gaan tot het uiterste... ’Survivalrun ïn Uit het gemeentehuis r m SLUITING GEMEENTEHUIS BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL Jg|| GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGEL BEKENDMAKING Aanvraag voor vergunning wijziging Rijksmonument Gemeenteraadsvergadering Zondag 12 juni vond in Udenhout de laatste van de in totaal 4 wedstrij den voor de N. K. koppelsurvival plaats. w PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 22 JUN11994 10 817-3 817-4 66 817-5 817-2 Op donderdag 23 junu om 19.30 uur in het ge- Moergestel, 22 juni 1994. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Moergestel, 22 juni 1994. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer 'ordt dra- wel ont- fkat ;cha- or- looi- den. >rko- dan n.B et ook lining Ie ach- der al- r mee. maag- imaal. is on- f poes an za- iti-pa- ver- niddel lissen, ekken m wo- en hou- ■genstcl- n- gedijt 'eren ui- ens een hek bestrij- veilige irm vm n watn Het college van burgemeester en wethouders van Moergestel maakt bekend dat zij aan de heer Kien- huis, woonachtig aan de Tilburgseweg 9, en aan de heer Pijnenburg, woonachtig aan de Tilburgse- weg 7, krachtens artikel 2.1.5.3. van de Algemeen Plaatselijke Verordening van de gemeente Moer gestel een uitwegvergunning heeft verleend om achter hun perceel een uitweg te creëren naar de Krom- weistraat. Vanaf heden bestaat voor belanghebbenden de gelegenheid om tegen dit besluit binnen zes weken na datum bekendmaking (22 juni 1994) bij de arrondissementsrechtbank, sector bestuurs recht, te Breda (Postbus 90.110, 4800 RA Breda) een gemotiveerd beroepschrift in te dienen. Tevens kan op voormeld adres een voorlopige voorziening worden aangevraagd. Moergestel, 22 juni 1994. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. De burgemeester van Moergestel maakt op grond van het bepaalde in artikel 12, lid 2 van de Monu mentenwet 1988 het volgende bekend. De heer J. Cornelissen heeft voor het pand St. Jansplein 3 te Moergestel een vergunning aangevraagd voor een tijdelijke wijziging van de voorgevel van het pand. De wijziging betreft het aanbrengen van een voorzetgevel en is aangevraagd voor de periode van 21 januari 1995 tot en met 1 maart 1995. De aanvraag ligt met ingang van 22 juni 1994 voor een termijn van veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de sector grondgebiedzaken. Gedurende de bovengenoemde termijn kunt u uw zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. n vlooj. ntic zo vorden. w verf. buren i de dag en. De i terug- izenden rden, is trnoopt /looien- ■ntelijke ebestrij- d. deelnemers die starten in groepen van 15 personen. Om 11.30 uur viel het startschot voor de slopen de tocht van Cees en Jack. De eerste hindernis was al gelijk en pittige, men moest zandzakken meenemen van respectievelijk 15 en 25 kilogram. Na deze zo’n 1 kilometer gedragen te hebben moesten ze hiermee door 2 hoge containers. Na inmiddels verlost te zijn van de zandzakken leg den ze hun weg voort door de smerigste sloten van Udenhout. Na vele hindernissen te hebben overwonnen kwamen ze bij het paintball schiet- punt. Hier moest men met drie patronen 3 doelen uit schakelen. Slaagde men hier niet in dan kreeg men per doel een strafronde. Het lukte Jack hier om 3 treffers te maken waar door ze op hun rivalen al snel een voorsprong maakten. Eenmaal in de Loonse en Drunense Duinen aan gekomen bleek het echt zwaar te worden, dit kwam vooral door het losse zand en de hete zon. In de duinen moest men 3 doorsteken maken door het losse zand, van vlag naar vlag, die men zag hangen, hoog in de boomtoppen. Eenmaal uit de duinen en na een aantal hinder nissen kwamen ze in Udenhout waar een 60 ki logram zware boomstam op hen lag te wachten. Deze moest worden meegenomen tot het eind punt 1,5 kilometer en aldaar in 3 stukken ge hakt worden. Uiteindelijk bleken hun inspanningen niet voor niets te zijn die dag en behaalde ze naar hun zeg- 6. Voorstel tot het wijzigen van de Vergoe dingsregeling vrijwilligers bij de gemeente lijke brandweer. 7. Voorstel inzake het verlenen van ontheffing als bedoeld in artikel 44 lid 5 Gemeentewet aan wethouder L.L.A. Loosveld. 8. Voorstel inzake pricatisering en verhuur van het voetbalcomplex aan de Molenstraat. 9. Voorstel tot vaststelling van de aanvulling 2000 van het meerjarenprogramma restaura tie monumenten. 10. Voorstel tot het vaststellen van een voorbe- reidingsbesluit voor het perceel Burg. Poortstraat 21. 11Voorstel tot het vaststellen van een voorbe- reidingsbesluit voor een perceel aan de Schoolstraat voor verdeelstation PNEM. 12. Voorstel tot het nemen van een voorberei- dingsbesluit aan de Heizenschedijk 1. 13. Voorstel tot het opzeggen van de overeen komst met Kotrac Milieu B.V. inzake de in- traject bevinden zich een veertigtal hindernissen die men moet overwinnen. Een aantal van deze hindernissen zijn zandbakken, sjouwen, door slo ten baggeren, kanoën, touwklimmen, doorwa den, kanaaloversteek met behulp van een touw door middel van catcrawl of apenhang, boom stam sjouwen en hout hakken. Het parcours van een survivalrun vindt in het algemeen plaats door sloten en over weilanden, verharde wegen worden zoveel mogelijk verme den. De categorieën waar je in kunt deelnemen zijn: A, B, C. Dames en junioren. Om in de A mee te mogen doen moet je eerst in het voorgaan de jaar bij de beste 6 van de B zitten. Cees van de Bruggen (Udenhout) en Jack de Laat (Moergestel) deden dit jaar voor het eerst mee in de B-categorie koppelsurvival. Na hard getramd te hebben een enkele individuele survivalruns ge lopen te hebben onder andere in Dinxperlo bij Duitsland, begonnen zij in Eindhoven aan hun eerste wedstrijd. Hier waren ze goed voor een le plaats. Deze vreugde mocht jammer genoeg niet lang duren. Al na een week kwam er een brief in de bus. Door het slecht aangegeven parcours hadden ze één simpele hindernis gemist en werden ze gedis kwalificeerd. Al snel volgde de tweede westrijd in Zelhem. Hier lieten ze zien dat ze er toch bij hoorden en behaalden de 2e prijs die al gauw goed was voor 50,-. De derde wedstrijd vondt plaats in Veenendaal, hier behaalden ze een verdiende le plaats. GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235. Openingstijden: 9.00-12.30 uur en na tel. afspraak. SPREEKUREN COLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak. Wethouders P. Gerlach en L. Loosveld: maandagavond van 19.00-20.00 uur; hoofdingang aan de Raadhuisstraat. AVONDSPREEKUUR WONINGZOEKENDEN: Elke eerste maandag van de maand van 19.00-20.00 uur; ingang aan de Kloosterlaan. KLEIN CHEMISCH AFVAL: Kunt u wekelijks inleveren aan het adres Klooster- dreef 2 op maandag van 10.30-11.30 uur. WEEKMARKT. Elke vrijdagmiddag van 13.30-17.00 uur. STORINGEN/GEBREKEN: Aan riolering, wegen e.d. kunt u melden: - tijdens kantooruren: 04243-1235 - na kantooruren: 04243-1244 Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met het op zaterdag 25 juni en zondag 26 juni te organiseren Gèssels Weekend de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is getroffen: zaterdag 25 juni 1994 van 20.00 uur tot 01.00 uur; zondag 26 juni 1994 van 12.00 uur tot 19.00 uur; afsluiting van het St. Jansplein voor alle verkeer. Moergestel, 17 juni 1994. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. meentehuis. De agenda: 1. Opening. 2. Trekking stemmingsnummer. 3. Vaststelling van de notulen van de openba re vergadering van 26 mei 1994. 4. Ingekomen stukken en mededelingen. 5. Voorstel tot toevoeging van nieuwe bijlagen A en B aan de ’Bezoldigings verordening 1981’ in verband met salarisherziening per 1 april 1993. Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat belanghebbenden uitgenodigd worden hun zienswijze bekend te maken over het voornemen van het college de gemeenteraad voor te stel len de Hanenberg aan het openbaar verkeer te onttrekken. Het betreft een voorprocedure die vooraf gaat aan de procedure neergelegd in de Wegenwet en Al- gemene wet bestuursrecht. De gelegenheid om reacties in te dienen bedraagt vier weken na bekend making van deze mededeling. Traditiegetrouw staat het weekend van de eerste zondag in juli, plus de daaropvolgende maandag en dinsdag in het teken van de Moergestelse kermis. Derhalve valt dit jaar de kermis op zaterdag 2 juli tot en met dinsdag 5 juli a.s. Het gemeentehuis zal op maandag- en dinsdagmiddag voor het publiek gesloten zijn. In verband met deze festiviteit komt het spreekuur van beide wethouders op maandagavond 4 juli te vervallen. Ook zal er dan geen spreekuur voor woningzoekenden worden gehouden. 817-1 zameling van glas. 14. Voorstel tot het delegeren van de verkoop van de ambtswoning aan het college van bur gemeester en wethouders. 15. Voorstel tot vaststelling van de jaarrekening van de algemene dienst en het woningbedrijf over het dienstjaar 1993. 16. Voorstel tot het vaststellen van het college programma gemeente Moertgestel 1994-1997. 17. Sluiting. toaalklassement werden ze over de 4 wedstrijden toch nog 2e. Proficiat namens de aanhang! In Udenhout vond de laatste wedstrijd plaats en omdat de 3 beste wedstrijden telden voor het eindklassement moesten ze bij de eerste 3 eindigen om le te worden.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 11