- Worstebrood 9 I Runderrookvlees 9 QC j I 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 19 OKTOBER 1994 2 3 Ie z. i. 'ft 1 1 7.6% 6% i. 5 P n i. van 289.- voor van 220.- voor 2-Persoons 200x200 van 326.- voor van 129.- voor 2-Persoons 200x200 van 209.- voor De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. r- 0 iiUlÜiHUiliUimUHUiiüiiiiiiiwiV' )- (- St - Lits jumeaux 200x240 Vanaf 28 oktober is het zeker de moeite waard om iedere vrijdagavond D’n Tob te bezoeken. We hebben een nieuwe aanwinst van jong ener giek barpersoneel. Dit betekent dat er vanaf 28 oktober iedere vrijdagavond goeie Top-40 mu ziek te horen is, dat het geen zelfbediening meer is, dat er een potje gekaart/gebiljart/gedart kan worden (dit alles met goed materiaal), dat D’n Tob een andere ’aankleding’ heeft gekregen, en zovoorts. Kortom een avond vol met Brabantse gezelligheid! Kom kennis maken met het nieu we barpersoneel en kom de te gekke sfeer proe ven op vrijdagavond in D’n Tob. Tot ziens! (P.S. op vrijdagavond 21 oktober zal D’n Tob Vrijdagmiddag om twee uur gebeurde er een ern stige aanrijding op de Moergestelseweg ter hoog te van de Waldemarlaan te Oisterwijk. Daar stak een 84-jarige man uit Moergestel met zijn fiets de weg over en werd gegrepen door een auto die vanuit de richting Moergestel naderde. De auto werd bestuurd door een 49-jarige vrouw uit Oisterwijk. Het is goed mogelijk dat de fietser verblind is geweest door de zon en daardoor de auto niet heeft gezien. De man werd met zware verwondingen overgebracht naar het St. Elisa- bethziekenhuis in Tilburg. Zijn toestand is kri tiek. Zondagmiddag raakte in ons dorp een fietser lichtgewond. Hij was met zijn vrouw een eindje gaan fietsen en op het fietspad langs de Tilburg- seweg reed zijn vrouw voorop. Mede daardoor zag de man niet dat er zo’n verraderlijk paaltje midden op het fietspad stond om te voorkomen dat auto’s van het fietspad gebruik maken. Hij reed er tegenaan en hef enkele schaafwonden op. Omwonenden troostten de man door hem te ver tellen dat hij niet de enige was die dit overkwam. In de nacht van donderdag op vrijdag werden drie woninginbraken gepleegd. Bij een woning in D’n Duyp moet de dader aan de achterzijde van de woning naar boven geklommen zijn en via het badkamerraam naar binnen zijn gekropen. Er was naast een telefoon en een föhn veel kleding weggehaald. Bij een woning in de Burg. Bar- doelstraat en in de Burg, van Heeswijkstraat is de dader binnengekomen door een gaatje te boren in de nabijheid van de sluiting van het keuken raam. In beide gevallen lagen de bewoners rustig te slapen. Uit beide woningen werd geld, siera den, een fototoestel en kleding gestolen. Een deel van de kleding is inmiddels teruggevonden in Breda. Lits jumeaux 200x240 Lits jumeaux 200x240 *fAQ50 van 245.-voor gesloten zijn i.v.m. het medewerkersfeest.) Dat kan, vanaf nu is het ook mogelijk dat jongens en meisjes vanaf 12 jaar lid worden van KPJ- Moergestel. Je wordt dan Aspirantlid van de KPJ (leeftijd 12 tot en met 16 jaar). Voor deze leef tijdsgroep hebben we een speciaal programma in elkaar gezet, maar dit wil niet zeggen dat we al le activiteiten apart ondernemen zonder de wat ’oudere’ leden. Ben je ouder dan 16 jaar en je wil ook bij de KPJ komen? Ook dat kan, dan word je gewoon lid van de KPJ. Wat hebben wij je te bieden? Ten eerste een hoop gezelligheid, je leert veel ’nieuwe’ mensen ken nen, we organiseren veel activiteiten (voor elk wat wils), we doen aan sport, gaan een keer op stap, Schouwburgbezoek, iedere vrijdagavond is er D’n Tob avond enzovoorts. Voor het geld hoef je het niet te laten. Het kost 40,- per persoon per jaar (aspiranten aangepaste prijs) en je kunt dan aan de meeste activiteiten gratis deelnemen. Wacht niet maar bel naar Ju dith Ketelaars, tel. 1262, voor opgave of informa tie. Op zaterdag 29 oktober organiseren Scouting Moergestel, ’t Kwartierke en KPJ-Moergestel een bevrijdingsfeest. Dit feest vindt plaats in een feesttent op het grasveld voor D’n Tob. De op tredens worden die avond verzorgd door Moer- gestelse bands, namelijk: ’Sinister Footwear’ en Ton Fransen met zijn band. Tevens zal Caz Lux optreden. Kortom dit belooft een grandioos feest te worden. Dus tot ziens bij D’n Tob! Entree is gratis! KPJ-Esbeek organiseert een KPJ-weekend op zaterdag 26 en zondag 27 november 1994. Op die zondat vinden in manege De Broeksie te Esbeek de Mega Power Games plaats. Voor deze krachtproevenwedstrijd kunt U zich opgeven als gemengd team. Een Mega Power team bestaat uit: - 6 spelers, waarvan minimaal 2 dames en mini maal 2 heren; - 2 reserve-spelers; - 1 coach. Wil je hieraan meedoen, bel dan voor 12 novem ber naar John van Esch, tel. 1471 dan regelt KPJ-Moergestel de rest! Op vrijdag 28 oktober a.s. organiseert het bestuur van de peuterspeelzaal ’Janneke’ de jaar lijkse speelgoedbeurs, te weten in ’Den Boo gaard’. U kunt al uw speelgoed dat u wilt verkopen en dat heel en compleet is aan ons aanbieden. Het speelgoed moet goed verkoopbaar zijn, bijvoor beeld losse onderdelen in een plastic zak. Geen verkoopprijzen beneden 1,-. Per artikel dat u inlevert komt plm. 10% boven op het bedrag dat u vraagt. De 10% komt ten goede aan de peuterspeelzaal. Bovendien vragen wij aan de inbrenger van het speelgoed inschrijf geld, te weten 2,50 per 10 artikelen, bij meer dan 10 artikelen vragen wij 5,- inschrijfgeld (bij inschrijving te voldoen). Het programma ziet er als volgt uit: Van 13.30 tot 17.00 uur: in leveren van speelgoed. Groot speelgoed, zoals bijv, fietsen, skelters, schommels, tenten, zwembad. Verder (rol)schaatsen, Lego, Play- mobil, Construx, Fisher Pri ce, poppenartikelen, auto’s, kinderboeken, gezelschaps spelen, muziekinstrumenten, computers/spelen etc. Om 18.30 uur uitdelen volg nummers voor de verkoop. Dit om te voorkomen dat bij een te grote drukte de mensen gehinderd worden bij het kijken. Van 19.30 tot 20.30 uur: verkoop. Wij hopen uiteraard op een grote opkomst. Gelieve geen kinderen mee te brengen. Bij de ingang kunnen de kopers op volgorde van nummers de zaal betreden. Graag contan te betaling, we kunnen geen cheques accepteren. Om misstanden te voorko men moeten wij u mededelen dat de leidsters de eerste keu ze hebben. Zij mogen, voor dat de daadwerkelijke ver koop begint, kijken wat even tueel voor de peuterspeelzaal bruikbaar is. Dat wordt dan gekocht en opzij gezet. Van 22.00 tot 22.30 ur kunt u het speelgoed dat niet vêr- Zondag 23 oktober speelt Hans Krah jr. in het programma van de Nationale Postcodeloterij een geldbedrag bij elkaar voor het Kringloop Bedrijf Oisterwijk. Voor dit programma zijn enkele we ken geleden opnames gemakt op het bedrijf aan de Veldweg in Oisterwijk. Een groot gedeelte van de opbrengst van de Na tionale Postcodeloterij gaat naar organisaties die zich inzetten voor natuur en milieu. Ook het kringloopbedrijf heeft bij haar start een flink geldbedrag gekregen. Tijdens uitzendingen van de Nationale Postcode loterij laat men regelmatig zien aan welke doelen het geld besteed is. In de uitzending van zondag 23 september is dat het Kringloop Bedrijf Oisterwijk. Een bekende Nederlander, in dit geval Hans Krah jr. speelt dan tegen kandidaten uit het publiek. Het geld wat hij dan verdient wordt geschonken aan het kringloopbedrijf. Tijdens de uitzending wordt ook een filmpje ge toond, dat is gemaakt op het Kringloopbedrijf. Verschillende medewerkers van het Kringloop bedrijf zijn dan ook te zien en te horen. perstuk PAGINA 3 nen. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u bellen: 04243- 3521 en vragen naar Marie- Christine. -'T ''STil 6 stuksml 100gramU Kerkstraat 10-Moergestel-Tel. 04243-1262—S^ i B 2-Persoons 200x200 van 395.- voor IIDDEt i i o prik van de week ALCOHOL, VERDRINK ER NIET IN samen werken aan een ©tl gezond bestaan

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 3