Begin uw wintervakantie bij de Rabobank. *l Als u nü lid wordt bij Physique... dan staat uw vakantieverblijf in Sunparks Rauwse Meren klaar! Wie zijn wij? wwvnmMMMi EN GEZONDHEIDSCENTRUM Jaarlijkse huis-aan-huis collecte E.H.B.O. Jazz-ballet op maandag van 17.00-17.50 uur en Jazz-aerobics van 17.50-18.45 uur Belt u voor informatie: Tel. 3459 Of 3743 ’s-middags en ’s-avonds en ’s-ochtends 2672! Body-wave of konditietraining! élke ochtend en élke avond! Of probeer de nieuwe kursus Fit Slank. F u Gratis Winter Vakantie Wijzer. Kom snel boeken, nü is er nog volop keus! Deze lessen Kinderdans op maandag van 15.30-16.15 uur en Klassiek Ballet!!! van 16.15-17.00 uur starten op maandag 29 augustus met een gratis proefles! Kom en probeer het uit. Uw Rabobank Reisadviseuse, Ingrid van Engelen Gratis De Leukste Vakantie Krant, mét kans op een reis in onze vakantieprijs vraag! Gratis Toeristiek Vakantie Informatie over üw favoriete vakantieplekje. Gratis Interhelp Protectieplan t.w.v. 29,50 als u vóór 30 november 1994 boekt. Voor direkte hulp bij verlies of diefstal van passen, cards, waardepapieren, sleutels, bagage Gratis RaboKompas, dè handige reiswegwijzer vol praktische (financiële) tips voor het buitenland. Nieuw voor de jeugd is: Wist u dat ’Physique’ de ’gewoonste1 sportschool is uit de regio en dat er uitsluitend door ervaren 1e graads leraren lichamelijke opvoeding en ’n balletpedagoge les wordt gegeven? Start het nieuwe seizoen met: Speciaal voor jonge moeders: ’s-ochtends sporten gratis kindercrèche! Vraag naar onze folder of kom langs en doe ’n keer een proefles mee! De jeugdlessen starten op vrijdag 26 augustus met jeugdfitness (neem die vrijdag eerst een gratis proefles!) van 17.45-18.45 uur De nieuwe winterreisprogramma’s zijn er weer. Kom snel langs, want we hebben ook aantrekkelijke gratis extra’s voor u. Drie heren deze keer, die wat onwenning ’in het pak’ zijn gedaan. Aan hun kleding te zien heb ben ze vast wel iets ’te verteren’ en kun je er voordelig mee op stap gaan. Wie zijn het? We zijn er weer bijna doorheen. Ons voorraadje foto’s is bijna op. Daarom: hebt u nog ’n foto liggen voor deze rubriek, kom er dan eens mee. hoeft de foto maar en kele dagen te missen en u krijgt hem weer netjes terug, ’n Simpele manier om uw foto terug te krijgen is de volgende: als u er een aan uzelf geadresseerde en gefran keerde envelop bij doet doen wij uw foto op de post en hebt u hem binnen de kortst mogelijke tijd terug... age, 5ZG Wintersporters ontvangen bij boeking een GRATIS coupon voor een introduktieles SKI-AEROBIC t.w.v. 15,-. Deze cursus wordt verzorgd door Sport- en Gezondheidscentrum ’Physique’ PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 AUGUSTUS 1994 van Rabobank. Aangenaam M iurs Tel. ard- van 11 Zien !r 6, opt! pel- >1. Ktot Het doel van de E.H.B.O. zal eenieder duidelijk zijn: het geven van eerste hulp bij ongelukken. Eenvoudige handelingen, zoals bijvoorbeeld het geven van mond-op-mond beademing kan het verschil betekenen tussen leven en dood. De E.H.B.O. speelt ook een belangrijke rol bij veel dorpsaktiviteiten. Denkt u onder andere maar eens aan het voetbaltoernooi, de komtoer, het touwtrekken, de vierdaagse en wat diens meer zij. Een ongeluk zit immers in een klein hoek- je/kuiltje/steentje. Onze leden steken heel wat vrije uurtjes in dit zogeheten ’posten’. Daarnaast verrichten we veel ’onzichtbaar’ werk bijvoor beeld in de vorm van verbandposten, waar u een De aktie wordt gehouden in de week van 29 augustus t/m 3 september. De opbrengst hier van komt volledig ten goede aan de plaatselij ke E.H.B.O.-vereniging en wordt onder ande re besteed aan het aanschaffen van verband- en lesmaterialen en het geven van cursussen. U kunt altijd een beroep doen op de E.H.B.O., mogen wij nu een beroep op u doen? Alvast har telijk bedankt. E.H.B.O.-vereniging St. Christoffel Moergestel beroep op kunt doen als u een wond wil laten ver binden. Er zijn een aantal van deze verband posten over het dorp verspreid, dus er zit er al tijd wel één bij u in de buurt. Waar ze zich pre cies bevinden kunt u nazoeken op het informa- tiekaartje dat u van onze collectant krijgt als hij of zij bij u aan de deur komt voor onze jaarlijkse huis-aan-huis aktie. (Vraag snel inlichtingen bij Mieke de Groot, tel. 3459 of 3743).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5