De 4 MARIANNE WEBER Haghorst’s spektakel: een evenement waar muziek in zit Rabofoon-Leenlij n de directe lijn naar uw lening. Café-Zaal ’Molenvelden’ Wie ben ik? F.E.V.LO.R. V ’Heb jij ook talent?’ J.B.S. ter Veer Donderdag 21 juli 1994 jijARTSEN ZONDER GRENZEN Weekend van 5, 6 en 7 augustus a.s. 94. de Rabobank maakt die u 7 de Maar is het fi- en nancieel ook RaboFoon- haalbaar? Dat bel- M.m.v. Duo ’Vegas’ Aanvang 20.30 uur Bij Koninklijk Besluit van 3 februari 1994 nr. 94000861 is aan de heer Burgemeester en wethouders van Moergestel, I Moergestel, juni 1994 graag werkelijkheid ziet worden. extra's ook mogelijk. Om snel te weten met ingang van 1 september 1994 eervol ontslag verleend als burgemeester van Moergestel. I I Wij willen u graag in de gelegenheid stellen persoonlijk van de heer en mevrouw ter Veer afscheid te nemen. Hiertoe wordt u uitgenodigd voor een receptie op vrijdag 19 augustus 1994 van 17.00 tot 18.30 uur in 'Den Boogaard’, Sint Jansplein 5 te Moergestel. de scretaris, mr. A.A.M. van Zundert de loco-burgemeester, drs. L.L.A. Loosveld We zijn bijna door de foto’s heen, en u weet het: deze rubriek kan alleen blijven bestaan dankzij uw medewerking. Hebt u ’n leuke foto liggen, met een of twee personen er op, geef die dan eens bij ons af. Wanneer u er een aan uzelf ge adresseerde en gefrankeerde envelop bijdoet, hebt u de foto binnen de kotste keren weer terug!!! hoeveel u kunt lenen en wat de kosten weet u snel ge noeg, als u nu de Rabofoon-Leenlijn belt. Want een lening van de Rabobank. Aangenaam. Leenlijn len: 06-9275 (40 cent per minuut). Makkelijk en anoniem. Rabobank Q zijn kunt u dagen in i week, dag nacht met de Programma in het kort: Na dertien uiterst succesvolle edities van het Haghorst’s Spektakel heeft de organisatie van dit jaarlijks terugkerend evenement besloten eens een frisse wind door het evenement te laten waaien. Oerle - Veldhoven Banstraat 25 Voorverkoop aan de zaal. Entree f 10,- Een nieuwe auto, de verbouwing van uw huis, die verre vakan tie... Allemaal dromen 19 8 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 13 JUL11994 en as- *n. f Collectebus aanwezig e politie I De burgemeester vindt dat de overvloed waarin wij delen, op gespannen voet staat met het verkrijgen van cadeaus bij zijn afscheid. Wilt u toch iets geven, steunt u dan Artsen zonder Grenzen. Giro 388021 t.n.v. Artsen zonder Grenzen, Amsterdam onder vermelding van: afscheid burgemeester ter Veer De hulp van Artsen zonder Grenzen staat los van politieke overtuiging, geloof of huidskleur. Artsen zonder Grenzen doet alles om daar te komen, waar medische hulp het hardst nodigt is. De hulpverleners komen ook in moeilijk toegankelijke gebieden. De naam zegt het al: Artsen zonder Grenzen. 5, 6 en 7 augustus zal de karakteristieke rust op aangename en vooral muzikale wijze verstoord worden. Maar weinig mensen in Haghorst zullen daar echt wakker van liggen. Immers het meren deel van de Haghorstse bevolking zal tijdens deze drie dagen zelf druk in de weer zijn om de vele gasten op de bekende Brabantse wijze gastvrij te ontvangen. Denk niet, dat het hier in de buurt niet gebeurt. Licht gewond raakte een vrachtwagenchauffeur die met zijn vrachtwagen kantelde op de A58 on der Moergestel. Dat gebeurde vrijdagmiddag en tengevolge daarvan ontstond een file tot bijna in Eindhoven. De chauffeur, 34 jaar oud en afkom stig uit België, raakte in de berm en kwam twee honderd meter verderop tot stilstand in de sloot. De auto werd weer rechtop gezet en de volgen de morgen werd de lading, een betonnen put van 6 ton, weggetakeld. Uit het onderzoek is geble ken dat er geen technische gebreken waren aan de auto. Een aantal getuigen heeft wel de vracht wagen eerder al zien slingeren. De politie heeft de tachograafschijven in beslag genomen en zal samen met de Rijksverkeersinspectie een nader onderzoek instellen. Jit- St. ;rst net ce! >p- rk- ost oe- ak- ek- ta- g- j. or >n- x>r Dp tel. r1 ant :l en rk- ap iet ijn ta, ek tu >n- Aan het strand... genietend van de zon... was Miet Janssen-Antonis van de Oister- wijkseweg. Zij nam in de strandstoel de hou ding aan die ook wij de komende weken zul len aannemen. Na de vakantie komen we met deze rubriek weer terug... tenminste... ^^rMEDECINS SANS FRONT1ERES Zeggen anderen wel eens tegen je dat je talent hebt of vind je van jezelf dat je talent hebt? Ge bruik dat talent dan en kom spelen bij het toneel gezelschap van KPJ-Moergestel. We repeteren op woensdagavond in D’n Tob van 20.00-22.00 uur. Het is de bedoeling dat we op 18, 20 en 22 maart 1995 een blijspel gaan opvoeren, dus we starten eind september met de repetities. Ben je tussen de 15 en 30 jaar (maakt niet uit of je wel of geen lid bent van KPJ-Moergestel!) en je hebt tijd om van september tot maart op woensdaga vond met ons te repeteren? Bel dan voor 22 juli naar Judith Ketelaars tel. 1262. Toneel, wij gaan ervoor! Jij ook? Enschot wordt van een jongen een fiets wegge haald. Stond niet op slot. Een 17-jarige jongen kreeg de fiets te koop aangeboden voor 20,-. Dat was niet duur en daarom ging hij er even mee langs de politie. Daar was snel uitgevonden dat de fiets was gestolen en dezelfde dag kreeg de rechtmatige eigenaar zijn fiets terug. Op het Zwart Wegje werd een fiets weggehaald van een 11-jarige jongen die bij Teco aan het ten nissen was. Een man in roos T-shirt zei tegen de jongen dat hij even op zijn fiets ging rijden. On danks tegenstribbelen ging hij er vandoor en kwam niet niet meer terug. In de Kerkstraat in Oisterwijk werd bij een café een mountainbike gestolen. Stond wel op slot. Tussen half tien en middernacht ontvreemd. In Udenhout hetzelfde. Fiets stond voor het ca fé. Niet op slot. Tusen 23.00 en 24.00 uur gesto len. In Moergestel dinsdagavond met de kermis een fiets weg van het St. Jansplein. In de Spoorlaan in Oisterwijk een grijze Raliegh ontvreemd op dinsdag, en donderdagmiddag eveneens in de Spoorlaan tussen 13.00 en 15.00 uur een nieuwe Gazelle (groene damesfiets). Vrijdagmiddag een man aangehouden in Oister wijk. Reed op een in Tilburg gestolen fiets. Geen nieuws, wel zeer vervelend. Een gewaar schuwd man of vrouw telt voor twee. Wees alert. In de media wordt nog maar amper aandacht besteed aan diefstal van fietsen. Komt dagelijks voor, niet spectaculair, dus geen nieuws meer. Dat klopt. Echter, dat neemt niet weg, dat, als je nieuwe fiets gestolen wordt, dan ben je hem gewoon kwijt. En die schadepost van toch snel enkele honderden guldens, doet gewoon zeer. Nieuws of geen nieuws. Wij waarschuwen daar om iedereen dat fietsendiefstal dagelijks voor komt ook in Oisterwijk, Udenhout, Moergestel en Berkel-Enschot. Enkele voorbeelden: Vrijdagmiddag omstreeks 14.00 uur stapt een 78-jarige man van zijn dames fiets, zet de fiets voor de Cerisette in de Stati onsstraat in Oisterwijk, niet op slot, loopt even naar binnen om iets aan te wijzen, en de winkel bediende ziet dat de fiets ondertussen door een circa 30-jarige man met blond krullend haar, ge heel in het zwart gekleed, wordt weggehaald. Uit de stalling van het zwembad te Berkel- Het concours-hippique voor paarden en pony’s wat op 4 en 10 apnl gehouden zou worden is door de slechte weersomstandigheden afgelast. Het ponyconcours is al gehouden op 11 juni jl. te Diessen. Het concours-hippique voor paarden wordt alsnog gehouden op terreinen aan de Hild en Goyaartsedijk gedurende 4 dagen van 14 t/m 17 juli. Programma: Dressuurwedstrijden vinden plaats op donderdag 14 juli en vrijdag 15 juli van 18.00 tot 22.00 uur. Op zaterdag 16 juli van 10.00 tot 13.00 uur. Springwedstrijden vinden plaats op zondag 17 ju li in de klasse B L M Z en Z vanaf 10.00 uur. Entree 5,- per persoon, kinderen gratis. Routebeschrijving: vanuit Moergestel centrum richting Oirschot, daarna bordjes volgen. Het Haghorst’s Spektakel is namelijk in de loop der jaren uitgegroeid tot een toonaangevend eve nement in de regio Midden-Brabant. Vele tien duizenden hebben de afgelopen jaren de weg naar dit vriendelijke en gezellige kerkdorp aan het Wilhelminakanaal nabij Sluis Vier weten te vinden. Om nog een breder publiek aan zich te binden, is de organisatie dit jaar de uitdaging aangegaan om naast een aantal bekende en be proefde succesformules een stevige portie mu ziek, theater en entertainment toe te voegen. Zonder overdrijven mag gesteld worden dat de veertiende editie van het Haghorst’s Spektakel er één is waar muziek in zit! In het weekeinde van Vrijdag 5 augustus: Country-avond met o.a. Tulsa en Ruud Hermans. Zaterdag 6 augustus: Volendamse Avond met Next" One, Anny Schilder en Piet Veerman. Zondag 7 augustus: het vernieuwde spektakel met o.a. straattheater en veel muziek. Vanaf 11.30 uur wordt een gevarieerd program ma aangeboden met o.a. de Story Spefienshow, een mobiele lasergame, kinderattracties en een waterspektakel. Verder is er natuurlijk een ge zellige markt en kunt u Wings over Haghorst bekijken. Tot slot is er ’s-avonds een Hekkedambal. De aanvang van het Spektakel op zondag is 11.30 uur. De entree bedraagt 4,-. Kinderen tot en met 12 jaar en 65 ers mogen gratis bin nen. O'

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5