’Gèssels Weekend Groots peanuttoernooi Gèssels Weekend 3 Oranje boeketten PROFICIAT KETELAARS B R I N grandioze kindermiddag Chris van Raak I Aphrodite w' AAN ALLS GESLAAGDEN! 11 Het weekend voor de kermis is het vanaf 14.00 uur: ’Boemerang’ Vakantie bridge Audacia-oproep Extra algemene ledenvergadering Zaterdag 25 juni |(oOS AlbdtS vanaf 20.00 uur: <77 w*-» Zie onze advertentie op pagina 7... De peanuttak van de honk- en softbal afdeling van Roef! bestaat 10 jaar. in diverse prijsklassen Tot ziens op het St. Jansplein Entree gratis. TELEFOON 013 - 434907 TIVOLISTRAAT 75 TILBURG Aanstaand weekend 25 en 26 juni is het weer zover, de inspanningen van de Moergestelse horeca en carnavalsverenigingen resulteren in de vier de editie van het Gessels Weekend. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243-1474 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) Radio-uitzending zondag 25 juni 11.04 uur 87.6 Mhz Een programma met veel muziek en uitgaanstips, samengesteld door Peter van de Wouw, Corné Schoenmaker en John Steijger. Kerkstraat 18 - Haaren - Tel. 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Tel. 04243-1234 Kerkstraat 16, Moergestel 04243 - 3612 Huidverzorgingsinstituul Dit wordt gevierd met een groots peanuttoernooi. Aan dit toernooi doen 16 teams mee uit heel Nederland. Dit toernooi vindt plaats op zaterdag 25 juni op de velden van Roef! m.m.v. ’Enterprise Kaarten f 10,-. In de voorverkoop f 7,50. Verkrijgbaar bij: Horecagelegenheden, Kadoboetiek ’Carola’ en Groentehal ’Crisje’ ff JAN MICHIELS COMPLETE [71 V*5* WONINGINRICHTER JJJ per K9 Bloemsierkunst Peanutbal is een slagspel voor jongens en meis jes tussen de 5 en de 10 jaar. Twee partijen spe len met elkaar. De ene partij staat in het veld en de andere partij is aan slag. In één slagbeurt ko men beide partijen een keer aan slag. Van de slagpartij slaat iedere speler op zijn beurt de bal Wilt U uw troeven uitspelen, kom dan bij ons bridgen. Vanaf 21 juni elke dinsdagmiddag van 13.00 uur tot 16.00 uur in de ’Beurs’ (achter de kerk) in Oirschot. Inschrijven vanaf 12.45 uur, kosten 1 persoon. Nog even de achtergrond van het weekend. Toen in 1990 het steeds moeilijker werd het Openbaar Carnaval Moergestel te financieren, zijn de Dur- draaiers, Pierewaaiers en Dorstvlegels in een, tot dan toe ongekende, samenwerking gekomen tot de organisatie van een zomers evenement. De be doeling van het Gèssels Weekend mag duidelijk zijn: het waarborgen van het Openbaar Carnaval Moergestel. De voorgaande Gesselse Weekenden bleken een succes. Ondanks het warme weer trok het toch gauw enkele duizenden bezoekers. Het waren zeer belangrijke toetsjaren voor de organisatie, een aantal onderdelen zijn aangepast en besloten werd om voor het Gèssels Weekend 1994 gere nommeerde artiesten aan te trekken voor jong en oud. De kindermiddag zal ook dit jaar niet ont breken zodat er ook voor de kinderen het nodi ge te beleven valt. Deze dag begint om 10.30 uur en wordt om on geveer 16.30 uur afgesloten met een grote ballon nenwedstrijd. 200 Kinderen tussen de 5 en 10 jaar zullen de gehele dag bezig zijn met wedstrij den. Tussendoor kunnen ze zich vermaken met spelletjes. 1 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro '76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel. Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond recagelegenheden, kadoboetiek Carola en groen- tehal Crisje. Zondag 26 juni vanaf 14.00 uur live-optreden van Boemerang. Tevens op zondag vanaf 13.30 uur grandioze kin dermiddag: - gratis snoepkaart; - prijsuitreiking/uitslag basisscholen kleur- wedstrijd; - springkussen; - timmerkraam; - schminkkraam. De entree is gratis. Alle ingrediënten zijn, zoals u in het programma kunt lezen, aanwezig. Live-optredens, uw natje geserveerd door de Moergestelse kasteleins en zondagmiddag kunt u uw kinderen met een ge rust hart kwijt op de kindermiddag. Op donderdag 23 juni neemt de gemeente raad een besluit over de privatisering van het complex aan de Molenstraat aan sv Audacia. Dit besluit zal ook bekrachtigd moeten wor den door de leden van de vereniging. Het bestuur roept daartoe de leden op voor een extra algemene ledenvergadering op dinsdag 28 juni 1994 om 20.30 uur in de kantine. Er verschijnt dit seizoen geen clubblad meer, dus neem goede notitie van dit bericht en kom in grote getalen naar deze belangrij ke vergadering. van de slagstandaard het veld in en probeert een punt te scoren. De veldpartij moet proberen de slagpartij zo min mogelijk punten te laten maken. Het is dus een spel waarin je in groepsverband sa men moet werken maar waar je ook individueel kunt scoren. Op 25 juni spelen we op vijf velden dit leuke spel. Dus kom gerust eens kijken en genieten van de peanutspelertjes. Dit toernooi werd mede mogelijk gemaakt door: Ligtvoet en Nimco, Omnium Sport, autobedrijf Donkers, Biesheuvel keukenmontage. Voor meer informatie: Annie Hekker, tel. 04243- 2932. HdliycblUlcll UI] Uc /.ICKcIlIuriUScll (U.£. cll V.Ü.Z.J 12 oer 1 Jansplein zullen zij zich geen moment vervelen. U zelf zult zich terugyinden op het gezellige ter ras, waar u kunt genieten van een live-optreden en/of kunt bijpraten met vrienden en kennissen. Tot ziens het komend weekend op het St. Jansplein. Programma: Zaterdag 25 juni vanaf 20.00 uur live-optreden van Koos Alberts met medewerking van de band Enterprise. Entree op zaterdag: 10,- en in de voorverkoop (7,50. De kaarten zijn verkrijgbaar bij alle ho- i*

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 1