De Rabobank verhoogt de spaarrente. Wie ben ik? Showtime met Pardoes in de Efteling Spinnenexcursie van LV.N. Het was grandioos!!! Voorverkoop kaarten Haghorst’s Spektakel gestart 6% st o A W? 2 l Zonnebloemloterij 6% 6% Rabobank CS I Het vernieuwde spektakel met ingang van 27 juni 1994 Werknemerssparen ambtenaren/premie-spaarregeling spaarloonrekening winstdelingsspaarrekening Pardoes trekt de wijde wereld in Met ingang van deze week is de or ganisatie van het Haghorst’s Spek takel op 5, 6 en 7 augustus a.s. gestart met de voorverkoop van de kaart voor de muziekactiviteiten op vrijdag en zaterdag. De lezers wor den in de gelegenheid gesteld om met een aardige korting van 2,50 per kaart in het bezit te komen van de toegangskaarten. 5 Augustus Country-Avond 6 Augustus Volendamse avond keren weer terug!!! IA4 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 6 JUL11994 Rabobank Aangenaam genietend van de zon... Aan het strand. Wie is zij? De beide heren die gefotografeerd werden tijdens Poppelse kennis waren Piet Wolfs en Kees van den Berg (Oisterwijkseweg). We zijn bijna door de foto’s heen, en u weet het: deze rubriek kan alleen blijven bestaan dankzij uw medewerking. Hebt u ’n leuke foto liggen, met een of twee personen er op, geef die dan eens bij ons af. Wanneer u er een aan uzelf ge adresseerde en gefrankeerde envelop Wijzigingen voorbehouden zullen trillen en dat het dak op proeven van de gelijkheid zal worden getest. De klanken van de onvervalste Volendamse Palingsound zullen dus op deze avond volop klinken aan de oevers van het Wilhelminakanaal en wel met de volgende ar tiesten: Next One, Anny Schilder, Piet Veerman en Round About. De entree voor de Volendamse Avond bedraagt 17,50 per persoon. Wie in de voorverkoop een kaart koopt is voor 15,- onder de pannen. De klapper van het ’weekeinde Haghorst’ blijft het vernieuwde Spektakel op zondag 7 augustus. Dan is er werkelijk van alles te doen in deze kern waar pit inzit! De ’Hart van Brabant Super Ex po’ biedt voor jong en oud vanaf 11.30 uur een gevarieerd programma in de straten, op het Wil helminakanaal en de lucht boven Haghorst. U kunt de data alvast noteren! Het voorverkoopadres te Moergestel is: Jumbo Denissen, Rootven 38. De Zonnebloemafdeling Moergestel heeft succes vol de Nationale loterij kunnen afsluiten. Afge lopen week hebben een aantal van onze mede werkers huis aan huis 1700 Zonnebloemloten verkocht. Een gedeelte is voor het Nationaal Bu reau van de Zonnebloem en een gedeelte is voor onze plaatselijke afdeling. Hiermee kunnen we weer enkele activiteiten organiseren voor langdu rig zieken, gehandicapten en eenzamen mensen. De Zonnebloem wil graag iedereen bedanken die zich heeft ingezet om deze loterij tot een succes te maken. We bedanken met name bedrijven en winkels die een affiche hebben opgehangen om de aandacht op onze actie te vestigen. Tevens be danken we de inwoners van Moergestel die door het kopen van een of meer loten de Zonnebloem hebben ondersteund. Ook onze medewerkers en andere bereidwillige helpers willen we bedanken voor de vrije tijd die ze beschikbaar hebben gesteld voor deze loterij. Zo spoedig mogelijk na de trekking op 21 novem ber a.s. zullen de trekkingslijsten worden gepu bliceerd. Overigens krijgen alle prijswinnaars automatisch bericht van het Nationaal Bureau van de Zonnebloem in Breda. Zonnebloemafdeling Moergestel. Op 25 juni jl heeft Roef! een groot peanuttoer- nooi gehouden. Het is allemaal erg leuk en fan tastisch gelopen. Ongeveer 175 kinderen hebben zich uitstekend vermaakt. De 15 teams moesten ieder 3 wedstrijden spelen, tussendoor konden ze zich vermaken met waterspelletjes en de grabbel ton, waarin prijsjes zaten die geschonken waren door de Rabo- bank. Het terrein gaf een vrolijk aanzicht door het vro lijke terras en het grote luchtkussen, wat we dankzij Cees van Dijk, verhuur marktkramen en partytenten, konden plaatsen. Aan het eind van het toernooi werd er nog een AH Star wedstrijd gespeeld waarin ieder team een speler mocht plaatsen. De dag tverd afgesloten met een schit terende ballonnenwedstrijd gesponsord door Omnium Sport en Ligtvoet en Nimco. Zij schon ken ook de rugzakken die de kinderen van het eukste team kregen. Dit waren de Braves uit jouda. Iedereen kreeg een leuk aandenken mee. ’Showtime met Pardoes’ is een sprookjesachtig showprogramma waarin Pardoes, de mascotte van de Efteling op wereldtoemee gaat met een dansgroep. Onderweg beleven zij, uiteraard al lerlei avonturen, waarbij een aantal eigenschap pen en karaktertrekken van Pardoes tot uiting komen. Pardoes is geboren op Symbolica, waar een Groot Magister de hoogste autoriteit is. Symbolica is een sprookjesachtige planeet ergens in het heelal, heel ver weg van onze Aarde. Par does kent onze taal niet, maar hij kan wel hardop denken en zingen. Ook kan hij toveren met zijn Magische Sleutel, een bekwaamheid die hem op reis een aantal malen goed van pas komt. Verder is hij dol op dieren en kan hij erg goed dansen en muziek maken. Hij is soms zo ondeugend als een klein jongetje, maar ook zo moedig als en reus en hij wil net zo wijs worden als zijn beste vrienden, de kabouters van de Efteling. ’Showtime met Pardoes’ is ouderwets sprookjes achtig amusement in een eigentijdse vorm. De show wordt uitgevoerd door een cast van 25 pro fessionele performers met dans, zang, tap en acrobatiek in 200 speciaal ontworpen kostuums. In een entourage met het aUernieuwste op het ge- I.V.N. afdeling Oisterwijk en omstreken ver zorgt zondag 10 juli een spinnenexcursie. Om 14.00 uur is iedereen, groot én klein, welkom bij het Bezoekerscentrtum aan de Van Tienhoven- laan te Oisterwijk, om samen met natuurgidsen op zoek te gaan naar verschillende soorten spin nen. Spinnen spelen een belangrijke rol in de na tuur. Hun voedsel bestaat uit insekten, die ze zeer succesvol vangen door middel van webben, jagen en op de loer gaan liggen. De webben spin nen ze van de zijdedraden, die aan hun achterein de naar buiten worden geperst door drie paar spintepels. De zijde wordt ook gebruikt voor het verpakken van hun eieren, om een schuilplaats Verder hadden we nog enkele begunstigers: Al- kulux kunststof kozijnen, F. van Velthoven en Thuiszorg Midden-Brabant. Ook willen we de ouders, de clubgebouwkom- missie, de scheidsrechters, de EHBO, de coaches allemaal hartelijk bedanken voor hun medewer king. De kinderen hebben een hele leuke dag ge had. Het was grandioos. (voormalig zwembadterrein) van de Efteling op gevoerd. Om 13.00, 15.00 en 17.00 uur. ’Showtime met Pardoes’ werd in opdracht van de Efteling gecreëerd door Maria More Entertain ment, Amsterdam. De voorstelling wordt mede mogelijk gemaakt door Fuij Film Nederland. De eerste korting is van toepassing op de coun- try-avond op 5 augustus. Een niet meer weg te denken onderdeel van het Haghorst’s Spektakel is de country-avond. In de loop van de jaren heeft dit evenement onder het country-liefhebbend Nederland een aardige reputatie op weten te bou wen. Daarom mag deze country-avond op dit muzikaal Spektakel niet ontbreken. In de sfeer vol ingerichte feesthal met de aangrenzende tent bij Roozen-Van Hoppe zal een spetterend pro gramma borg staan voor een grandioos country- feest. Op deze avond zullen optreden Tulsa Ruud Hermans, The Hill Büly Boogie Men en Bjöma Swerts. De country-avond te Haghorst is dus een muzi kaal evenement om niet te missen! De country- avond begint om 21.00 uur. De entree bij de kas sa is 12,50 per persoon. In de voorverkoop zijn de kaartjes voor 10,- per stuk verkrijgbaar. De Wilhelminadijk in Haghorst zal tijdens deze avond de sfeer uitademen van de wereldberoem de Volendamse Dijk. Volendam heeft al heel wat artiesten en sterren voortgebracht waarvan velen nog steeds aan het firmament schitteren. De or ganisatie is dan ook bijzonder trots dat zij voor deze avond een aantal Volendamse artiesten van absolute klasse heeft weten te strikken. Zij zul len er ongetwijfeld borg voor staan dat de funda menten van de feesthal en de aangrenzende tent TT Van 30 juni tot en met 28 augustus wordt de show drie maal per dag in het Zomertheater vel Keukenmontage kregen de kinderen hun nat je en droogje. Wilt U nog meer weten, kom dan zondag. Deelname is gratis.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5