De Rabobank verhoogt de spaarrente. r T Ml Uitvaartreserveringsrekening 4% video of een CD. I i ’De Zusterkes van Catharinenberg in Natuurtheater Open een Rabo JongerenRekening en kies een Toon van de Wouw en Marie van lersel 50 jaar getrouwd Vader en dochter exposeren in Oude Kerkje Rabobank D i 1 met ingang van 8 juni 1994 •1' ïA 1 O f, Feestdag Vandaag de dag... 1 1 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 8 JUN11994 *4 M.O. een 1 Rabobank. Aangenaam JUT. uit. cent om- In het oudste en mooiste Natuurtheater van Ne derland worden sinds 1914 Openluchtspelen ge bracht. Ook dit jaar zal er weer een komedie worden op gevoerd door de Verenigde Oisterwijkse Spelers onder regie van Anita Uitde Haag. Deze theater- vrouw in hart en nieren heeft deze komedie ge schreven als tweede van de drieluik en dit stuk neemt ons mee naar het Oisterwijk van 1844. De titel van het stuk is: ’De Zusterkes van Ca- tharinenberg’. Ruim vijftig medewerkers, waaronder een tien tal kinderen, zullen deze twee uur durende voor stelling weer tot een sukses maken, ’n Paar dui zend toeschouwers bezochten vorig jaar ons openluchtspel. Het stuk is geschikt voor jong en oud. De première is op zondag 12 juni om 14.30 uur. De verdere speeldata zijn: zondagen 19 en 26 juni 14.30 uur en zaterdagen 18 en 25 juni 20.30 uur. Voorverkoop vij de V.V.V. Oisterwijk. Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot ons sekretariaat: tel. 04242-82653. 1- 2 2- 0 1- 4 2- 4 4-1 i -29) -23) -22) -32) -31) -44) -34) -50) -59) -50) -64) -46) -62) -91) StA jur. :oek tjes. O’ Zoals in onze aanhef al verteld, wordt het feest in huiselijke kring, met kinderen en kleinkinde ren, gevierd, a.s. Zaterdag gaan ze met de hele familie ’n dagje op stap. Waarheen weet het gou den bruidspaar nog niet, al zijn ze wel erg be nieuwd. De kinderen hebben het allemaal gere geld, dus dat moet nog even een verrassing blij ven. ’n Leuke dag zal het echter ongetwijfeld worden. Graag bedanken we Marie en Toon voor het gesprek en we wensen hen, naast ’n fijne dag komende zaterdag, nog graag vele gelukkige ja- ren samen... Van harte proficiat!!! vervolg van voorpagina ge de oorlog, moest iedereen om stipt 22.00 uur thuis zijn. Na hun huwelijk gaan ze wonen op de Vinken- berg (boerderij waar nu Kees Wolfs woont). In 1949 nemen ze hun intrek op hun huidige adres Oisterwijkseweg 12. Samen krijgen ze vijf kin deren. In april 1980 slaat het noodlot voor Marie, met naast zich haar man Toon, opnieuw toe. Hun dochter Corrie, getrouwd met Piet Leermakers, wordt ernstig ziek en overlijdt in amper enkele weken tijd op nog maar 32-jarige leeftijd. Twee kinderen en ’n man achterlatend... Marie vertelt heel gelaten het droevige verhaal en Toon kan alleen maar instemmend knikken. Het gebeuren grijpt hen nog steeds erg diep aan... Marie kan, ondanks haar 83-jarige leeftijd, nog uitstekend fietsen en met de fiets bezoekt ze dan ook regelmatig familie en kennissen. Verder leest ze veel boeken die haar dochter meebrengt van uit de bibliotheek. Toon wandelt als het effe kan nog ’n uurke per dag, leest vervolgens de krant of loopt wat door de schitterend aangelegde en onderhouden moestuin. Samen zijn ze gek op kwissen kijken op de TV, en Toon is daarnaast vooral een liefhebber van voetbal- of andere sportwedstrijden. ’Ikke nie’, zegt Marie resoluut als we vragen of dat ze dan ook meekijkt... ’daor geef ik niks om!’ 11 en 12 Juni exposeren Wim van Laerhoven en zij dochter Marie Louise van Deudekom, beide afkomstig uit Tilburg, in het Oude Kerkje te Middelbeers. Sedert enige jaren zijn Wim en zijn dochter Ma rie Louise actief op het creatieve vlak. Wim van Laerhoven werkt met papier, het zoge naamde drie-dimensionaal snijwerk, gebaseerd op romantische prenten van Anton Pieck. Marie Louise schildert en tekent. Aquarel heeft haar grote voorkeur met als afwisseling soms het gebruik van olieverf. De kombinatie van vader en dochter, met hun zo verschillende kijk op kunst, werkt zeer verfris send. Te zien en te bewonderen komend weekend in het Oude Kerkje. Het Kerkje is op zaterdag open van 13.00 uur tot 17.0 uur en op zondag van 11.00 uur tot 17.00 uur. Het Oude Kerkje is ge legen aan de Willibrordusstraat 25. De entree be draagt 1,50 per persoon, kinderen 50 cent. Je zoekt ’t maar Laat ons je even over tie streep trekken voor een gratis Rabo Jongeren Rekening. Open jij er een, dan kun je kiezen tussen de Bodyguard video, een Dance-CD of een Pop-CD. Daarna laten wij je zien dat de Rabo JongerenRekening een rekening is zoals een rekening hoort te zijn. Met natuurlijk een pas met pin code waarmee je geld kunt opnemen Pij c||<c geldautomaat. En snel en simpel kunt afrekenen in steeds meer winkels met betaalautomaten. Bovendien is de rente even hoog als op een spaarrekening en dat is mooi meegenomen als je geld overhoudt. L Wie is deze nog erg jonge dame? Op de foto van vorige week zagen we de ge broeders op ’t Hoog uit de Krijtestraat. V.l.n.r.: Theo (Moergestel), Marden (Til burg), Ries (Moergestel) en Peter (Nieuw- Zeeland).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 5