Verse kabeljauwfilet Grote malse makreel Vishandel Pieter Smit -zcouüng 290 Poirters Vrijdagmiddag op de markt: Opruimingsfinale! een cursus ’Ziekenverzorging thuis’ ri De 1e keer slagen? Bedankt Gerard! LAATSTE KANS!!! Moet je Rijschool Antonis vragen! Thuiszorg Midden-Brabant w Kerkstraat 18 - Haaren - 04117-1217 Rootven36 - Moergestel - 04243-1234 500 gram per stuk Maudy Oerlemans Laatste O’Neill shirts OP OP»! JAN MICHIELS COMPLETE WONINGINRICHTER Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet bereikbaar... Voor inlichtingen en opgave kunt u voor 1 september bellen naar: Marianne van den Meijdenberg-Holtmaat, tel. 3790 of Petra van Nuenen-Hoffmans, tel. 3676. Het aantal deelnemers bedraagt minimaal 7 en maximaal 12. Volgorde van aanmelden is bepalend voor deelname. Kosten: voor leden gratis; voor niet-leden f 25,-. De cursus wordt gegeven door 2 verpleegkundigen en is bedoeld voor mensen die reeds thuis, of in de toekomst, een zieke verzorgen. Maar ook belangstellenden kunnen deelnemen. De cursus bestaat uit 5 wekelijkse bijeenkomsten, telkens op maandagavond van 20.00 uur tot 22.30 uur, te beginnen op 5 september in het wijkgebouw te Moergestel. De onderwerpen die aan bod komen zijn: 1De betekenis van ziek zijn en verzorger zijn. 2. De verzorging van de zieke en de ziekenkamer. 3. Tiltechniek. 4. Voeding en medicijngebruik. 5. ’Afscheid nemen’ en evaluatie. afdeling Moergestel MODEHUIS Bevernieuws Fiets-survivaltocht Schaatsclub ’De Vennen’ Laatste zomerjurkenx/i prijs Laatste bewerkte zomerblouses ¥2 prijs ¥2 prijs Laatste O’Neill badpakken ¥2 prijs 1 Rek herenkleding¥2 prijs 1 Rek kinderkleding¥2 prijs Kinder-najaarssweathers elk 2e artikel ¥2 prijs 1 Rek babykleding 3 halen -1 betalen! Heren bodywarmers van 129.- voor 99.- PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1994 IA 2 gesprekken aan tafel werd er ook nog een spel gespeeld tussen Audacia en de Moergestelse politie- organiseert 89° Schaatsclub „De Venr/en.” zit- of eethoek. Ook uw nachtrust heeft bij ons de volle aandacht. Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is niet te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. Kortom: bij ons vindt u een compleet woonprogramma. over de datum waarop hun kind waarschijnlijk bij de bevers kan komen spelen. Ook ontvangen zij dan meteen het nieuwe Beverinformatie boek je. Bevers zijn kinderen van 5, 6 en 7 jaar die el ke zaterdag in Huize Hotsjitonia komen spelen. Daar beleven ze allerlei avonturen samen met Lappezak, Frederik Scheuremaar, Pompedom, Hippe Springveer en alle anderen. Voor meer in formatie over de Bevers kunt u bellen naar Su zanne Helmons tel: 2339 of Petra van Haaren tel: 4066 Op zaterdag 27 augustus gaat Huize Hotsjetonia weer open voor de Bevers. We beginnen dan aan enkele drukke weken. We gaan namelijk vieren dat de bevers 5 jaar bestaan in Moergestel. We nemen afscheid van Monique Tetteroo en we gaan op overvliegweekend. Na het overvlieg- weekend komen er weer nieuwe bevers een kijkje nemen. De ouders van de kinderen die op de wachtlijst staan hebben in de vakantie een brief ontvangen. Het strookje behorende bij deze brief dient voor vrijdag 19 augustus ingeleverd te zijn. Vanaf zaterdag 20 augustus zullen we alle ouders die het strookje ingeleverd hebben informeren u bent vanhartew^^ Hallo jongens en meisjes, De vacantie is weer ongeveer voorbij. Dit bete kent dat het nieuwe schaatsseizoen weer snel zal beginnen. Maar voordat het zover is willen wij iets sportiefs gaan doen met alle jeugdschaatser- tjes van schaatsclub ’De Vennen’. Vorig jaar hadden we een fietstocht met barbe que. Dit jaar houden we een Fiets- Survivaltocht met allerlei spannende opdrachten en verras singen onderweg. Deze Fiets- Survivaltocht zal gehouden worden op vrijdag 2 september a.s. Om 18.00 uur zal worden vertrokken vanaf on ze ijsbaan bij verenigingsgebouw D’n Donk aan de Bosstraat in Moergestel, waar jullie rond 21.00 uur door jullie ouders opgehaald kunnen worden. Als je zin hebt om mee te doen, kun je je opge ven bij één van de volgende personen: Sjef van de Meijdenberg, Raadhuisstraat 27, 2647. John Schepens, D’n Duyp 9, 2027. Mathieu Bruurs, Bosstraat 15, 1888. Frans van Riel, Burg. Mae- yerstraat 3, 2162. Leo Vaes, Griete Veldeke 33, 1872. Jan van de Wiel, De Stappert 81, 3505. Omdat wij inkopen moeten doen, is het belang rijk dat wij tijdig weten hoeveel kinderen er mee zullen doen. Daarom moet je je opgeven vóór zondag 28 augustus a.s. Tijdens de fietstocht zal elk groepje begeleid worden door een volwasse ne of een ouder jeugdlid. Daarom vragen wij ouders en leden vanaf +15 jaar die een groepje willen begeleiden of één van de controleposten willen bemannen, zich ook aan te melden bij één van de bovengenoemde personen. Als je nog een vriendje of vriendinnetje hebt dat ook graag bij de schaatsclub wil, dan kan hiervoor een in schrijfformulier afgehaald worden bij secretaris John Schepens (adres zie boven). Als hij/zij zich snel opgeeft, dan kan hij/zij ook nog meedoen aan de Fietstocht met barbeque. Groetjes en ho pelijk allemaal tot ziens op vrijdag 2 september a.s. bij D’n Donk. P.S. Om de opdrachten goed te kunnen uitvoe ren is het belangrijk dat je sportieve kleding (trainingspak en sportschoenen) draagt. En... zorg dat je fiets in orde is.(o.a. verlichting!!) Vorige week woensdag was Moergestel de hele voormiddag gastheer van Omroep Brabant. Naast ke partijen. De dag werd begonnen met een ontbijt waarvoor ’n vijftigtal gasten waren uitgenodigd in Café-Restaurant De Brouwer. Gedurende het programma zocht men enkele Moergestelnaren op die tijdens de rechtstreekse uitzending te horen waren. De muzikale ondersteuning was in handen van het orkest ’Herfst’.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 3