Begin uw wintervakantie bij de Rabobank. R Wie zijn wij? Uit de kunst 1994 Als u nü lid wordt bij Physique... dan staat uw vakantieverblijf in Sunparks Rauwse Meren klaar! e Hét reisbureau voor een geslaagd wintervakantie. Jazz-ballet op maandag van 17.00-17.50 uur en Jazz-aerobics van 17.50-18.45 uur Belt u voor informatie: Body-wave of konditietraining! élke ochtend en élke avond! Of probeer de nieuwe kursus Fit Slank. Gratis Winter Vakantie Wijzer. Kom snel boeken, nü is er nog volop keus! EN GEZONDHEIDSCENTRUM r Deze lessen Kinderdans op maandag van 15.30-16.15 uur en Klassiek Ballet!!! van 16.15-17.00 uur starten op maandag 29 augustus met een gratis proefles! Kom en probeer het uit. Uw Rabobank Reisadviseuse, Ingrid van Engelen Gratis De Leukste Vakantie Krant, mét kans op een reis in onze vakantieprijsvraag! Gratis Toeristiek Vakantie Informatie over üw favoriete vakantieplekje. Gratis Interhelp Protectieplan t.w.v. 29,50 als u vóór 30 november 1994 boekt. Voor direkte hulp bij verlies of diefstal van passen, cards, waardepapieren, sleutels, bagage Gratis RaboKompas, dè handige reiswegwijzer vol praktische (financiële) tips voor het buitenland. Nieuw voor de jeugd is: Wist u dat ’Physique’ de ’gewoonste’ sportschool is uit de regio en dat er uitsluitend door ervaren 1e graads leraren lichamelijke opvoeding en ’n balletpedagoge les wordt gegeven? Tel. 3459 of 3743 ’s-middagsen ’s-avonds en ’s-ochtends 2672! Start het nieuwe seizoen met: Speciaal voor jonge moeders: ’s-ochtends sporten gratis kindercrèche! Vraag naar onze folder of kom langs en doe ’n keer een proefles mee! De jeugdlessen starten op vrijdag 26 augustus met jeugdfitness (neem die vrijdag eerst een gratis proefles!) van 17.45-18.45 uur Twee zusjes in de schoolbank... Wie zijn het? We zijn er trouwens weer bijna doorheen. Ons voorraadje foto’s is bijna op. Daar om: hebt u nog ’n foto liggen voor deze rubriek, kom er dan eens mee. U hoeft de foto maar enkele dagen te missen en u krijgt hem weer netjes terug, ’n Simpele ma nier om uw foto terug te krijgen is de volgende: als u er een aan uzelf geadresseer de en gefrankeerde envelop bij doet doen wij uw foto op de post en hebt u hem bin nen de kortst mogelijke tijd terug... De nieuwe winterreisprogramma’s zijn er weer. Kom snel langs, want we hebben ook aantrekkelijke gratis extra’s voor u. I IP- Wintersporters ontvangen bij boeking een GRATIS coupon voor een introduktieles SKI-AEROBIC t.w.v. 15,-. Deze cursus wordt verzorgd door Sport- en Gezondheidscentrum ’Physique’ PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1994 >4 Rabobank. Aangenaam moderne kunst te maken heeft. Tenminste een les besteden we aan gezamenlijk museumbezoek. Andere suggesties zoals gezamelijk atelierbezoek, een gastdocent die een specifiek onderwerp be handelt behoren tot de mogelijkheden. Al met al een afwisselend programma waarbij het genieten van kunst voorop staat. De cursus is bedoeld voor iedereen die zijn kennis over moderne kunst wil verbreden. Ook mensen met vooroordelen zijn van harte welkom, wij helpen ze hier graag vanaf. De kosten bedragen 150,- voor de gehele cursus. De cursusduur is van eind september tot eind december. De locatie is het knusse zaaltje van Herberg De Veerkes. Tijd: ’s avonds van 20.00 tot 22.00 uur. Nadere informatie en inschrijving bij Marion Jansen, Kriekenakker 50, tel: 3100. Kees Ke telaars, De Hoefkens 1, tel: 3168. Onder deze titel start eind september weer een cursus over Moderne Kunst in Moergestel. De eerste cursus is, getuige de reacties van de cur sisten, uiterst succesvol verlopen. De eerste les behandelt in vogelvlucht de weg via pré-historie, klassieke oudheid, middeleeuwen tot aan het be gin van de moderne kunst, nl. het impressio nisme. De laatste les bestaat uit een gedegen maar tevens uiterst gezellige quiz waarin de op gedane kennis getoetst word. In de tussenliggen de lessen behandelen we chronologisch de mo derne kunstgeschiedenis m.b.v. dia’s. Kunstbe schouwing doen we aan de hand van meege brachte kunstvoorwerpen en dia’s. Ook is er plaats voor kleine discussies over alles wat met (Vraag snel inlichtingen bij Mieke de Groot, tel. 3459 of 3743).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5