5 Wij feliciteren met de nieuwe betaalautomaat. Rabobank. Aangenaam. Hobbybeurs voor het hele gezin! den/ ^Qyienm/aaJe/d’ ’In den Korenmaaier’ Slijterij Wijnhandel Wie ben ik? Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid om te betalen met de betaalautomaat. Want de betaalautomaat staat voor maximale betaalservice, snelheid en veiligheid. Inmiddels is het al bij onderstaande bedrijven mogelijk te betalen met de pin-code. Jumbo Denissen Tankstation J. van Esch Van Amelsfort Mode (Benneton Eindhoven) Martine Lingerie Tilburg Moto-Rent Oirschot Zondag 9 oktober in ’t Draaiboompje: Lindeparkwandeling Binnenkort kunt u met de pin-code ook betalen bij: Doe-Het-Zelf Centrum Op ’t Hoog Wanneer volgt u? Thuiszorg Midden- Brabant zet klanten en medewerkers in het zonnetje II I77 0 o o o o St 0 Ook dit jaar organiseert men weer een echte Moergestelse hobbybeurs voor mensen die willen genieten van wat anderen in hun vrije tijd heb ben gemaakt. >4?' PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1994 INA4 L sn i, enz. heid gesteld (tegen een kleine vergoeding) om bij voorbeeld een schilderij te draaien, bonenmand- i tober: Detiek Zondag 2 oktober organiseert IVN afd. Oister- wijk e.o. weer een Lindeparkwandeling. De wandeling start om 14.00 uur bij de grote Linde boom achter het gemeentehuis van Oisterwijk. Er zal tijdens deze wandeling vooral gekeken worden naar de vele soorten in- en uitheemse bo men. Van verschillende bomen beginnen de bla deren weer te verkleuren en binnenkort zullen de bladeren afgeworpen worden. Dit is een levens zaak voor de boom, zou het niet gebeuren, dan zou de boom uidrogen en doodgaan. Waarom dit zo is, vertellen de I.V.N. natuurgidsen u graag, als u zondag met ze meewandelt. Deelname is gratis. stop- «erk- i-Oost jes of een eiberdientje te maken. En natuurlijk kunnen ze zich gratis laten schmincken en zich in de knutselhoek naar hartelust vermaken. U bent van harte welkom op de Hobbybeurs die plaatsvindt op zondag 9 oktober van 11.00 uur tot 17.00 uur in de zaal van ’t Draaiboom pje. Entree volwassenen: 1,50 en kinderen tot twaalf jaar 0,50. Er is tevens een gratis loterij. De thuiszorgsector viert dit jaar op dinsdag 27 september voor de vijfde maal de Dag voor de THuiszorg. In het gehele land wordt op deze dag extra aandacht besteed aan het vele werk dat de ruim 130.000 medewerkers van de thuiszorg jaar lijks bij meer dan 1 miljoen klanten verrichten. Ook Thuiszorg Midden-Brabant zet op de Dag voor de Thuiszorg klanten en medewerkers in het zonnetje. Alle medewerkers die op 27 september ons in zorg zijnde klanten bezoeken krijgen een present je in de vorm van een linnen tas. Ook de klanten die op het spreekuur komen, een cursus volgen of de Thuiszorg bezoeken ontvangen dit present je. Alle aanstaande moeders die op deze dag be vallen en bij ons kraamzorg afnemen krijgen een voorleesboek. De medewerkers van Thuiszorg Midden-Brabant, die op de Dag voor de Thuis zorg jarig zijn, worden verrast met een ontbijt op bed. En onze potentiële medewerkers, leerlingen van de HBOV in Breda en de MDGO De Til- borgh, afdeling verzorging en verpleging, ont vangen eveneens een linnen tas. In de ruim vijf tig gebouwen van Thuiszorg Midden-Brabant hangt vanaf deze week een poster om de thuis- zorgdag onder de aandacht te brengen bij het publiek. Oorspronkelijk ingesteld voor de verbetering van het imago en de arbeidsmarktpositie van de thuiszorgsector, is de thuiszorgdag gegroeid tot een waar evenement. Evenals vorig jaar draagt de Dag voor de Thuis zorg het motto: ’Thuiszorg, treffend werk’. Er zijn dit jaar maar liefst weer 24 Moergestelse deelnemers en zij tonen U: woondecoratie, antie- klook, pergomano, brooddeeg, Fimo-klei, drie dimensionaal werk, origami, utrapunch, wan dkleden, doosjes van geboortekaartjes, filigraan- doosjes, mini-keukenkastjes, eiberdientjes, glas graveren, koperwerken, imker, pailletten inprik ken, raku stoken, dier- en clownfiguren en kaar ten van theezakjes. Het is wellicht een goed idee om eens een kijkje te gaan nemen bij deze Moergestelse mensen die hun hobby demonstreren en U ook graag te woord willen staan. Ook dit jaar worden Uw kinderen in de gelegen- J 1 .y» Nog ’n jong broekie zo te zien... Wie is het? Vorige week zagen we de verlovingsfoto van Bart en Ria van de Ven-van de Wouw. Hun huidige adres is Kriekenakker 2.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5