nieuwe herfst/wintermode in prachtige kleuren voor dames en kinderen (t/m mt. 140-152). Boetiek ’Bonita Ét Wie zijn wij? Uit de kunst 1994 Kapellenfestival K Actuele credit-rentetarieven zakelijke rekening-courant Een nieuw seizoen is in aantocht en wij zijn er op voorbereid met SEPTEMBER 1994 0,30 Rootven 9, Moergestel, Tel. 04243-3664. ***»-* Kom vrijblijvend 'n kijkje nemen, het is beslist de moeite waard! - 3 maandskern f 25.000,- (bonus) - Transactiekas ƒ25.000,- ƒ25.000,- 'I Tot ziens bij Maandagmorgen gesloten! - Ook uw spaargeld verdient een persoonlijk advies. tijdens ’Oirschot bedrijvig open’ 1 2,00 °/o 2,95 Rabobank D «7r pp PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 7 SEPTEMBER 1994 Rabobank Aangenaam WW DAMES- KINDERMODE Haal meer uit uw spaargeld Onder deze titel start eind september weer een cursus over Moderne Kunst in Moergestel. De eerste cursus is getuige de reacties van de cur sisten uiterst succesvol verlopen. De eerste les be handelt in vogelvlucht de weg via prehistorie, klassieke oudheid, middeleeuwen tot aan het be gin van de moderne kunst, nl. het impressio nisme. De laatste les bestaat uit een gedegen maar tevens uiterst gezellige quiz waarin de op gedane kennis getoetst word. In de tussenliggen de lessen behandelen we chronologisch de tussen liggende moderne kunstgeschiedenis m.b.v. dia’s. Kunstbeschouwing doen we aan de hand van meegebrachte kunstvoorwerpen en dia’s. Ook is er plaats voor kleine discussies over van alles wat met moderne kunst te maken heeft. Tenminste één les besteden we aan gezamenlijk museumbezoek. Andere suggesties zoals geza menlijk atelierbezoek, een gastdocent die een specifiek onderwerp behandelt behoren tot de mogelijkheden. Al met al een afwisselend pro gramma waarbij het genieten van kunst voorop staat. De cursus is bedoeld voor iedereen die zijn kennis over moderne kunst wil verbreden. Ook mensen met vooroordelen zijn van harte welkom, wij helpen ze hier graag vanaf. De kosten bedra gen 150,- voor de gehele cursus. De cursusduur is van eind september tot eind december. De lo catie is het knusse zaaltje van Herberg De Veer- kes. Tijd: maandagavond 20.00 tot 22.00 uur. Nadere informatie en inschrijving bij: Marion Jansen, Kriekenakker 50, Moergestel, tel. 3100. Kees Ketelaars, De Hoefkens 1, Moer gestel, tel. 3168. meer uit uw Rente nu tot 7 i? Op zondag 11 september aanstaande zijn in Oir schot, als onderdeel van het weekend ’Oirschot bedrijvig open’ de winkels geopend. De deelnemende winkeliers zullen zich daar op een zo origineel mogelijke wijze presenteren. Als U tijdens het gezellige winkelen wat verpo zing zoekt, kunt U hiervoor terecht in datzelfde Oirschotse centrum; De Koopzondag wordt na melijk muzikaal ondersteund door een Kapellen festival. Hiervoor is een feesttent geplaatst op de Markt in Oirschot. De organisatie van dit onderdeel van het week end is in handen van de Oirschotse Egerlander Stuhlstadter Musikanten’. Er is voldoende parkeergelegenheid op en rond de Markt en de toegang tot het gehele evenement is gratis. We zijn bijna door de foto’s heen, en u weet het: deze rubriek kan alleen blijven bestaan dankzij uw medewerking. Hebt u ’n leuke foto liggen, met een of twee personen er op, geef die dan eens bij ons af. Wanneer u er een aan uzelf ge adresseerde en gefrankeerde envelop bijdoet, hebt u de foto binnen de korste keren weer terug!!! Broer en zus deze week... Broer staat in de houding alsof hij plaatsgenomen heeft in het bekende ’muurtje’ op het voetbalveld... Vorige week zagen we Jo van de Wiel uit de Huysackerstraat op de foto, samen met haar moeder. Waarvoor u ook spaart, bij de Rabobank vindt u altijd de spaarvorm die het beste bij u past. Wilt u de hoog ste rente.' Of wilt u ieder moment over uw geld kunnen beschik ken misschien? LI kunt ook aan een combina tie van die twee denken. Hoe dan ook. voordat u gaat sparen, is het verstandig om eerst even bij de Rabobank langs te gaan voor een persoon lijk advies. Want u begrijpt, bij de grootste spaarbank van Nederland weet men als geen ander hoe u spaargeld kunt halen. pi i. II

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5