I Loes van Gisbergen naar Europese kampioenschappen! Wè zut zèn?' 1 KORFBAL^ Nieuwe gemeentegids komt eraan... G 1 r GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. AITK STOKEIND Audacia-nieuws Na hele serie selectiewedstrijden... Zo is er maar éénl Zonnebloem loterij 'Bevrijdt' u van uw bouwproblemen... I I I ük 3. Denis Mulders 2. Ad Nouwens Deze oplossing is van: bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Na een serie selectiewedstrijden, die in drie maanden tijd werden afge werkt in o.a. Alphen aan den Rijn, Chaam en Geldrop, kan Loes van Gis bergen, Hopveld 12, zich binnenkort gaan meten in een internationaal veld van midgetgolfers. I I I I I I I I I I Vul uw oplossing in op deze bon en lever die uiterlijk woensdag 15 juni a.s. in bij Chris van den Bijgaart Foto grafie, Rootven 26. U dingt dan mee naar de prijs van f 25,- Volgens mij werd het juiste verhaal in de MTV-uitzending verteld door: 1Jan Burgers iL_ ssoi- op! Pasfoto’s Voel je thuis in je sport f Opgeven nieuwe jeugdleden Zeevissen Zeskamp’94 Volleybal KPJ-Krantje Hé roker, straks ben jij de sigaar A6 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 8 JUN11994 V 6-0 4-1 1-5 6-0 4-1 n.o. /en. JI. maandag is op het gemeentehuis aan burgemeester Ter Veer het eerste exemplaar overhandigd 1 en [erk- top- erk- Dost sam tven Loes van Gisbergen met het koffertje dat haar bij alle wedstrijden vergezelt, en waarin vele verschil lende soorten golfballen zitten... Tijdens de selectiewedstrijden heeft Loes haar deelname aan het Europees kampioenschap af kunnen dwingen bij de Federatie Nederlandse Midgetgolf Bond. Dat betekent dat zij in de eer ste week van augustus af gaat reizen naar het Ita liaanse stadje Gallerate waar op vrijdag 12, zater dag 13 en zondag 14 augustus de wedstrijden worden gespeeld. De F.N.M.B. is echter ’n kleine nationale bond waardoor het voor hen onmogelijk’is alle kosten voor de deelnemers te betalen. Ook Loes krijgt maar een gedeelte van de te maken kosten ver goed, de rest moet door de ouders van Loes zelf worden betaald. die moppen, verslagen, kookrecepten, puzzels, contactadvertenties, tekeningen en dergelijke. Deze kun je allemaal in de bus deponeren bij Er ica Rijnen, Oirschotseweg 32, tel. 1315. Uitslagen kompetitie week 22: Dames donderdag: Stokeind 1 - Beekse Bergen 1 TV B. Enschot 5 - Stokeind 2 Stokeind 3 - Racketcl. Oisterwijk Baarle 2 - Stokeind 4 Zaterdag heren: Stokeind 1 - De Ypelaer 2 Sla Raak 5 - Stokeind 2 Zaterdag heren 35 TV Riel 1 - Stokeind 1 Zaterdag gem. jun. t/m 17 jaar: TC Bas Dongen 1 - Stokeind 1 Zaterdag jongens t/m 14 jaar: Stokeind 1 - TV B.Enschot 2 Zaterdag jongens t/m 17 jaar: Stokeind 1 - TC baarle 1 Zaterdag gem. senioren: TC Tilburg 12 - Stokeind 1 Zondag gemengd: Pettelaer 4 - Stokeind 1 Stokeind 2 - LTV Haaren Zondag heren: Stobblek 4 - Stokeind 1 Stokeind 2 - SRO 2 Zondag gemengd 35 Wobumpark 2 - Stokeind 1 4-0 2- 2 4-0 3- 1 4-2 0-6 5-1 1-5 [niet idrijf jerst met rice! vant nog oer- O n.o. 0-8 Mogelijkheden voor een sponsor zijn echter wel mogelijk, dus als er onder onze lezers mensen zijn die Loes en haar ouders financieel willen hel pen dan kunnen ze met hen contact opnemen. Loes van Gisbergen woont aan het Hopveld 12, telefoon 3380. PAGINA 7 meevoetballen, ben je zes jaar of ouder, alle leef tijden zijn welkom, dan kun je je opgeven als jeugdlid bij Nico Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 1283. Willen onderstaande jeugdleden een pasfoto in leveren bij Nico Oerlemans: Doms de Laat, Frans van de Sande, Jos van de Sande, Wiebe Smits, Bas van de Wiel, Joop Dominicus, Cor- né Roosen en Bouke Mulders? De jaarlijkse Zonnebloemloterij is weer van start gegaan. De vrijwilligers van de Zonnebloemafde- ling Moergestel zullen in de periode van 19 tot en met 25 juni bij u aanbellen om loten te verkopen. Deze loterij is een belangrijke bron van in komsten voor de Zonnebloem. De opbrengst dient ter ondersteuning van het landelijke en plaatselijke werk van de vereniging ten behoeve van langdurig zieken, lichamelijke gehandicap ten en hulpbehoevende ouderen van alle gezind ten. Mede dankzij deze loterij kan onze afdeling weer verschillende activiteiten organiseren. Met de loterij zijn aantrekkelijke geld-prijzen te verdienen. De hoofdprijs is f 25.000,-. De prijs per lot is 2,50 en ieder lot biedt twee kansen op één prijs. De trekking is in november en winnaars krijgen persoonlijk bericht. Als u de Zonnebloem een warm hart toedraagt, steun dan dit werk en koop loten!!! a.s. Vrijdag 10 juni, wordt het lekenkorfbal toer nooi gehouden. Negen teams, de Stuntels, de Sterken, de Dauwers, de Durdauwers, de Ballen- frutters, de Treffers, de Gèng, de Uitblinkers en het Team zonder naam maken er samen een ge zellige en sportieve avond van. Dit alles op ons eigen Roef! terrein, aanvang 19.00 uur. Supporters verwachten wij natuurlijk heel veel, als je deze avond niet bij Roef! bent geweest heb je wat gemist! Zaterdag 11 juni a.s gaan de mono’s en aspiran ten op toernooi bij D.D.W. in Hooge Mierde. Deze vereniging bestaat dit jaar 25 jaar en viert dit onder andere met een toernooi. Wij vertrek ken om 9.00 uur vanaf het St. Jansplein. We ho pen op een fijne dag met mooi weer. Allemaal veel succes. van de nieuwe gemeentegids die ook dit jaar weer is samengesteld door City Promotions BV uit Waal wijk. Vertegenwoordigster Nicky Mudde zei bijzonder trots te zijn op het omslag en verder viel haar op de foto van een, ’zo lijkt het wel’, zei ze, ’een steeds jonger wordende burgemeester’. De burgemeester, op zijn beurt, was daarmee uiteraard zeer vereerd, en zei, na ontvangst van de gids, dat het omslag een uitstekende weergave is van het Nederlandse klimaat. Verder dankte hij City Pro motions voor de zorg waarmee de gids was samengesteld en uitgevoerd en dankte hij Will Pellis voor zijn voorbereidende en coördinerende werk. Niet overal huis-aan-huis... Inderdaad.Ook in Moergestel is ’n aantal brievenbussen waarop de sticker ’Geen ongeadresseerd drukwerk’ geplakt is. Deze adressen krijgen dus ook geen gemeentegids in de bus, maar zullen de ze zelf op moeten halen op het gemeentehuis. Het seizoen is ten einde, en de trainingen zijn stopgezet tot na de vakanties. Maar er is geen stop voor de Jeugdcommissie. Die zijn al weer druk bezog met de voorbereiding van het nieuwe seizoen, en om nu te weten met hoeveel elftallen of zeventallen we het nieuwe sei zoen kunnen voetballen is er nu weer gelegenheid om zich als jeugdlid van S.V. Audacia op te geven. Vanaf de zes jaar mag je op zaterdagmorgen al Het spreekt voor zich dat ’Moergestel-Nieuws’ deze Europese deelneemster gaat volgen in haar strijd om het Europees kampioenschap. We wensen haar dan ook alvast van harte veel sukses toe en zijn zéér benieuwd... Dit zal plaatsvinden op zaterdag 11 juni en niet- leden kunnen ook aan deze activiteit deelnemen. We gaan dan ver de zee op, want we gaan vissen op kabeljauw/makreel. Wil je mee gaan vissen of wil je er nog iets meer over weten? Bel dan even naar Johan van Daelen, tel. 1951. Op zondag 19 juni houden wij onze dorpszes- kamp op de sportvelden van het Draaiboompje. Teams bestaande uit: 4 dames 4 heren plus 1 coach kunnen zich vanaf nu opgeven bij onze sportleider John van Esch, tel. 1471. Inschrijf geld 25,- per team. Aanvang: 12.00 uur. En tree: Gratis! Op 3 juli (’s zondags met de Moergestelse Ker mis) wordt er in Moergestel een volleybaltoernooi gehouden. Leden die graag met ons mee willen volleyballen, kunnen dit laten weten door even naar John van Esch te bellen, tel. 1471. De druk van het laatste krantje van dit seizoen staat weer voor de deur. Dus: Kom maar op met 5 'l- samen werken aan een gezond bestaan l, prik van de week

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 7