Programma feestweek 25 jaar Hertog Jan Hertog Janschool vijfentwintig jaar |c|3j NIEUWS KORFBAL^ V- ré*- 1 Dorpszeskamp 1994 Nieuwe bezorgers voor Biest-Houtakker Donateurs van ’Crescendo’... Expositie Openbare Bibliotheek Fietstocht C.V. de Dorstvlegels Dagtocht 55-plussers S v Ter gelegenheid van dit zilveren jubileum werd deze schoolfoto gemaakt. De Hertog Janschool viert het jubileum in juni 1994. Zaterdag 11 juni: 14.30: Uitvoering in ’Den Boogaard’ door de The Force Zeevissen Zeskamp 1994 Maandag 13 juni: Optochtdag Dinsdag 14 juni: Reisdag Voel je thuis in je sport f Vrijdag 10 juni: Woensdag 15 juni: Creatieve dag 8.45: We blijven op school en gaan in kleine groepen allerlei heel aparte spullen ma ken en interessante dingen doen. Donderdag 16 juni: Avonturendag 8.45: Hiervoor moeten we met z’n allen naar het Grote Avonturenbos. Ir n e. «Ft Oft IA 8 volwassenen en met Ik neem deel aan de fietstocht kinderen. Inleveren voor zondag 5 juni! een feit dat veel van onze leden in de avonduren, dus in het donker, op pad moeten. Om dit te voorkomen hebben we onze donateursaktie en kele maanden naar voren geplaatst. We vragen hiervoor uw begrip. We hopen van harte dat u ons net als voorgaan de jaren weer zult steunen met uw bijdrage. Namens bestuur en leden van Crescendo alvast onze hartelijke dank. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 1 JUN11994PAGINA 9 Van 3 tot en met 19 juni zullen Tess Spaninks en Mark ten Hacken in het heemcentrum ’In de Drye Swaentjes’ aan de Lind 42 te Oisterwijk olieverven en aquarellen exposeren. De expositie is open op vrijdag, zaterdag en zon dag van 13.00 uur tot 17.00 uur. De toegang voor volwassenen bedraagt 1,50. Kinderen tot 12 jaar hebben, mits onder begelei ding, gratis toegang. KPJ-Moergestel organiseert op zondag 19 juni een groots opgezette: Dorpszeskamp 1994. Op deze dag zullen de teams in wedstrijdverband deelnemen aan spectaculaire spelen, om eikaars kracht en snelheid te meten. Wilt u hieraan deelnemen, stel dan een team sa men bestaande uit: 1 coach, 4 dames, 4 heren. De minimale leeftijd voor deelnemers is 16 jaar. Het inschrijfgeld bedraagt: 25,- per team. Voor meer informatie of voor opgave kunt u zich telefonisch wenden tot onze sportleider: John van Esch, tel. 1471. De uiterste opgavedatum is 7 juni 1993. Het spektakel wordt gehouden op de voetbalvelden gelegen bij ’t Draaiboompje. Aanvang: 12.00 uur en de entree is gratis! Tot ziens! Uitnodiging voor de Bestuursvergadering van de Stichting Openbare Bibliotheek Moergestel op woensdag 15 juni 1994 om 20.00 uur in de Bi bliotheek. Agenda: 1. Opening; 2. Notulen van de vergadering van 14 maart 1994; 3. Ingekomen stukken; 4. Mededelingen van de bibliotheek; 5. Intentieverklaring tot samenwerking met de Openbare Bibliotheek Oisterwijk; 6. Viering twintigjarig jubileum; 7. Huishoudelijk regelement; 8. Rondvraag; 9. Sluiting. Op zondag 12 juni organiseren wij alweer voor de zevende keer de inmiddels overbekende fietstocht voor jong en oud. Gedurende deze tocht van ongeveer 35 kilometer komen we na tuurlijk de voor ons bekende ingrediënten weer tegen, zoals: - Koffie- en worstebroodstop; - Pitstops; - De overheerlijke koffietafel. De kosten die aan deze fietstocht verbonden zijn bedragen: 15,- voor leden; 25,- voor niet- leden; voor kinderen tot 12 jaar is hij gratis. We vertrekken vanaf café ’t Centrum om 09.00 uur (verzamelen vanaf 8.30 uur), we hopen dat iedereen op tijd aanwezig is zodat we ook rond 09.00 uur kunnen vertrekken. U kunt zich voor deze fietstocht opgeven bij de volgende personen: Marcel Oerlemans, Pater Helmerplein 22; Ad Bakkers, Pr. Margrietstraat 15; Wim van Dijk, Oisterwijkseweg 56. Opgave dient te gebeuren voor zondag 5 juni door onderstaande strook ingevuld en wel in te leveren bij bovenstaande adressen. Op vrijdag 3 juni gaan we naar ’The Force’ in Tilburg. Het schijnt de nieuwe sensatie van Til burg en omstreken te zijn, dus dit mag je ge woonweg niet missen!! ’The Force zou je kunnen omschrijven als een soort Paintball, maar dan vindt dit binnen plaats. KPJ-leden kunnen gra tis aan deze activiteit deelnemen, maar ook niet- leden zijn van harte welkom. We vertrekken om 21.30 uur gezamenlijk vanaf D’n Tob naar Til burg. Wil je nog wat meer informatie over ’The Force’? Dan kun je bellen naar Johan van Dae- len (tel. 1951), hij is nog maar een van de weini ge KPJ-leden die deze sensatie heeft meege maakt! En volgens Johan was het echt keigaaf! Dit zal plaatsvinden op zaterdag 11 juni. We gaan dan ver de zee op, want we gaan vissen op kabel- jauw/makreel. Wil je mee gaan vissen of wil je er nog iets meer over weten? Bel dan naar Johan van Daelen, tel. 1951. Ook niet-leden kunnen aan de ze activiteit deelnemen. Op zondag 19 juni houden wij onze dorpszes kamp op de sportvelden van het Draaiboompje. Teams bestaande uit: 4 dames, 4 heren en 1 co ach kunnen zich vanaf nu opgeven bij onze sport leider John van Esch, tel. 1471. Inschrijfgeld: 25,- per team. Op vrijdag 10 juni a.s., gaan de 55-plussers naar Koningswinter en Altenahr in het Ahrdal, dat ons altijd weer trekt vanwege zijn mooie plekjes, zijn wijn en gemoedelijkheid. Voordat we bij Heerlen de grens overgaan, bie den wij U koffie met gebak aan, waarna we via Keulen en Bonn naar Koningswinter rijden. Daar gebruiken we samen de koffietafel. Op eigen gelegenheid kunt U Koningswinter al wandelend bewonderen. Vervolgens kunt U kiezen uit de tocht naar Re magen: per boot (f 8,- per persoon) of per eigen bus. Een prachtige bustocht voert ons door het Ahr dal, onderbroken voor een ruime stop in het be kende Althenahr. Een glas wijn mag U hier natuurlijk niet missen. Wij vertrekken ’s morgens om 08.00 uur vanaf het St. Jansplein en zijn ongeveer om 22.00 uur weer thuis. De kosten bedragen 62,- per persoon, die bij aanmelding moeten worden voldaan. Opgave uiterlijk 3 juni a.s. bij: Cor Spaninks, Burg. Bardoelstraat 44, Cees Jansen, Pastoor van den Boogaardstraat 2. Een dezer dagen komen de leden van ’Crescen do’ weer bij u langs met de donateurskaarten. We komen deze keer eerder dan u gewend was. De reden hiervan is dat het in het najaar storm loopt met diverse collectes en akties. Ook is het kinderen van de musical, de toneelstuk jes enz. Voor ouders en verdere belang stellenden. 8.45-11.30: Kostuums maken, bolderkarren en ander vervoer versieren en allerlei optre dens door en voor de kinderen. 13.00: Grote optocht met onderweg een heleboel aktiviteiten en verrassingen. 9.00-17.00: Met alle kinderen maken we een echte schoolreis - allemaal in de bus - naar een heel leuk Speelpark. Het jaarlijkse Pinksterkorfbaltoemooi in Veghel zit er weer op. De mono’s en junioren brachten de le prijs mee naar Moergestel. Gefeliciteerd! Aspiranten A en recreanten eindigden als 4e, aspiranten B op de 5e plaats. De recreanten speelden op 18 mei de laatste competitie-wedstrijd van dit seizoen. In Reusel werd het 7-4 tegen Rosoio. We trainen nog enkele weken door, de mono’s en aspiranten gaan het seizoen nog afsluiten met een gezellige dag! Bewoners van Biest-Houtakker krijgen met in gang van deze week andere bezorgers voor dit •weekblad. Voor de jarenlange trouwe dienst die ons de vorige bezorgers hebben bewezen willen we hen graag hartelijk bedanken. We hopen dat de nieuwe bezorgers ook tot volle tevredenheid van de bewoners van Biest- Houtakker zullen functioneren. Eén enkele wijziging ondergaat de bezorging daar echter wel: ’Moergestel-Nieuws’ zal met ingang van deze week op donderdag worden bezorgd. De redaktie 9.00: Gezamenlijke Eucharistieviering in de kerk. 10.30: Feestelijke bijeenkomst in de hal met mu sical, toneel enz. 12.15: Gezamenlij ke lunch 13.30: Optreden van het gezelschap ’Pias’ 18.00: Receptie in de hal van de school voor ge nodigden, tegenwoordige en vroegere collega’s (17.00 uur), oud-leerlingen en verdere belangstellenden. Uiteraard is het grootste gedeelte van het pro gramma bestemd voor de kinderen van de Hertog-Janschool. Bij de openbare evenemen ten, zoals o.a. de receptie en de opvoering van de musical in ’Den Boogaard’ wordt iedereen van harte uitgenodigd!!! t BL

Weekblad Moergestels Nieuws | 1994 | | pagina 9