t ■b' i GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING Vakantieloop in Biest-Houtakker OPENBARE KENNISGEVING BEKENDMAKING BOUWPLANNEN BEKENDMAKING BOUWPLANNEN -fe^EMEENTE MOERGESTEL Afrika workshop in Safaripark Beekse Bergen I J.B.S. ter Veer jijARTSEN zonder grenzen i Woensdag 10 augustus 1994 Bij Koninklijk Besluit van 3 februari 1994 nr. 94000861 is aan de heer Burgemeester en wethouders van Moergestel, Moergestel, juni 1994 Wij willen u graag in de gelegenheid stellen persoonlijk van de heer en mevrouw ter Veer afscheid te nemen. Hiertoe wordt u uitgenodigd voor een receptie op vrijdag 19 augustus 1994 van 17.00 tot 18.30 uur in ’Den Boogaard’, Sint Jansplein 5 te Moergestel. met ingang van 1 september 1994 eervol ontslag verleend als burgemeester van Moergestel. de scretaris, mr. A.A.M. van Zundert de loco-burgemeester, drs. L.L.A. Loosveld INGEKOMEN AANVRAGEN OM BOUWVERGUNNING i o... i 1 PAGINA 7 A6 “I 820-4 820-1 820-2 820-5 820-3 1 Collectebus aanwezig De burgemeester vindt dat de overvloed waarin wij delen, op gespannen voet staat met het verkrijgen van cadeaus bij zijn afscheid. Wilt u toch iets geven, steunt u dan Artsen zonder Grenzen. Giro 388021 t.n.v. Artsen zonder Grenzen, Amsterdam onder vermelding van: afscheid burgemeester ter Veer De hulp van Artsen zonder Grenzen staat los van politieke overtuiging, geloof of huidskleur. Artsen zonder Grenzen doet alles om daar te komen, waar medische hulp het hardst nodigt is. De hulpverleners komen ook in moeilijk toegankelijke gebieden. De naam zegt het al: Artsen zonder Grenzen. ^^^MEDEONS SANS FRONT1ERES MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 10 AUGUSTUS 1994 De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aanvragen om bouwvergunning heeft ontvangen van: - A. Helmer te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie E num mer 701, plaatselijk bekend Vossenhoorn 5 een ondergrondse mestopslag te bouwen; - F.M.P. de Wilde te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 4835 (ged.), plaatselijk bekend Burgemeester Poortstraat 11 een woning te bouwen; - J.J.H. Poort te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A num mer 4835 (ged.), plaatselijk bekend Burgemeester Poortstraat 21 een vrijstaande woning te bouwen; - J.P.H. de Groot te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3844 (ged.), plaatselijk bekend Postelstraat 17 een sportschool uit te breiden; - P A. Stads te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A num mer 2726 plaatselijk bekend Korenstraat 3 een woning uit te breiden en een berging te bouwen; - A. de Voogd te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A num mer 3211, plaatselijk bekend van Rijckevorsellaan 30 een woning uit te breiden; - N.A.T.M. Oerlemans te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 4622, plaatselijk bekend Kerckackerstraat 2 een berging/garage te herbouwen. Moergestel, 10 augustus 1994, De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Atletiekvereniging ACHIL uit Hilvarenbeek en voetbalvereniging SOS uit Biest-Houtakker orga niseren op woensdag 10 augustus hun jaarlijkse Vakantieloop te Biest-Houtakker. Start en finish bevinden zich in de Vossenhol te Biest- Houtak- ker. bij het terrein van SOS. Om 19.00 uurstarten Burgemeester en Wethouders van Moergestel brengen ter voldoening aan het bepaalde in artikel 8.41 van de Wet milieubeheer ter openbare kennis dat een kennisgeving is ingekomen van: A.M.M. Rijnen, Oirschotseweg 64 te Moergestel op grond van het Besluit opslag propaan milieu beheer, voor de inrichting gelegen aan de Oirschotseweg 64 te Moergestel; C.P.M. Heslenfeld, Kriekenakker 34 te Moergestel op grond van het Besluit houtbewerkende bedrijven milieubeheer, voor de inrichting gelegen aan Den oudenhof 2 te Moergestel; Stichting De Runne, Postbus 38 te Goirle, op grond van het Besluit woon- of kantoorgebouwen mi lieubeheer, voor de inrichting gelegen aan de Reuselhof 1 te Moergestel; K.B.O. St. Antoniushuis, Raadhuisstraat 32 te Moergestel op grond van het Besluit woon- of kan toorgebouwen milieubeheer, voor de inrichting gelegen aan de Raadhuisstraat 32 te Moergestel; Mts. P. en W. van Haaren, Reedijk 9 te Moergestel op grond van het Besluit mestbassins milieube heer, voor een mestbassin bij de inrichting gelegen aan de Reedijk 9 te Moergestel; A.A.W.G. Mulders, Heizenschedijk 1 te Moergestel op grond van het Besluit horecabedrijven milieu beheer, voor de inrichting gelegen aan de Heizenschedijk 1 te Moergestel; W.A.A. Helmer, Oirschotseweg 82, op grond van het Besluit opslag propaan milieubeheer, voor de inrichting gelegen aan de Oirschotseweg 82 te Moergestel; A.A.M. van Hest, Driehuizerweg 5 te Moergestel, op grond van het Besluit opslag propaan, voor de inrichting gelegen aan de Driehuizerweg 5 te Moergestel. Moergestel, 12 augustus 1994, Burgemeester en wethouders van Moergestel, De burgemeester. J.B.S. ter Veer, De secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeen te het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 5 van de Woningwet vergunning te verlenen aan: - Aannemersbedrijf A. Op ’t Hoog te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie A nummer 3844, plaatselijk bekend Postelstraat (voormalig bedrijfsgebouw Houtepen) vier vrijstaande woningen te bouwen; - P.N.E.M. District Oisterwijk om op de percelen kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummers 2982 en 2983 beide gedeeltelijk, plaatselijk bekend Schoolstraat (naast de bibliotheek) een 10 kV-verdeelstation te bouwen. De bouwplannen liggen vanaf 11 augustus 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage op de sector Grondgebiedzaken van de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bedenkingen tegen ge noemd voornemen naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 10 augustus 1994, De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Afrikaanse dorp ligt aan een nieuwe wandelroute in het Safaripark. Al wandelend kunt u hier van dichtbij kennismaken met zebra’s antilopen, leeu wen en olifanten en 60 mantelbavianen. In het dorp is ook een tentoonstelling te zien over het le ven van mensen en dieren op het platteland van Zimbabwe. Het safaripark is het gehele jaar dage lijks vanaf 10.00 uur geopend. In juli en augustus sluit de kassa om 17.30 uur. Entreeprijzen: Volwassenen 17,- p.p.; Kinderen 3 t/m 11 jaar en 60 14,- p.p. Kinderen tot 3 jaar gratis. Voor meer informatie over het Safaripark en de activitei ten in het Afrikaanse dorp kunt bellen naar 013-360035. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeen te het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 50, lid 5 van de Woningwet vergunning te verlenen aan: - F.M.P. de Wilde te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 4835 (ged.), plaatselijk bekend Burgemeester Poortstraat 11 een vrijstaande woning te bouwen; - J.P.H. de Groot te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3844 (ged.), plaatselijk bekend Postelstraat 17 een sportschool uit te breiden; - J.J.H. Poort te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A num mer 4835 (ged.), plaatselijk bekend Burgemeester Poortstraat 21 een vrijstaande woning te bouwen. De bouwplannen liggen vanaf 11 augustus 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage op de sector Grondgebiedzaken van de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bedenkingen tegen ge noemd voornemen naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 10 augustus 1994, De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Burgemeester en Wethouders van Moergestel; gezien het verzoek van mevrouw G. van lersel namens de Stichting Jeugdvakantiewerk Moergestel, gedateerd 30 maart 1994, tot het nemen van een tijdelijke verkeersmaatregel in verband met een op 8 tot en met 12 augustus te organiseren jeugdvakantieweek en een op 12 augustus te houden kin- dermarkt; overwegende, dat het in het belang van de verkeersveiligheid noodzakelijk is dat een tijdelijke ver keersmaatregel wordt getroffen; gelet op de bepalingen van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens; besluiten: over te gaan tot het nemen van de volgende verkeersmaatregelen welke gelden op: 8 tot en 12 augustus 1994 van 9.00 uur tot 16.30 uur: Afsluiting van de Bosstraat voorbij het Brieltje tot aan de ingang naar de volkstuinen (voor O.B.S. De Bienekebolders); en 12 augustus 1994 van 12.00 uur tot 17.30 uur: Afsluiting van de Kloosterlaan vanaf de Raadhuisstraat tot aan de Boonhofstraat met uitzondering van het bestemmingsverkeer. Moergestel, 10 augustus 1994, De burgemeester, J.B.S. ter Veer De secretaris, mr. A A M. van Zundert. In samenwerking met de Movib en de provincie Noord-Brabant, organiseert Safaripark Beekse Bergen een aantal Afrikaanse workshops. De workshops vinden plaats in een Afrikaans dorp, dat speciaal voor deze activiteiten is gebouwd. Tot en met 26 augustus wordt in het theater een geva rieerd programma gepresenteerd. Iedere dat kun nen de bezoekers vanaf 14.00 uur tot 16.00 uur meedoen met wisselende activiteiten. Op het pro gramma staan Afrikaanse dans, haren vlechten op z’n Afrikaans, maskers maken, Afrikaans koken, verkleden in Afrikaanse kleding, schminken en nog veel meer. De meeste activiteiten zijn geschikt vooralle leeftijden. Enkele workshops zijn speciaal bedoeld voor kinderen. De deelname is gratis. Het de 2 en 4 km, om 19.30 uur de 10 km. De 2 km is speciaal voor de jeugd, de 4 en de 10 km staan open voor recreatieve en voor wedstrijdlopers. Inschrij ving in de kantine van SOS in de Vossenhol vanaf 18.00 uur. Kleed-en douchegelegenheid aanwezig. Inlichtingen 04255-1897.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 7