Lv.m. de kermis bank is onze en om 12.00 uur GESLOTEN! zcouting 3 Nü alles op maandag 4 juli dinsdag 5 juli goed regelen... Straks een onbezorgde vakantie. 1 Wie zijn wij ’De Klaore’ verwent terraszitters... Voetbal t 2e Esta groep Scouting Alternatieve Zomeravond-competitie Buitenlands geld, Reisverzekering, Reischeques, Rabocard, Europas, InterHelp Protectieplan. Libellenexcursie MINDEK WEGEN? GA BEWEGEN I Rabobank. Aangenaam 7-2 4-0 2- 0 0-2 4-4 1-4 3- 2 Uitslagen: De Veerkes - ’t Stokske VCH - ’t Draaiboompje De Klaore - Boerenbond I Boerenbond I - Boerenbond II De Veerkes - De Klaore ’t Draaiboompje - Boerenbond I Boerenbond II - VCH Programma donderdag 30 juni: Boerenbond II - ’t Draaiboompje De Klaore - ’t Stokske De Veerkes - Boerenbond I VCH is vrij.Dii.ect na afloop van de laatste wedstrijd volgt de prijsuitreiking in Café ’t Draaiboompje. de Rabobank. U bent kom. n Foto van twee Moergestelnaren tijdens Poppelse kermis... Ton van de Wouw (van De Hoefkens) ’sier de’ deze rubriek afgelopen week... We zijn bijna door de foto’s been, en u weet het: deze rubriek kan alleen blijven bestaan dankzij uw medewerking. Hebt u ’n leuke foto liggen, met een of twee personen er op, geef die dan eens bij ons af. Wanneer u er een aan uzelf ge adresseerde en gefrankeerde envelop bijdoet, hebt u de foto binnen de kotste keren weer terug!!! Al sinds enkele jaren is de scouting in Moergestel behoorlijk aan het groeien. De aanmelding van nieuwe leden zorgde er zelfs voor dat zowel de Bevers als de Esta’s een wachtlijst moesten op stellen. Aangezien de aanmelding dusdanige’vor men aanneemt, heeft de scouting het plan opge pakt om een tweede Estagroep op te richten. Hierdoor kunnen we het probleem van een wachtlijst oplossen. Dit houdt onder andere in dat nieuwe leden weer aangemeld kunnen worden. Echter voor uitbreiding van de Esta’s met een 2e groep is natuurlijk weer meer leiding nodig. Ben je 16 jaar of ouder en ben je geïnteresseerd in het spelen en leiding geven aan kinderen van 7 tot 10 jaar, dan kun je één van onderstaande nummers bellen. Ook al wil je er alleen maar meer van weten..bel! De groep zal gaan draaien op zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur. Frank Bergman: tel. 2407; Petra de Bie: tel. 2963. Zaterdagavond 2 juli is er een concert in het Oisterwijkse Natuurtheater. Medewerkenden zijn dit keer het Kaatsheuvelse gospelkoor La Jeunesse en het Leye-kwartet. De aanvang is 20.00 uur en de entree is gratis. Van 8 t/m 24 juli is er in het heemcentrum ’In de Drye Swaentjes’ aan de Lind te Oisterwijk een heel bijzondere tentoonstelling. De beide expo sitieruimtes zijn dan gevuld met schepten (tot an derhalve meter!) van hout, soldaten van tin en schilderijen in olieverf. Exposant Frank Dawson, geboren in Liverpool en thans wonend in het Bel gische Herentals, presenteert in Oisterwijk de Slag bij Waterloo in tin. De tentoonstelling is geopend op vrijdag, zater dag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Entree 1,50. Kinderen tot 12 jaar, mits onder begelei ding, hebben gratis toegang. Op zondag 3 j uli 1994 om 11.00 uur start er een libellenexcursie vanaf bezoekerscentrum Oister wijk. Deze excursie leidt ons langs een aantal prachtige vennen waar deze interessante dieren goed te bewonderen zijn. Onder de deskundige leiding van Milly Swinkels-Verpraet en Johan Heeffer gaan we op zoek naar deze bijzondere groep van insekten. Daarbij zullen ze duidelijk maken dat deze dieren ten onrechte de naam wrattenbijters hadden. De beide libellengidsen geven een inzicht in de plaats van de libellen bin nen het insektenrijk. De tijdsduur is 1 a 2 uur. Reserveren is gewenst. Voor leden van de Vere niging Natuurmonumenten kost de wandeling 2,- voor niet-leden 3,-. Kinderen tot 12 jaar geld, reischeques en een passende reis verzekering bent u natuurlijk aan het goede adres. En bent u toch bij de bank, vergeet dan vooral niet te vra gen om het boekje ’’RaboKompas”, een handige reiswijzer in het buitenland. U krijgt het gratis van van harte wel- Rabobank Q Sinds afgelopen week heeft Café ’De Klaore’ haar klanten extra verwend door het aanbrengen van een opvallend mooie luifel boven het terras. Terraszitters worden zodoende beschermd tegen de felle zon die momenteel meer dan uitstekend haar best doet. Een welverdiende vakantie moet ook een onbezorgde vakantie worden. Kom daarom eerst naar de Rabobank voor een goed advies. De Rabobank helpt u graag op weg met het gemak van de Europas met pin code voor gebruik in 70.000 geldauto maten in Europa, of het wereldwijd betaalgemak van de Rabocard. Maar ook voor buitenlands PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 29 JUN11994 8 Z J prik van de week samen werken aan een gezond bestaan CAFEDEEAJü CM M **-*rr**-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5